Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
16. kvě 2010

no já myslím že to by se ke mě ani trochu nehodilo

darkwitch
16. kvě 2010

si to budu muset prohlidnout na vetsi obrazovce...

asus
17. kvě 2010

Dobré Ránko Holky 😉

alice35
17. kvě 2010

Ahoj as jak je? Co ty nevolnosti už lepší? U mě už nejsou celý den ale většinou odpo a večer je to dost nepříjemný 😖. Jsem si myslela, že úderem 13tt to skončí a nic ☹

val123
autor
17. kvě 2010

dobré raníčko 🙂

asus
17. kvě 2010

alice ja už nemám žadne nevolnosti tak 14 dni jen je mě zle občas v kramu jak je tamblbej vzduch 😒 jinak pohoda prsa jak balony a bolej .Moje kamaradka taky furt trpí a ještě začala na vic zvrcet je to děs jsem štastna že mě to minule.

asus
17. kvě 2010

ahojik Val jak ses měla o volníčku? 😉

alice35
17. kvě 2010

as tak to je super, že je ti už dobře 😉 tak se drž já doufám, že co nevidět to bude u mě taky ok.
ahoj val
tak se holky mějte, jen jsem vás přišla po ránu pozdravit pa

asus
17. kvě 2010

ali taky se drž krasný den přeji 🙂

darkwitch
17. kvě 2010

dobre ranko

asus
17. kvě 2010

Dark ahoojik jak ses měla ty?

darkwitch
17. kvě 2010

ja se mela krasne, skoda, ze vikend uz je pryc me se do prace vubec nechtelo...

val123
autor
17. kvě 2010

asus no měli jsme se hezky, v sobotu dopoledne jsem byla na kafíčku s kamarádkou po 7 letech a odpolko jsme šli asi po 15 letech do cirkusu 😀 Prostě paráda.

asus
17. kvě 2010

Holky teda jste se měly 🙂 no u nas manža se furt uči na zkoušky a je protivnej a mrzutej ch jo 😖

val123
autor
17. kvě 2010

a celý víkend jsem se musela manžílkovi smát, ten měl teda nápady, to teda bylo. Furt něco studoval na netu a pak za mnou stále chodil a říkal mi, že se nesmím dívat na zprávy, abych se nerozčílila, pak zase na smutné romanťárny, abych nebyla rozladěná a pak vymýšlel jak tulit a za každým z toho řekl "to víš, musíš být opatrná a veselá, protože teď zrovna je doba, kdy se prcíček bude uhnizďovat, tak aby se mu u nás hned od začátku líbilo a neutekl nám a nebo jsme ho nějak nevystrašili." 😀 😀 😀 😀 HOlky no já byla mrtvá smíchy, vymýšlel k tomu stále různé prupovídky. Vůbec nevím, kde na to přišel.

darkwitch
17. kvě 2010

val 🙂 ten tvuj muzicek je kouzelny 🙂 porad je to lepsi nez kdyz se me manzel zeptal a my chceme uz opravdu miminko? ja myslel, ze si jen tak uzivame...

asus
17. kvě 2010

dark jejda na to se tě manža ptal? 😕

Val no vidiš skvěle tvuj manžel ma skvělej přistup 😀

val123
autor
17. kvě 2010

dark no to bych ho asi zbyla a zeptala se ho, jestli si tím SPG chtěl jen potvrdit jaký je hřebec a nebo co. 😕

val123
autor
17. kvě 2010

no byl vážně slaďoučkej, když tohle říkal, jen aby za týden o to víc nebyl zklamaný

darkwitch
17. kvě 2010

val, as no on mi to teda rekl potom, co jsem rikala, ze pokud nam nabidnou ivf tak do nej pujdeme na podzim 🙂 asi si tuhle moznost porad nepripousti...

asus
17. kvě 2010

val tvuj manža je sladoučkej a muj mrzutej je toho na něj moc 😒 ale na mě taky .

val123
autor
17. kvě 2010

aha dark tak to jo, tak to Tě chtěl asi jen povzbudit, že táhne za jeden provaz s Tebou.

asus
17. kvě 2010

dark mužsky nikdy nevi jak co řict 😉

val123
autor
17. kvě 2010

asus " i muži mají své dny 😀 " a hlavně manža je takovej rozvážnější než já, já jsem děsně výbušná, tak někdo mě prostě musí krotit a mít dobrou náladu 🙂

darkwitch
17. kvě 2010

ja jsem to brala vpohode, protoze vim jaky je, proste se toho otcovstvi porad trochu boji i kdyz by miminko chtel...

asus
17. kvě 2010

dark boji? no to mě povidej manža ted taky řika jak se boji až se to narodi aby to neumačkal a tak 😀 😀 včera dokonce poslouchal břiško zda už ho neslyší 😀 😀

darkwitch
17. kvě 2010

as jojo boji a proto se mu do ivf nechce, i kdyz ted kdyz vi, ze chyba neni u nej tak je s tim smireny 😉

asus
17. kvě 2010

val muži at si maji sve dny ale at jsou taky trochu normalni 😀

asus
17. kvě 2010

dark nojo mužský ch jo 😎

val123
autor
17. kvě 2010

no asus já myslím, že je to normální, že se toho bojíme, nebo tedy u nás se toho mateřství bojím i já. Ty už dítko máš a manža je zvyklý se už o jedno dítko taky starat, ale pro nás to bude premiéra, takže i když se těšíme a moc mimíska chceme,tak tedy mluvím za nás, se toho oba bojíme a i toho, jak moc nás to změní a jak to změní náš vztah. A o strachu z porodu radši ani nemluvím.
No jinak můj manža vymyslel, že nejlepší komunikativní bod bude určitě pupík. 😀