Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
1. únor 2010

val: to mi je luto 😢.
kebyze to znamena za za 4 mesiace sa podari, tak neboj to utecie ako voda. a bude to mat aj pozitivnu spravu a to, ze by ste rodili v unoru 2011 a teda materska uz bude zase vysia nez je teraz 😉 😉 😉

jennyii
1. únor 2010

val, jakto??? 😕 to mě mrzí... to čekání je něco hroznýho... já jsem říkala, kdyby mi někdo řekl, že třeba plácnu přesně za rok počneme miminko, tak ok, smířila bych se s tím, že to bude až za rok, ale kdyby to bylo jisté, byla bych klidnější než teď, kdy je to takové nejasné, člověk nic neví... myslela jsem si, že když vyrazíme do IVF tak budu klidnější a ono houby... stačí se podívat, kolik holek podstoupilo už tolik pokusů a pořád nic ☹ ☹ prostě člověk nikdy neví 😒

jennyii
1. únor 2010

eust a jak jste na tom vy? vy zkoušíte ještě přirozeně, že?

eustoma
1. únor 2010

no teraz sexikujeme, ale kedze ziaden folikul neni tak to je na figu. no ale teraz cakam az dorazi mrska, hned 1DC idem na ultrazvuk a potom od 2DC zaciname hormonalnu stimulaciu + prirodzene snazilkovanie. ked to nevyjde, tak bude hormonalna stimulacia a IVF. to su prognazy na najblizise dva cykly. takze teraz som skor vo fazy, ze cakam kedy odrazi mrska, co bude tak 17./18.2.

ajkaaa
1. únor 2010

no tééda, co jako toto má být - ti mračící, plačící smailíci??? 😠 někdo asi dostane na prdel ....ku

eustoma
1. únor 2010

mna boli zub, tak sa ospravedlnujem za mracich smajlikov. no ked neprestane boliet do zajtra, tak idem k zubarke. ta bude mat zo mna radost. no uvidime.

tak teraz pre zmenu par smejucich smajlikov 😉 🙂 😀 😝 😅 😉 🙂 😀 😝 😅

darkwitch
1. únor 2010

val to je mi lito
jen je vy mate naplanovanou krasnou dovcu, na rafty bych jela hned s vama 🙂
aji tak my se zase budeme usmivat 🙂

val123
autor
1. únor 2010

jennyii protože manžovi objevili infekci a dostal prášky,takže bohužel zatím ...
Ale neházím "ptáky do žita" 😀 jednoho dne bude určitě lépe a třeba zase nebudu na konci měsíce smutná.
aji ale to jen taková mračící sprška, ale to zase přejde.
Aji a jak se cítíš Ty, už je lépe?

alienka24
1. únor 2010

val...no a vyhlídky na zlepšení jsou nebo nejsou?

darkwitch
1. únor 2010

aji a navic val uz urcite hleda na netu vtipy, aby se za to mraceni vykoupila 😎

ajkaaa
1. únor 2010

Eust zuby to je prevít, taky jsem si to užívala a ještě užiju, mezi vánočními svátky jsem šla k zubákovi, tak mi tam strčila tu dezinfekční vložku, zadělala cementem a řekla, že je to moudrák a že ho pak vytrhnem. Tak zatím na to nekoušu moc, nechci provokovat - a v únoru si asi užiju. Nechám si dát injekci. A našla mi ještě dva kazy - každý na jiné straně, a teď už mě jeden bolí na vařící. Takže to bude něco. Je to fakt hnus, mě už pak bolel krk, ucho, půlka pusy, že jsem ani nevěděla který zub to je. 😒

darkwitch
1. únor 2010

aji ani mi to nerikej... a to holky na vedlejsi diskuzi resi zubare taky 😝 neni dneska den zubaru? 😀 zeptame se lich 🙂

ajkaaa
1. únor 2010

Val jo, jde to, v únoru už snad půjdu konečně do práce - to byla pěkná dovolená 😀 . Byla jsem v práci naposledy v červnu, pak poslední týden v srpnu a 1. září, od té doby ne 🙂 . Ale moc se netěším, doma je to lepší, mám hodně času.

val123
autor
1. únor 2010

ali asi ano, to uvidí za měsíc, až dobere první dávku, pak jde zase na odběry a uvidí. Je z toho takový zmatený, tak jsem se nic moc nedozvěděla, jen tak zhruba napsal, co a jak.

ajkaaa
1. únor 2010

Jinak něco pro závistivce 😀 - jede mi manžílek z práce a veze mi koblížky a obr ruské vejce, mňami mňam, já se mám 😀 😀

val123
autor
1. únor 2010

aji téda to sis dala pěkné volníčko 😀 (i když věřím, že moc nepříjemné), ale máme zakázané chmury,tak na tom musíme hledat to pozitivní. 😀

darkwitch
1. únor 2010

ja mela koblizky k snidani 😉 a ted jsem jeste snedla misa rez... proste ze me bude za chvili mamutek

ajkaaa
1. únor 2010

Val až přijdete domů, tak to spolu proberete, třeba to nebude tak černý, jak to vypadá 😉 .

val123
autor
1. únor 2010

aji tý jo to bych si moc ráda dala koblížek, mňam. Ach jo,ale to k dietce nepatří, tak si pochutnám alespoň na tom slovu a představím si ho plněný nugetou. Mňam. A hodně pocukrovaný

ajkaaa
1. únor 2010

Dark to mě nezajímá - tvůj koblížek k snídani 😝 😀 , teď mi máš závidět a hotovo 😀 😀 😀

mirkf
1. únor 2010

Ahojíček, tak jsem vás našla

mně prosím dopište do tabulky - přirozené snažení - čekání na hormonální profil

ajkaaa
1. únor 2010

Dieta nedieta, já jsem se rozhodla nejíst po 17 hodině, to jedinné na mě totiž zabírá. Můžu být celý den hlady, dát si večeři a nezhubnu. A když jím celý den a večer nic, tak hubnu. Takže už to takhle hrdinsky a statečně držím 3 den a už mám dole 2 kila.

ajkaaa
1. únor 2010

Dark už mi závidíš??? 😀

darkwitch
1. únor 2010

aji aha promin strasne ti zavidim 😀

darkwitch
1. únor 2010

val vis ze v zime se hubnout nema protoze potrebujes energii na ohrev... hubni na jare to jde lepe 😉

val123
autor
1. únor 2010

aji no manža měl strašně špatné SPG a už tehdy nám řekl doktor, že přirozeně to bude zázrak, ale my se nedali a odmítli IVF a pustili se do pátrání po příčině. Až mu objevili něco v krvi a tak pátrali dál a objevili mu nějakou infekci, na kterou dnes konečně dostal prášky a necháme se překvapit, jestli to byla opravdová příčina. Není to černé a nemám z toho špatnou náladu, neboj, naopak mám radost, že mu konečně můžou aspoň trochu pomoci.

eustoma
1. únor 2010

no ja tera tie koblizky teda ani moc nie. ale to asi len preto ze ma stve ten zub.

val123
autor
1. únor 2010

dark no ale zase se má hubnou max. 2 kila měsíčně a já chci do léta min. 10 dolů, takže jsem teoreticky i tak začala pozdě 😅

val123
autor
1. únor 2010

aji já Ti strašně závidím nejen koblížek ale i 2 kg dole

darkwitch
1. únor 2010

val aha tak zmen plan na 5 a budes to mit od brezna akorat 😉