Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
5. kvě 2010

dark to věřím, že se těšíš, u nás se plánovali datumy dovolených,tak jsem zaplesala, že to jsou už jen 2 měsíce a naplánovala si hned týden i na září 😀 a do toho Chorvatska se moc těším, ještě jsem tam nebyla, vždycky nás chytli větší dálky,tak se těším, že si to tam projedeme, tedy jestli to vyjde

darkwitch
5. kvě 2010

val tak u nas se planujou dovolene uz v unoru a je to na houby, protoze ja planuju dovolenou nejdriv v kvetnu a pak mi to nesedi...

val123
autor
5. kvě 2010

jj to u nás taky, ale jelikož se tu mění tak trošku osazenstvo,tak se to upravuje 🙂 a tak sem si tam lupla i to září

darkwitch
5. kvě 2010

tak ja se dosla zeptat kolegyne s kterou se stridam, jestli neplanuje dovolenou v mnou zvolenem terminu a muzu vesele planovat 😉

val123
autor
5. kvě 2010

to je nejlepší dark

cell
5. kvě 2010

ahoj kočky, já bych potřebovala tak 2x více dovolené ... plánů spousta, ale času málo ☹

eustoma
5. kvě 2010

aj ja chcem 2x viace dovolenky 😉. aj ked tento rok mam celkom dost (40 dni). co sa da. ale brala by som este viacej 😉

eustoma
5. kvě 2010

inak pocity s mojich injekcii. uz mi nic neni, nesom nafuknuta, ani ma nezalieva horko, ked mi to pichaju. dokonca to ani nestipe. takze uz to zvladam v pohode. inak vaha sa drzi na rovnakom, nepriberam, tak aspon nieco 😉

pitrisek26
5. kvě 2010

eust, ty máš 40 dní volna? ty jsi úča? ... to mi tento měsíc taky nic není, minule jsem po utrošu lítala jak netopýr 😀

eustoma
5. kvě 2010

ne nesom uca. mam 30 dni dovolenky bezne rocne a 10 som mala z minuleho roku prenesene. tak to vyslo 40. ono aj by som si to vybrala, ale moc neni kedy. takze sa chystam otehotniet a vybrat si hned celu dovolenku a odijst marodit 😉

pitrisek26
5. kvě 2010

ty vošo, tolik volno .. já 20 😀 ... teda už 16 😖 .. a co děláš?

eustoma
5. kvě 2010

no hej, ale ked mate vela volna a nemate si ho kedy vybrat, tak to je tiez na figu.

eimmy
5. kvě 2010

ahojky holky,
jak se máte??? Eust jak snášíš stimulaci? já chodím v noci pořád čurat a je mi pořád vedro ale jinak ok

darkwitch
5. kvě 2010

eimmy to je dobre na to si zvykni v tehu to budes mit taky tak, je to dobry trenink 😀

eimmy
5. kvě 2010

dark ale to je mazec 5x za noc .... a ty návaly tepla nic moc.. spim při otevřeným okně... a co ty testla jsi ????

darkwitch
5. kvě 2010

eimmy az zitra a zatim to vypada, ze budu testovat 😉
no vsak jako tehule to tak budes mit taky 😀 a kdyz sestra mela termin v unoru a celou zimu ji porad bylo vetro a nejradsi by vubec nezavirala okno, tak svagr byl na prasky...

darkwitch
5. kvě 2010

ale nechci to zakriknout, takze se v egypte taky tesim na chram bohyne Hatsepsut, myslim, ze bude uchvatny 😀 😀 😀

eimmy
5. kvě 2010

😀 tak se budu těit až ráno nahlásíš // a tím pádem "odhlásíš" Egypt 😀 😀

eimmy
5. kvě 2010

mě by do Egypta už nikdo nikdy nedostal

darkwitch
5. kvě 2010

eimmy 😀
o egyptu jen dobre 🙂 me zklatila fraonova kletba i v kralupech, takze klidne muzu i do egypta, rozdil v tom moc velky nebude...

eimmy
5. kvě 2010

no to si jen myslíš.. taky jsem měla stejný názor a pak když jsem skončila na kapačkách a přestala jsem vidět a slyšet tak jsem prosila Boha abych neumřela.... a to beze srandy

eimmy
5. kvě 2010

a infekční oddělení Praha to jistilo...

cell
5. kvě 2010

my jsme projeli Egypt od severu k jihu, stravovali jsme se na mnoha místech a nebylo vůbec nic. A to mě kletba stihla v Tunisu. A letos na jihu Afriky po 3 týdny taky nic. Já se do tý Afriky vyloženě hodím 😀

darkwitch
5. kvě 2010

cell to jsem potrebovala slyset 🙂 eimmy me uplne vydesila...

cell
5. kvě 2010

dark: žádný strach, Egypt zato stojí .... hlavně podívat se taky na ostatní chrámy, ne jen ty zprofanované 🙂

cell
5. kvě 2010

dělám dneska po dlouhé době teplou večeři - brambory, opečenou domácí jitrničku a nakládanou zeleninu 🙂
a mám za sebou dneska odběry, to jsem zvědavá na výsledek 😔

darkwitch
5. kvě 2010

cell ty jo to bych si taky dala, ja varim nebudu, varit jen pro me se mi nechce...

darkwitch
5. kvě 2010

tak zase jsem na chvili zacla brat listovku...

cell
5. kvě 2010

já už jí neberu asi rok, nějak mě to po počteční euforii přešlo. Ale říkala jsem si, že bych si koupila femibion ... jen na to nějak nedošlo 😒

eustoma
5. kvě 2010

ja holky neuzviam ziadne vytaminy. uvidime. co bude teraz v piatok. tie dni teraz celkom letia, nic nestihnem spravit. no uvidime, jak to pojde dalej. pride mi ze sa den skratil 😉