Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
3. kvě 2010

Ahoj holky,
tak jsem byla dnes na ultrazvuku. Foliky nic moc cca 11 mm takže slabota proto si ode dneška do pátku píchám Fostimon a v pátek ráno kontrola a v pondělí s největší pravděpodobností IUI. jako abych byla upřímná.. představa že si zabodnu do břicha dobrovolně jehlu tak to mě příliš neláká 😅 .. máte některá zkušenosti ??????????????????????????????

eimmy
3. kvě 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
eustoma .......... 5 DC..... stimulacia na IVF
cell:.................... 6 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 8 DC......kortyhel
lichtakova..........12 DC
eimmy:............ ..14 DC.. léčba v ISCARE - 5-9 DC clostyl. 2x1, od 14 -17 DC injekce Fostimon 18 DC ultrazvuk a 21 DC IUI
mirenkam:........15 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........28 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 34 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
janička88:........ 37 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

darkwitch
3. kvě 2010

eimmy brrr zkusenost nemam, ale pomalu se z tou predstavou smiruju, jinak bych nemohla jit do caru...

val123
autor
3. kvě 2010

ahoj eimmy, já taky tu zkušenost nemám, ale myslím, že eus s tím zkušenosti asi mít bude, když se chystá na IVF

tereza1980
3. kvě 2010

ahojda, eimmy, já si píchala jsem pregnyl do zadku a i to stačilo, píchla mi to mamka nebo manžel, ale do břicha bych si to nedala, nemůžeš si zajít na středisko?

pitrisek26
3. kvě 2010

ahoj ter, tak v sobotu jsem dala na tvé rady a proběhlo tulčo, tak snad to vyjde i mi jak tobě 🙂

eustoma
3. kvě 2010

eimmy k pichaniu, ja picham vzdy do zadku (vrchna polovicka zadku, skoro az pri pase). ma sa to pichat do svalu. mala som aj fostimon. teraz mam menopur. kazdopadne. chutit kozu ako faldik (riasu) do nej to pichnut sikmo, aby tekutina nevitiekla. stipe to iba ked trafis nerv, inak to nestipe. injekciu potom vstrekuj pomaly, ked to streknej prudko, tak to je neprijemne a moze to vytiect.

pitrisek26
3. kvě 2010

teda holky smekám před váma, to je maso

darkwitch
3. kvě 2010

taky pokud budu muset na ivf tak chci pero...

eustoma
3. kvě 2010

neni to nic strasne. ako ja som mala pred casom s injekcii fobiu a uz mi vobec nevadia 😉.

tereza1980
3. kvě 2010

dark, nevím jaku hromonů na ivf, ale v gennetu jsem na pregynl vyfasovala stříkačku, dvě jehly, ampulky slátkou a práškem a přesný návod a pokyn, jak si to doma namíchat a pak píchnout, žádné péro se nekoná 😀

pitrisek26
3. kvě 2010

eust a co pak bude následovat .. kdy dojde k tomu transferu?

darkwitch
3. kvě 2010

ter pero je u hormonu, pregnyl je bez pera...

eustoma
3. kvě 2010

netusim 😉. zajtra bude kontrola. ale dajak ma pobolieva v podbrusku. neviem ci sa nejak moc neprebudli vajecniky. no uvidime. kazdopadne zajtra kontrola a podla tohoako to porastie, tak budu dalsie injekcie, alebo sa naplanuje punkcia. no osobne to vydim, ze tak do budceho pondelka budem pichat.

pitrisek26
3. kvě 2010

a myslíš teda, že v květnu už to všechno proběhne a v červnu už budeš těhu?

eustoma
3. kvě 2010

tu urcite, pokial sa nevyskytnu nejake komplikacie. ako napriklad hyperstimulak - tym ma furt strasia. ale inak to prebehne urcite teraz.

pitrisek26
3. kvě 2010

tak to je paráda, takže ty jsi první těhulka v červnu, ty se tak máš 😉

darkwitch
3. kvě 2010

eus OHHS prijde urcite az po ET 😉

darkwitch
3. kvě 2010

a pro ty kdo je znaji pozdravuji maminky z mesice 😉

eustoma
3. kvě 2010

co je OHHS?

eustoma
3. kvě 2010

uz viem co to je.
ako jasne ze ked bude tak az po et. ale od toho ci bude zavisi transfer vajicok a teda to ci sa to spravi v tomto alebo v inom cykle.

darkwitch
3. kvě 2010

eus hyperstimulak
a kdyz je po ET tak je to vetsinou tehotenstvi 😉

eimmy
3. kvě 2010

no holky moje okolo 18 hodiny mě čeká první.... bude mi to píchat známá sestra ale sama bych to taky zvládla kdyby došlo na nejhorší... kamarádka říkala že byla po něm hrozně nafouklá... 😖 to budu jak velryba ☹

eimmy
3. kvě 2010

dark: některé hormony nejdou píchat perem... například tento co mám já

eustoma
3. kvě 2010

eimmy: men fostimon nerobil nic. ako v pohode som ho znasala. mala som taky pocit, ako ked vypijes fajnucky caj na energiu.

eustoma
3. kvě 2010

holky pisem strasne. pardon 😢 preklepy su fakt hroza.

eimmy
3. kvě 2010

eust: až tak joooo 😀 tak to jsem zvědavá... uvidíme

darkwitch
3. kvě 2010

eimmy chci jen ty co se daji pichat perem, jsem se rozhodla 😀 ne, delam si srandu, ale pokud mi pero nabidnout tak ho chci, at to stoji co to stoji...

lichtakova
3. kvě 2010

ahojda, no aspoň injekce, jinak se tu zase řeší ŽRÁDLO

eimmy
3. kvě 2010

dark: jsou to maličkaté jehličky... já ti napíšu večer zda jsem se složila nebo ne 😀 😀

licht: MOOOOOC HEZKY JSI TO NAPSALA 😀 😀