Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
11. kvě 2010

cell: inak ak by ste to potrebovali, tak sa toho neboj, neni to nic strasne. po punkcii sa citis ako by si dostala ms. co sa vydrzat da. ono to zas neni v kuse. potom som mala ako keby nejaky kamen v brusku, ktory s apohyboval na vode. ale len chvilocku. nic bolestive, len tak jak keby si bola den predtym na mejdane 😉.

a zase, mozno sa vam zadari skor 😉 😉 😉

cell
11. kvě 2010

eusti: já nemám problém se zákrokem, toho se ani nebojím, já se jen musím psychicky srovnat s tím umělým početím a to mi moc nejde ☹ ale asi se jinak dětí nedočkáme

eustoma
11. kvě 2010

mozno ano, je strasne vela holiek komu pomohol clostylbegit, alebo tamoxifen. este to nevzdavaj. nadej umiera posledna. treba tomu verit.

cell
11. kvě 2010

eusti: u mě clostyl nahodil pár folíků, 2 jsou favoritní, ovulace bude asi zítra .... ale nějak to teď neřeším, pomalu se loučím v práci a je to fakt bolestný, v pátek máme rozlučkovou párty, pomalu si zvykat novou a úplně jinou práci ....

eustoma
11. kvě 2010

super, a ty tu mas take recicky... ccc, pekne vypnut telefony a poriadne ovulku vyuzit 😉
2 foliky su skvele, uplne skvele. pekne krasne sup na to a potom cakat 14 dni 😉. na mna clostyl vobec nefungoval, mne foliky vobec nerobil 😢.

eustoma
11. kvě 2010

resp. robil, ale iba jeden, alebo ziaden.
no kazdopadne teraz sa odhalilo v com mam problem, a to v tom, ze foliky mam ja prazdne. co mi tie dve vajucha stacia 😉

cell
11. kvě 2010

já mám vpravo 2 předevčírem 15 mm a vlevo 2 10 mm, zítra na utz uvidíme, jak poposkočily 🙂 je to bída, ruším všechny předem naplánované srazy a to jsem si zítra měla jít kupovat kolo 🙂

cell
11. kvě 2010

však u mě není jasné, jestli folikul cosi obsahuje ☹

eustoma
11. kvě 2010

mas 4? wau, super.

cell
11. kvě 2010

ale ty vlevo jsou malý ... kdo ví, jestli vyrostou ... a kdy!!!

eustoma
11. kvě 2010

kedy si bola na ultz?

eustoma
11. kvě 2010

mne minuly utorok nic, teda 1 folik (4mm), malinky a hromada extra malych (nemeratelnych). no a v piaotk krasnych 7 0 s toho 1 bol velky 14mm. co je za 3 dni 😉. teda bolo to po hormonoch, ale verim ze to moze fungovat aj bez nich.

cell
11. kvě 2010

včera a zítra půjdu zas. Mohla bych denně, ale asi to nemá cenu. Kámoška mi ty folikuly tiskne, už mám doma kupici utz snímků a protože jsme je nepopsaly, nikdo se v tom nevyzná 😠

eustoma
11. kvě 2010

tam mala byt miesto 0 pomlcky. ze nie 70 folikov, ale iba 7

eustoma
11. kvě 2010

to mas dobre, ze mas kamosku dr.

cell
11. kvě 2010

ale cítím vpravo tlakovou bolest a to je jasný, že tam je-jsou, i munule to tak bylo. Díky clostylu nemám hlen, ale to je fuk, hlídáme to jinak 🙂

cell
11. kvě 2010

to jo, ale už jen tento cyklus, od příště mám smolíka. Ačkoli minule jsme si s dr. u Apolináře potykaly, tak možná budu zneužívat ji 🙂

eustoma
11. kvě 2010

😉 hlavne to vyuzite 😉 😉 drzim peste. to by bolo skvele kebyze sa stretneme v porodnici. inak som si poscital termin porodu 3.2. tak ty budes mat 4.2. 😉

cell
11. kvě 2010

hérnajs ty to máš promakaný 😀

eustoma
11. kvě 2010

😉 😉 no ako jasne dvojicky sa mozu rodit aj skor, ale mozno nie.
to by sme boli pekne zbierka v porodnici, eimmy zajtra ide na IUI, tak ta sa k nam prida tiez 😉
este ktosi tu ma ovulku 😉. no bolo by to super.

cell
11. kvě 2010

to jo, bysme hekaly pospolu 🙂

eustoma
11. kvě 2010

to bude krasne 😉

cell
11. kvě 2010

jdu do hajan, máme teď v práci blbinec, mraky lidí .... jdi taky, ať jsi odpočinutá a nachystaná 🙂 .... brou brou

eustoma
11. kvě 2010

dobru nocku a zajtra pekne snazenicko 😉

asus
12. kvě 2010

Dobré ránko Holky tak mě držte dneska pěstičky jdu na tu kontrolu 😉

pitrisek26
12. kvě 2010

ahoj holky, všem kontrolám i embryjkům přeji hodně štěstí 🙂

darkwitch
12. kvě 2010

dobre rano
kontrolam preju hodne stesti
eimmy silne spermijky a vajicko
eus silna embrijka 🙂

ali no priznavam trosku jsem si tu asi na jedno dopoledne podlehla depce, ale to uz je davno... a vcera jak jsem koukala na tveho mraciciho smailika, tak jsem se smala asi deset minut, ale pravda vcera jsem mela nejakou veselou naladu a vecer mi k zachvatu smichu stacilo uz jen malo... (asi se mi vraci puberta...)

pitrisek26
12. kvě 2010

Holky mám dotaz ... byla jsem 14DC na pregnyl a dr. mi řekl, že jak přijdu domů, mám začít brát utroš .. nebylo to moc brzo? Teď se bojím, že je to v pytli ☹

eustoma
12. kvě 2010

pitrisku netusim.
ale spravne po pregnyle vajicka dozrievaju cca 36 hodin. no a vtedy dochadza k ovulke. mozno to bolo skoro. ale neviem. mozno utrogestan ma ucinok az za par hodin. takze mozno ovulacia prebehla a utros spravi to co ma 😉

eimmy
12. kvě 2010

holky začínám mít strach zda to vyjde ... ☹