Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
22. kvě 2010

dark...a nemáš někoho kdo by ti to píchnul?

darkwitch
22. kvě 2010

mam manzu, ale to si to radsi pichnu sama, ale tak to zvladnu, doufam...

eimmy
22. kvě 2010

dark: lehni si , hodnš si zmáčni špíček ale opravdu silou zavři oči a manžel at ti to tam dobne to ani neucítíš hlavně at to tam tlačí pomalu tu látku.. jinak tě to bude špípat a dlouho vstřebávat

alienka24
22. kvě 2010

ale jo určitě jo 😉

darkwitch
22. kvě 2010

ali budes se mi smat, ale pro me je predstava ze si picham injekci snesitelnejsi nez ze si zavadim vaginalne utros - a to budu muset taky zvladnout 😀

alienka24
22. kvě 2010

dark....no tak pokud to pro tebe bude přijatelnější tak ho polykej

darkwitch
22. kvě 2010

hlavne manza bude mit asi sraz s kamarady, cimz odvede svagra a budu na to mit doma klid...

alienka24
22. kvě 2010

to zvládneš neboj, jsi statečná holka 😉

darkwitch
22. kvě 2010

ja myslela, ze to ma jine ucinky, podle toho jestli se to zavadi nebo poliky, se na to jeste zeptam pri iui

eimmy
22. kvě 2010

jj má to stejný účinek..

darkwitch
22. kvě 2010

teda polyka, pisu nesmysly...

alienka24
22. kvě 2010

učinky to má furt stejné, akorát při polykání je větší pravděpodobnost nežádoucích účinků, no a při zavádění to holt zase vytejká 😅 😝

darkwitch
22. kvě 2010

jasne a tak na injekce jsem zvykla z alergologie, tam jsem chodila jednou tydne, jeden pregnyl nemuze byt o moc horsi...

alienka24
22. kvě 2010

ono ale unavená budeš při obojím, a těhu příznaky budeš mít taky takže si nevybereš 😅 😝

darkwitch
22. kvě 2010

aha takze nejlip rano polykat a vecer zavadet 😀

alienka24
22. kvě 2010

no si moc nepomůžeš, páč tělo si stejně veme jen část a vzteče to z tebe tak jako tak, pro mě bylo lepší polykat na noc páč jsem tu nevolnost zaspala

darkwitch
22. kvě 2010

tak ja se na to zeptam, ale jestli se to muze i polykat tak pro me je to lepsi...

alienka24
22. kvě 2010

určitě...ono je to i na příbalovém letáku že se smí obojí

alienka24
22. kvě 2010

ono je to i většinou podle toho jak to ta žena snáší, já třeba radši zavádím než polykám páč je mi potom podstatně lépe

darkwitch
22. kvě 2010

tak uvidim jak to budu snaset ja...

alienka24
22. kvě 2010

dark... jj přesně tak 😉 ono hlavně čím mín budeš vědět co to všechno způsobuje tím mín budeš mít obtíží

darkwitch
22. kvě 2010

fajn pribalovy letak nectu 😉

alienka24
22. kvě 2010

😀 hodná holka

darkwitch
22. kvě 2010

taky si myslim... jeste vedet co to vsechno zbusobuje, staci, ze na krabicce je napsano, ze se nesmi ridit auto... a muze se pri tom pit alkohol? vlastne asi taky ne, kdyz clovek predpoklada, ze je tehu...

alienka24
22. kvě 2010

prvních 45 dní není spojen krevní oběh matky a plodu takže teoreticky můžeš i pít 😀

darkwitch
22. kvě 2010

ali tak to je fajn 🙂 ted nevim co s tou informaci provedu 😀

alienka24
22. kvě 2010

dark...no bu´d uložíš na hardisk anebo ne 😀

alienka24
22. kvě 2010

jupí jupí tak za chvílu padla 😉

darkwitch
22. kvě 2010

jsem se dneska na navsteve pekne zapotila... se me skoro tchyne ptala na deti (muzi odesli koukat na hokej a zustaly jen zeny) a ja jsem to tak lehce zamluvila (slibila jsem manzovi, ze o gennetu mluvit nebudem) a manzovo babicka hned jak ty mlady chtej dneska delat karieru, rikala to teda na prikladu nekoho jineho, ale... a pak se dalsi tri ctvrte hodinu resila tehotentsvi a problemy v nich... a jeste skoro tchyne ukazovala fotky z 3D utz sveho vnoucka...

alienka24
22. kvě 2010

no u nás všichni vědí že sem neplodná takže se na to nikdo neptá 🙂 jsem jim to řekla hned na začátku že chceme ale že sem porouchaná na spodek a vrátit mě matěj už holt nemůže no 😀