Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
1. čer 2010

@alienka24 určo je tam krasna čarka bude těhu demence 😀 😀 😀 😀

asus
1. čer 2010

@lichtakova ahojik licht copak nijaké trable?

lichtakova
1. čer 2010

to špinění, bojim bojim

alienka24
1. čer 2010

asus...no už se na ní těším, to bude parádní výmluva uplně na všechno 😀

asus
1. čer 2010

@lichtakova špiněni nic ještě neni ty to máš už dostat?

asus
1. čer 2010

@alienka24 😀 😀 😀 😀 😢

alienka24
1. čer 2010

hele licht, nezlob mě, co jsme si řekly o tom pozitivním myšlení? a kolik žen špinilo a má zdravý mimčo co?

asus
1. čer 2010

pardon skočil tam špatný smejla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asus
1. čer 2010

@lichtakova pravě nech toho ja taky špinila tak klid a mrkni na mě už jsem pěkně kulata 😀 😀 😀

alienka24
1. čer 2010

člověk aby vás tady furt utěšoval.... 😠 😉

asus
1. čer 2010

@alienka24 počej taky tě budem utěšovat 😀 😀 😀

lichtakova
1. čer 2010

as, kulatá já jsem taky. Jo? chjo, tak jo, jen doufám, že se to nebude nějak stupňovat, jak taky má člověk poznat, co ještě jde a co už je moc....jinak dostat jsme to měla 22.5. 😉
jen doufám, že ta 6mm bublina nebude blbnout a bude nabývat konkrétnějších obrysů

alienka24
1. čer 2010

asus....no já doufám že to nebude třebat a utěšovat mě nebudete muset, maximálně podporovat, to jo 😉

asus
1. čer 2010

@lichtakova no tak vidiš tak to bude dobre byla jsi na ultrazvuku? 🙂

lichtakova
1. čer 2010

včera, protože jsem začla maličko špinit, pak to teda bylo trochu více, tak se můžu trochu konejšit, že to bylo po vyšetřování
měla jsem jít v pátek, což jdu teda taky

asus
1. čer 2010

@lichtakova po vzšetření je to ale normalní hlavně na začátku 😉 budu ti držet pěstičky 🙂 i s mimikem mame jich vic 🙂

lichtakova
1. čer 2010

jsi moc hodná as
já jsem to do pátku ani tady nechtěla ventilovat, ale včera jsem byla tak zdrblá....

asus
1. čer 2010

@lichtakova neboj vim že se bojíš ja se taky bala hlavně když jsem začala krvacet a vše dobře dopadlo včera když jsem viděla mimiska jak se vrti je velikej tak jsem byla štastna 😵 i když už mam břuch jak přejezenou koulu 😀 😀

lichtakova
1. čer 2010

as, snad máš pravdu ☹

asus
1. čer 2010

@lichtakova určo dej se do klidu a nenervuj se odpočivej jsi doma marodiš?

alienka24
1. čer 2010

licht....tady se aspon vypovídáš, my tě krapet povzbudíme a bude dobře, uvidíš 😉

jo a co ti vychází podle tý eimmyny tabulky? kluk nebo holka?

val123
autor
1. čer 2010

ali nádherné čárečky, krása

asus
1. čer 2010

ahojik Val 🙂

alienka24
1. čer 2010

val....že jo? krásně sem si je tam namalovala, už sem konečně vychytala správnej odstín 😀

lichtakova
1. čer 2010

ali, podle tý čínský?-věk+měsíc početí?
as, aspoň drobnou výhodu mám, že jsem minulý týden druhý den po testu začla mít škrábání v krku a šla si pro neschopenku, takže už se skoro týden válím a ještě to mám do čtvrtka, tak jsem ráda

tereza1980
1. čer 2010

ali, gratulace k těhu 😉 😉 držím palce aby vše klapalo jak má, ten island ti vyloženě přinesl štěstí 😀

licht - držím taky palce, aby to vyšetření dopadlo dobře 😉 😉

u mě stále stejné, zase občas zvracím, blbě mi je stále a do toho mám teď doma nemocnou dceru, takže to je docela zápřah, v pátek jdeme na UTZ na první screening a na krev, tak jsme zvědavá, jak mimís povyrostl a zda je všechno při tom mém šíleném stavu v pořádku, jsem úplná vychrtlá troska 😖

lichtakova
1. čer 2010

já bohužel neumím dát fotky do počítače

lichtakova
1. čer 2010

ahoj Val
ter, díky

mirkf
1. čer 2010

Ali - kráááásná dálnice

Licht - ono kdybys neměla neschopenku, tak by ti z gyndy stejně poslali k obvoďákovi, protože myslím, že na začátku těhu z gyndy neschopenky nedávají.

Tak oběma mooooc držím palečky. Ani jsem vás nestihla dočíst, jen jsem mrkla na test a musím pracovat

val123
autor
1. čer 2010

ali, i Ty jedna kecko,je to fakt nádhera a mám hroznou radost.
lich to nevadí, hlavní je, že tam ta čárečka byla a máme velikou radost. fotečky se časem naučíš
ahojky asus