Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

cell
26. kvě 2010

já mám zhruba po vizitě a asi budu chvilku cvičit na pupek 🙂

eimmy: tak se budu těšit 😉

alienka24
26. kvě 2010

eimmy....určitě se zadaří příště 😉 a třeba ani nebude muset IVF dojít 😉

eimmy
26. kvě 2010

🙂

alienka24
26. kvě 2010

a co manža? jak to bere?

eimmy
26. kvě 2010

je smutný ale nechci se s ním o tom bavit... řekla jsem mu to. Bolí mě to víc když mě lituje a chce to rozebírat... stalo se to a já se s tím musím vyrovnat sama.. jsem taková..

alienka24
26. kvě 2010

chápu...ono si to musíš srovnat v hlavě sama, ale neboj bude líp

eimmy
26. kvě 2010

jj přesně tak.. musím se s tím vyrovnat sama... počítala jsem s tímto výsledkem.. šla jsem do toho s tím že to tak může dopadnout.. a stalo se .. Ale bude LÉPE!!!

eimmy
26. kvě 2010

Ted si dáme pauzu pojedeme na výlet , udělám zahradu a pak se uvidí... 😉

eustoma
26. kvě 2010

bude lepsie, urcite bude. poriadne lepsie 😉

eustoma
26. kvě 2010

ja som cely den jak otapena, vobec neviem co skor. nastastie uz som doma

alienka24
26. kvě 2010

ahoj eust

eustoma
26. kvě 2010

mam hlad ako vlk a doma nic neni 😢 moc sa mi ani nechce ist daco kupovat. skusim aspon vyhrabat nejaku konzervu, snad nieco najdem.

eimmy
26. kvě 2010

eust: a kdy budeš testovat v pátek???? kdyby to nevyšlo tak budeš mít měsíční pauzu a pak stimulka od začátku????

já jsem si ted udělala ovocný salát ( broskev, meloun, hrovznové víno) byla jsem dneska na mega nákupu .. nakoupila jsem za 3 500 Kč byli jsme jak u "vyžraného" krámu.. 😀
zítra budu dělat svíčkovou ted jsem jí naložila...

alienka24
26. kvě 2010

eimmy...tééda tak to je fakt mega nákup 😎

eimmy
26. kvě 2010

jj to je... nakoupila jsem spoustu masa do mrazáku abych pořád nemusela lítot do řeznitství... ( jen maso bylo za 1000 Kč) pak jogurty, sýry, ovoce zeleninu, těstoviny ... no klasika... a to jsem nekupovala žádnou drogeriii .. ted nepůjdu 14 dní do krámu.. max. pro pečivo když dojde v mrazáku.. 😀

alienka24
26. kvě 2010

nojo ono to pak lítá a u kasy aby tě div neodvezli že? 😉

eustoma
26. kvě 2010

keby to nevyslo, tak pauza bude do 08. stimulovat sa zacne az 09/2010. ono u apolinara cez leto nerobi laborka.

@eimmy keby si mala cestu mozes nam nieco s mega nakupu doniest 😉 😉 😉

eimmy
26. kvě 2010

😀 přesně tak Ali.. ono se to nezdá ale pak je to pálka šla jsem do kolen... 😒 ... ale to se nedá nic dělat... musíme jíst..

@eustoma : aha to jsem nevěděla že má apolinář takhle pauzu... hi hi tak to bych měla trošku z ruky jsem už na slovensku...

alienka24
26. kvě 2010

eust....a jakej je postup u tebe? když by byl test negativní máš jít na krev aby se to potvrdilo?

eustoma
26. kvě 2010

no nasla som konzervu hrasku s toho sa asi moc nenapapam. skusim presvecit manzu nech skoci na nakup 😉

eimmy
26. kvě 2010

JÁ BYCH SE Z HRÁŠKU NAJEDLA MÁM HO MOC RÁDA... DĚLÁM SI HO NA MÁSLE S PEČIVEM...

eustoma
26. kvě 2010

@alienka no musim testnu 14 den, skor kazali ze nemam, ale tak co som testla. takze testnem v piatok a akykolvek tam bude vysledok, tak sa mam objednat na konzultaciu. ale bude krv a potom dohodnutie co a ako dalej. takze uvidime, co a ako dalej.

alienka24
26. kvě 2010

to já mám raději mraženej než z konzervy 🙂

alienka24
26. kvě 2010

eust...no tak snad tam ty dvě ještě naskočí 🙂 šance tady furt je

eimmy
26. kvě 2010

eust: počkej do pátku.. třeba tam budou!! MOC TI DRZIM PALCE !!!!!!

ali a co ty budeš dělat k večeři?? My už jedli... měli jsme štouchané brambory a BIO kuře.. ( manža vařil)

alienka24
26. kvě 2010

já mám uvařenou čínu ze včera, ale dneska ani jíst nebudu nemám ani hlad ani chuť

eimmy
26. kvě 2010

čínu mám moooc rada... miluju houby shiitake .

alienka24
26. kvě 2010

no já v ní mám jen žampiony teda 😉

eimmy
26. kvě 2010

ty jsou taky dobrý 😉

eimmy
26. kvě 2010

co plánujete na víkend holky????? já bych chtěla udělat nějaký výlet s pejskama... ale podle počasí...