Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
17. kvě 2010

asus jj počkám, sice jsem manžovi řekla, že tento měsíc to 100% klapne, na začátku cyklu, ale už máme naplánovanou dovču na příští zimu (Karibik). 🙂

darkwitch
17. kvě 2010

val tak vy se chystate do karibiku, no, pekne 🙂

alienka24
17. kvě 2010

val...no tak my to asi dáme do ložnice pár obrázků...tu máme takovou fotografickou, už tam jsou moje fotky co jsem nechala dělat pro matěje 😉 no a pak si taky určo uděláme kalendář 😉

val123
autor
17. kvě 2010

dark no hrozně moc rádi bychom navštívili Dom. republiku nebo Stře. Am. Mexiko. Mexiko je manžův sen.

val123
autor
17. kvě 2010

ali no bude to určo krása

alienka24
17. kvě 2010

hmm tak to asi fakt je ovulace...mám takovej ten děsně natahovací hlen, to se mám co? 😀 😅

val123
autor
17. kvě 2010

ali to je moc moc dobře,tak hned jak s manžílkem dorazíte domu, tak šupity rupity tulískovat 😀

val123
autor
17. kvě 2010

Těhulky:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
mirenkam:........5 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
darkwitch:............10 DC.......kyselina listova
mysycka:.............10 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
eustoma .......... 21 DC..... stimulacia na IVF ukoncena, 11.5.OPU 14.5. embryotransfer
cell:.................... 20 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 22 DC......kortyhel
lichtakova..........26 DC
eimmy: ..............28 DC ... 12.5. IUI po stimulaci fostimonem, po IUI 3x1 duphaston a 26.5. nahlásím //
janička88:........ 52 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

val123
autor
17. kvě 2010

ach jo holky, ani nevíme, jak nakonec dopadla pit ☹
ali kolikátý jsi den?

alienka24
17. kvě 2010

no tak snad to půjde no, nějak se mi přes to bolení ani neche teda 😔 😝

alienka24
17. kvě 2010

val...nemám tušení 😅

tereza1980
17. kvě 2010

dobré ráno, tak jsme po poradně, máme průkazku a novou fotku mimíska, je v albu, má 3cm, pole UTZ je 10+2tt, podle PM 9+6tt, termín stanoven na 11.12.2010. Je to prý neposeda, nechtěl/a se nechat změřit 🙂 jinak mám nabrané krve atd. doktorovi se nelíbí to moje zvracení, už mi navrhnul hospitalizaci, ale ještě mě poslali na jednu krev na jaterní testy atd. mám si po 1 hodině volat na výsledky a podle toho se rozhodne 😒 mám každopádně neschopenku od obvodní a tu si prý zatím nemám nechat ukončovat, takže to vidím, že se asi do práce už nevrátím. to budou mít radost 🙄

ve středu jdu na krev na 1. screening

val123
autor
17. kvě 2010

ali mě taky šíleně tetokrát 3 dny bolel pravý vaječník při ovu a i od denního tulení, jo jo jaro dělá zazraky, ale v ten den ovu jsem se tedy překonala 😀

val123
autor
17. kvě 2010

ter to bude určo dobrý

alienka24
17. kvě 2010

val...no já uvidím jestli se překonám, teřba tam jsou nějaký spermoni schovaný z víkendu

mirenkam
17. kvě 2010

ahoj holky. moc vás zdravím 😉
tak nevím, co si mám myslet, ale teď jsem měla MS (od24.DC) a trvala jen dva dny - čtvrtek, pátek a v sobotu už nic, nevím jestli je to tím kontryhelem, ale třeba minulý měsíc jsem ji měla normálně asi 5 dní a v očekávaném termíny a před tím taky.... Tak mi to teď přišlo nějaké krátké a moc brzo.... 😒

alienka24
17. kvě 2010

mirenkam...třeba to bylo nidační krvácení 😉

mirenkam
17. kvě 2010

Ali - to bych neřekla - na 99,9% určitě ne... s naším spermio ☹

alienka24
17. kvě 2010

aha, tak to mě mrzí, promiň ☹ no tak možná nějaká porucha hormonální

mirenkam
17. kvě 2010

Ali,nic se neděje.... 🙂

darkwitch
17. kvě 2010

mir a tak jedna potvurka se tam mohla najit a zatoulat...
myslite, ze muze byt ovulka 10DC? uz se mi to stalo asi po treti, ms zkonci a potom 10,11DC zacnu lehounce spinit, tak nevim jestli je to ovu nebo nejaky dozvuk ms...

mirenkam
17. kvě 2010

Dark, to by bylo hezký..., ale asi naivní představa....Já si myslím, že mohla být klidně 10.DC... Ostatně, jestli já jsem dostala MS 24.DC, tak jsem ji musela mít také už dříve 😔 ....

darkwitch
17. kvě 2010

no, uvidime co to udela, ale zase ms pak chodi normalne´, ale mozna mem delsi lutealni fazi a jen o tom nevim, to telo je strasne veda...

mirenkam
17. kvě 2010

😨 jojo je to věda

asus
17. kvě 2010

terez gratuluji k fotečce a prukajdě neboj snad to bude dobre a uděla se ti lepe 😉

val123
autor
17. kvě 2010

mir i zázraky se dějí a i když máme taky špatné SPG, však to víš, tak tomu věříme, že to tento měsíce vyšlo 😀 Už byl Tvůj manža na nějakých vyštřeních?
dark to klidně může být ovu

alienka24
17. kvě 2010

jee to mi připomíná že jsem si vytáhla andělskou kartu na který bylo napsáno abych nepřestala věřit na zázraky 😉

mirenkam
17. kvě 2010

Val, teď čekáme na výsledky, genetiky (dvouhodinový pohovor s Dr. a pak nějaké speciální odběry....) - čeká se na to dva měsíce a teď koncem května by už měly být.... Jinak byl opět na spermiogramu ( už na čtvrtém) a každý je horší a horší. Pak byl u urologa a na ultrazvuku, hormonální profil..... Teď koncem května jde ještě na jeden ultrazvuk a pak se objednáme do CARu na konzultace všech výsledků...a co s náma....Nicméně už nám Dr. na genetice řekl, že jak byl na TESE (chir. odběr spermií), tak podle hormonálního profilu manžela to vypadá, že to TESE byl zbytečný zákrok, že dle horm. profilu to vypadá spíše, že se tvoří málo spermií ( a další vyš. musí odhalit proč) a ne že se mu tvoří a jen nemohou ven, a tak je dostanou ven s TESE.....Takže kdyby mu v minulém CARu udělali horm. profil, tak by na to možná došli taky...... 🙄

Ach jo, chtělo by to tu nějakou novou těhulku, aby nám tu zvedla náladu.. tak snad eimmy 😉

Přála bych si aby nám to všem brzy vyšlo....... 😵

val123
autor
17. kvě 2010

mir a dělali mu kultivaci sperm?

mirenkam
17. kvě 2010

dělali val, ale už si to nějak nepamatuji, ale dobrý to nebylo (je to už přes dva měsíce)...