Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

cell
5. kvě 2010

eustíku: ono než se domluvíme, tak bude stejně konec května a to ty už budeš úplně v pohodě, akorát budeš moct pít akorát mléčný koktejl 🙂 . Ale to dárkule taky a třeba se konečně štěstí unaví a my dvě s lichtáčkem taky 😵

lichtakova
5. kvě 2010

jéééééé 😵 😵 😵 😵 😵

cell
5. kvě 2010

já musím balit a strašně se mi nechce. Tomík sblajznul večeři a spí jak dudek, po 2 nočních ho budit nebudu

lichtakova
5. kvě 2010

tak nebal 😉

eustoma
5. kvě 2010

a kam balis? ja som nejako stratena.

cell
5. kvě 2010

jedeme na víkend do vídně ... no jen pár kousků, ale stejně se mi nechce

eustoma
5. kvě 2010

mate velky kufor? pribalim sa 😉 😉 😉

lichtakova
5. kvě 2010

hlavně si vem pláštěnku

lichtakova
5. kvě 2010

to budete mít hezký....my jedem na víkend do budějic 😖

darkwitch
5. kvě 2010

cell ja bych se taky pribalila...
holky ja se tak bojim toho zitrejsiho testu...

lichtakova
5. kvě 2010

tak se na to vyflákni, přece si kvůli tomu nebudeš zkracovat život

darkwitch
5. kvě 2010

ach jo, siju si saty a jsou nejake uzke tak tam musim vsit jeste kliny, ach jo a ja se tesila, ze je budu mit uz skoro hotove...

lichtakova
5. kvě 2010

stejně jsi šikulka

darkwitch
5. kvě 2010

lich ja se snazim a to siti mi dost pomaha, jenze ted me to nastvalo, ze tam musim jeste nasit kliny

lichtakova
5. kvě 2010

ale pocimtě

darkwitch
5. kvě 2010

teda mozna by to slo i bez klinu, ale asi by byli strasne uzky a nemohla bych pribrat ani deko...

darkwitch
5. kvě 2010

lich 😀

lichtakova
5. kvě 2010

ušij to, aby ti to moc slušelo, což bude, takže je všecko ok a dávat tam ty klíny musíš, aby ti to šití ještě chvíli vydrželo, na uklidnění 😉

darkwitch
5. kvě 2010

no tam me stejne jeste chybi udelat delku a vystrih a rikavy... ale kliny tam nasit musim to je pravda

lichtakova
5. kvě 2010

ty švadlenko

lichtakova
5. kvě 2010

já se jdu chystat do kanafasu, páč mám ráno zase výskok na brzejše, achjo

darkwitch
5. kvě 2010

cela ja jen abych pak nevypadala jako strasidlo...

cell
5. kvě 2010

já jsem hodila chrupku odpolčo, tak tu budu šašit asi do noci, ale musím se pověnovat své english .... darkulko, jsi megašikulík, já umím sotva přišít knoflík a dál moje švandlekovský schopnosti nesahají !

darkwitch
5. kvě 2010

cell s prisivanim knofliku mam take problemy 😉

lichtakova
5. kvě 2010

to já se poslední rok realizuju jen šitím sliznice, knoflíky sem tam a zbytek vůůůbec 😉

darkwitch
6. kvě 2010

ahoj tak abyste necekaly moc dlouho tak u me zase nic... jenom telo zase stavkuje...

pitrisek26
6. kvě 2010

ahoj dark, to je škoda ☹

asus
6. kvě 2010

Dobre ránko Holky 🙂
Dark nic jo ach jo to je škoda 😖

darkwitch
6. kvě 2010

ahoj
no, tak to vyjde priste... akorat me stve, ze mi ms mela vyjit krasne na dobu kdy byl manza pryc a takhle ji budu mit az se vrati, asi me z toho klepne, navic to znamena, ze je zase neco spatne a telo stavkuje, no, tak snad mi v gennetu poradi...

asus
6. kvě 2010

dark no to jo si nemudeš moct manžu užit to sem taky nesnašela když mě to přišlo na sobotu kdy sme mohly 😀 😀 😀 😀