Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
5. únor 2010

alienka24........3 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....4 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........6 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......8 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................9 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:....... 11 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........12 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800
lichtakova: .....12 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............13 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........17 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........17 DC
tereza1980:....19 DC....... cekani na dalsi cyklus - podla vysledku IUI nebo IVF
eustoma:........21 DC....... tamoxifen - ziaden folikul
mirkf:.............26 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

val123
autor
5. únor 2010

dobré ráno vranky 😀

eustoma
5. únor 2010

a zarazik:
takze zhniem zrazik:
9.2.2010 po 18:00
bud vinarna Monarch (NA PERŠTÝNĚ 15, PRAHA 1 - kusok od narodni)
alebo Kozlovna (Lidická 20, Praha 5 - kusok od andela)
alebo u Tucnaku Blazines (Nádražní 112/59, Praha 5 - kusok od andela)

co vy na to?

dorazi:
eustoma, cell, tereza, dark

pravdopodoben dorazi:
litch, eimmy

kto sa este prida?

eustoma
5. únor 2010

dnes nejak vstavate neskor, vcera ste uz mali kocky popisane dve stranky 😉

eustoma
5. únor 2010

val ako si sa vyspala? nalada je lepsia?

val123
autor
5. únor 2010

ahojky eus, vstávala jsem stejně, jen tu dnes není kolegyňka,tak jsem ještě neměla čásek napsat pár slůvek 🙂
Jinak jsem se vyspala celkem dobře a jak Ty? Já se bohužel na srazík nepřidám, protože to mám daleko ☹

eustoma
5. únor 2010

ja som sa vyspala, celkom ok, ale nejak v kuse este zivam. este cakam manzu a pojdem do prace. no dnes bude dlhy den. ani si nechcem predstavit ako to ubehne. snad rychlo.

val123
autor
5. únor 2010

eus jj nálada je lepší, doma jsme to s manžou probrali a manža vyloženě přikázal, že nemám brát ohledy, že jsem se už dlouho ohlížím stále na to, abych byla fér a někomu nezpůsobila něčím komplikace, a že tohle je teď naše priorita číslo 1 a prostě když řekne doktor, že se mu to nezlepšilo tak na to půjdeme, i kdyby tu nikdo neměl zůstat a že jak začnu couvat a brát ohledy, tak prý dostanu na zadek.

eustoma
5. únor 2010

presne tak! super pristup, tak to ma byt.

val123
autor
5. únor 2010

no já jsem asi pěkně blbá, víš, protože práci beru děsně vážně, ono je to i tím, že mě baví a když vidím, že se něco nestíhá nebo tak, tak lepím díry a zůstávám přesčasy atd. No a ohledy druhých nikde, ale nikdy se nepoučím a příště zůstanu zase a zase dělám hlupáka. Tak doufám, že tentokrát se na to fakt ve správný okamžik vykašlu.

eustoma
5. únor 2010

no to je dak, na doprotu pro zebrotu. ja to poznam. tiez som vo firme robila, prescasy, riesila problemy za sefika a jeho odmena nulova. tento stav trval 2 roky, skusila som si workoholismus a raz ma sefik po 52 hodinovej praci nastval a to som az penila, no a odvtedy som si povedala a dost. a zijem kludne 😉. v praci robim to co je nutne, to co ma byt hotove, tak aj je. a pristup sefika je rovnaky. nehovorim ze nerobim pracu rada, robim. ale clovek si portebuje stanovit priority a tym je u mna moj manzel 😉. a dufam ze coskoro to bude rodina 😉

val123
autor
5. únor 2010

jj eus,tak je to správně.

eustoma
5. únor 2010

na ranajky mam pizzu od vcerajska 😉. mnam mnam.a potom do prace 😢.

eustoma
5. únor 2010

dnes to nejak flakate holky. mne meskaju ludia do prace 😉. celkom sranda prvy den v praci a obaja novy idu neskoro 😉, sa na tom bavim 😉

eustoma
5. únor 2010

este raz zrazik:
9.2.2010 po 18:00
bud vinarna Monarch (NA PERŠTÝNĚ 15, PRAHA 1 - kusok od narodni)
- doporucenie od dark

alebo Kozlovna (Lidická 20, Praha 5 - kusok od andela)
- na kozlovnu mam referencie od maznu, ze je tam dobra obsluha. maju aj nekuracku cast.

co vy na to?

dorazi:
eustoma, cell, tereza, dark

pravdopodoben dorazi:
litch, eimmy

kto sa este prida?

alienka24
5. únor 2010

ahoj holky, dotedka jsem dělala zboží 😝

darkwitch
5. únor 2010

ahoj holky ja jsem byla v kine na avatarovi a bylo to fakt super 🙂 a za chvili musim jit na postu a nakoupit a uklizet...

eustoma
5. únor 2010

ahojky, je tu dnes niekto? asi ste si uz spravili predlzeny vikend.
ja nakuknem a tuna moc ste toho nenapisali.

darkwitch
5. únor 2010

ahoj eus

darkwitch
5. únor 2010

zrovna se odhodlavam k uklidu

eustoma
5. únor 2010

😉 ja sa budem odhodlavat az zajtra. dnes som do vecera v praci. no 3 krat sa mi nechce, a to len na to pomyslim.

darkwitch
5. únor 2010

ja uz chci mit zitra volno... hlavne rano bych mela jet do prahy...

darkwitch
5. únor 2010

ted jsem si dala mayskou kavu a je to mnamka

eustoma
5. únor 2010

som taku kavu este nepila. a jaka to je kava? chutovo

ja dokoncujem papiere za rok 2009 a pripravujem 2010. a je to teda des. vobec ma to nebavi 😢.

darkwitch
5. únor 2010

chudinko...
rozpustis si cokoladu, smichas s horkou kavou a navrh das kopecek slehacky a zasypes to muskatovym oriskem... ja si to teda jeste prisladila
jsem umyla pul koupelny a mam dost... kachlicky me znici...

eustoma
5. únor 2010

mnam, mnam, mnam.

darkwitch
5. únor 2010

eus presne tak 🙂
kdepak je val, ze by mi dojela uklidit 😀 si jednou poridim uklizecku 😀

eimmy
5. únor 2010

ahoj holky, tak jsem dnes byla na ultrazvuku - kolik mám folikul a mám po stymulaci 1 meří 16 mm.... domluvili jsme se že zkusíme IVF...

darkwitch
5. únor 2010

eimmy kdy na nej pujdes?

eustoma
5. únor 2010

eimmy: to sme na tom podobne. teda u nas budeme skusat najprv stimulaciu hormonmi jeden cyklus a potom by bolo IVF.