Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

ajkaaa
4. únor 2010

No Ali je to drahý, ale zase je to zážitek. Cell taky hodně cestuje viď??

alienka24
4. únor 2010

ajkaa....jop,no a ke mě bude moct přijet ve středu a být tady třeba do pátku a o víkendu už bude zas s manželem 😉 ono to půjde, já tomu věřím, je to ještě moc čerstvý ale ono se to zlepší

cell
4. únor 2010

ali: Island je drahý .... jedete sami nebo s cestovkou?

jojo, cell tuze ráda cestuje 😵

ajkaaa
4. únor 2010

no teď cvičí, tak nemá čas 😀

ajkaaa
4. únor 2010

aháá, už jo 😀

eustoma
4. únor 2010

joj mi to tu pada. napisem krasnu dlhu spravu a nejde pridat 😢

darkwitch
4. únor 2010

eus tak si to zkopiruj a pak to teprv odesli

alienka24
4. únor 2010

ajkaaa....no mě to spíš přijde jako naprosto nesmyslná cifra, podle těch informací který mám od tý kamarádky co tam žije, no ale samozřejmě záleží na náročnosti cestovatele, stravování v restauracích a ubytování v hotelech či penzionech, tak to se ani nedivím, to by to byla i trojka na osobu

darkwitch
4. únor 2010

ali asi zalezi jak moc jsi narocna...

alienka24
4. únor 2010

island právě momentálně tak drahý není, mají tam už pár let krizi, před pěti lety bylo 100ISK za 50Kč a my tam jedeme při kurzu 100ISK za 14,5Kč a to by to možná ještě kleslo kdyby čnb nezablokovala kurz

cell
4. únor 2010

ali: já vím, kdyby mě nelimitovaly počty dovolené, island by to byl letos taky .... a kdo ví, možná na podzim ještě stihnem

alienka24
4. únor 2010

cell...a jedem sami a máme předběžný rozpočet 40tis. na oba se vším 😉 😎 ale jen díky tomu že budem bydlet u kamarádky a stravovat se budeme tak že si budeme nakupovat a vařit u ní 😉

darkwitch
4. únor 2010

holky jdu spinkat, dobrou noc

alienka24
4. únor 2010

a hlavně jedem i s vlastním autem, což je taky plus páč to půjčovné aut tam je hrozně drahý

eustoma
4. únor 2010

ali: urcite dobry napad byt chvilu s maminou.
mala som kamosku ta sa zrutila a brala nejake lieky od psychologa a bolo 2 tyzden mimo. a uplne mimo, ako keby bola opita - tarala piate cez deviate a tak.

alienka24
4. únor 2010

jej takovejch hodin, no já půjdu taky za chvílu 😉

cell
4. únor 2010

ali: tak to je výhoda .... my bychom jeli island asi s hotelbusem s pangeou, super varianta

eustoma
4. únor 2010

dark dobru nocku

island znie velmi dobre 😉. u nas nehrozi. musime najprv dat dohromady byt a teda dovolenky budu po cechach a slovensku. aj ked mame naplanovany jeden vylet cez polsko, tk uvidime ci tam nedame niekde nejaky vikend.

alienka24
4. únor 2010

no právě pro nás to byla fakt příležitost a neváhali jsme ani chvilku, páč za tyhle peníze už se tam znova nedostaneme, ona má grant stejně jen do léta takže ani příští rok už by to nešlo takže to rozhodování nebylo moc těžký, peníze si člověk taky musí občas užít a ne je jen vydělávat

eustoma
4. únor 2010

jj, to je jasne 😉

cell
4. únor 2010

dark: brou

ali: jasn, příležitosti se mají chytat za pačesy 🙂

eustíku: až si vzpomenu a až budu doma, hodím sem odkaz na penzionek v českém ráji blízko hradu kost, jedno z nejkouzelnějších míst, co jsem zažila 😵 ... tam se chci určitě vrátit, brzy!

eustoma
4. únor 2010

oukej, budem rada

alienka24
4. únor 2010

v českém ráji je krásně 😉 tady je těch penzionků spoustu že člověk neví občas jaký vybrat, nám se třeba strašně líbilo v penzionu Hamštejn, měli jsme tam pak i svatební hostinu i noc 😉 😎 takže taky doporučuju

eustoma
4. únor 2010

kocky ja to tiez balim, dnes som mala narocny den. prijali sme dvoch novych ludi a zajtra ich zaucujem. to bude zazitok.... zase nespravim nic 😢, a pritom bude kopec roboty. no co narobime. uz aby sme cim skor sli na matersku 😉

alienka24
4. únor 2010

no tak skřítek Hajásko už dorazil i ke mně, tak holky dobrou noc

eustoma
4. únor 2010

ali dobru

ajkaaa
4. únor 2010

holky já jdu taky, dobrou noc 😉 .
a Cell klidnou službu, snad sis to už vybrala přes den.
Ali drž se.

eustoma
4. únor 2010

tak definitivne dobru, vsetkym co idu spat pekne snicky.

cell nech sa ti to rychlo ubehne.

cell
4. únor 2010

sladkou dobrou noc Vám všem 🙂

eustoma
5. únor 2010

krasne ranko vsetkym