Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
14. kvě 2010

janinko tak jsem našla zajimavou knihu o těhu tady a je zdarma pouze za poštovne http://www.babypark.cz/babyweb-do-ruky

val123
autor
14. kvě 2010

jani kontvičník máme objednaný,ale my už vyzkoušeli ledasco,takže tomu nevěřím

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Asus ahoj tak copak jsi si koupila???

val123
autor
14. kvě 2010

jani spíš myslím,že to ali myslela tak, že už asi taky zkusili všechno možné

asus
14. kvě 2010

janinko ale chleba rohliky banany zeleninu a tak však to znaš mužsky toho s papaji 😉

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Vali ja si myslim a jsem o tom na milion procent presvedcena, ze jsem otehotnela diky nemu........ ale uvidis

alice35
14. kvě 2010

Ahoj holky, tak mám za sebou screening a máme hraniční nález NT 😖, takže lítám po netu a sháním info. Na plodovku jdu na 100%!!! Jinak vidět mimíska bylo super 😅 😅 😅

koblizek.janinka
14. kvě 2010

As 😵 😵 😵 no ja to tak neznam, tady u nas spis vse spapam ja 😉

asus
14. kvě 2010

janinko 😀 😀 😀

alice35 snad to bude dobre nebo tě nijak vystrašily?

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Ahoj Ali tak ja jdu na ten NT screeening za 14 dni ... co to bylo .. jak to probihalo.. muzes mi o tom neco prosim napsat,ja do dnes ani nevedela na co to jdu ....to az diky Dark 😉 Ja jen vedela ,ze to stoji 1600,- a ze je to spolehlive vysetreni na vrozene vady.

val123
autor
14. kvě 2010

ali tak budu moc moc držet palce aby to všechno bylo vpořádku a plodovka vyšla negativně. A zkoušeli jste na ten ultrazvuk i jiného doktora? Nebo na ultrazvuku nic není a jen ty z krve sou špatné?

asus
14. kvě 2010

ali mě to doktor měřil přes ultrazvuk a řikal že to mame předpisove 😕

koblizek.janinka
14. kvě 2010

As jak si psala o te zelenine a ovoci tak me napadla jedna babska povidacka... pry kdyz se budouci mamince zda o kulatych vecech ci ovoci jako treba micich nebo melounech bude to holcicka 😵 a jestli o podelnych predmetech nebo zelenine napr.tyce,cuketa,okurek....bude to chlapecek 😵

asus
14. kvě 2010

Janinka 😀 😀 😀 😀 krasny teda no mě se zda tolika snu že je to děs 😅

asus
14. kvě 2010

ali tady sem našla o tom na netu čteni tak mrkni http://www.screening-nt.cz/downuv-syndrom/

asus
14. kvě 2010

je to pro alici

val123
autor
14. kvě 2010

ali kamarádka měla ty testy pozitivní, tak jí poslali na plodovku a bylo vše vpořádku a teď má krásného zdravého dvouletého chlapečka

koblizek.janinka
14. kvě 2010

As tak ja si tu knizku objednala,jsem zvedava 😵,skoda ze nejsem z Prahy nebo Brna to by byla zadara ,co 😉 ,ale i tak 150Kc to jde 🙂

asus
14. kvě 2010

janinko je tam za 120 kč 😕

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Mi se taky porad neco zda 🙂 mam ted noci snad zivejsi nez dny 😀 😉 ale porad se mi neobjevuji ani kulate ani sisate premety,chjo....
As a co vy ....nechate si rict co to bude????

alice35
14. kvě 2010

Holky jako moc mě nevystrašila, říkala že je to hraniční vzhledem k věku a že se nemám bát. No ale na druhou stranu mi přece neřekne, že je to v pr... že? 😒 Dělala mi jen UTZ, kde se vše měří...délka miminka, srdíčko, průtok čehosi a nosní kůstka - to vše máme ok. Ta nosní kůstka je důležitá, že kdyby nebyla vidět tak ty výsledky by byly o to horší. Dívala jsem se na netu a holky měly výsledky mnohem horší a miminka mají ok, ale i tak prostě mám strach. Věřím, že to bude ok!!!! Musí být!!!
as dík jdu jukat na ten odkaz

koblizek.janinka
14. kvě 2010

ja zasktla i tu dobirku 😕

asus
14. kvě 2010

janinko už jsem to mohla vědět ted ale nechtěl mimisek ukazat rozkrok 😀 😀 😀 ale chcem vědět co tobude když nam to dovoli 😀

asus
14. kvě 2010

janinko aha tak to jo 😉

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Ali diky za info ja se radeji nebudu strasit dopredu,ale aspon vim co me ceka... dekuji moc.

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Chudacek se asi stydel, neeee 😉 ....... hned ukazovat 😵 😵 😵

alice35
14. kvě 2010

janinko vůbec se neboj je to normiko UTZ 😉

eustoma
14. kvě 2010

ahojky, tak mam v sebe jedno ackove emryjko 😉, aspon tak ho nazvali. to druhe sa zastavilo na 1 bunecnom vyvoji. no holky super pocit, mat v sebe drobca. 5 dni mame zakazane vsetko mozne. joj, ale bude to krasnych 9 mesiacov 😉. a bude to denisa 😉 😉 😉

alice35
14. kvě 2010

eust moc držím pěsti 😅

asus
14. kvě 2010

eust tak držim pěstičky a odpočivej pořadně nic nedělej 🙂