Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
1. únor 2010

dark ba ne, to nemůžu, já si to slíbila a cell mám prý průběžně informovat, tak nemůžu polevit.

darkwitch
1. únor 2010

aha tak to nemuzes tak vstavat a cvicit 😉

val123
autor
1. únor 2010

😀 dark jsem nemocinkatá,tak nemůžu cvičánkovat 😖

jennyii
1. únor 2010

Ajkoo promiň, už žádní smutní smajlíci 😀 🙂 🙂

val, tak to určitě dopadne dobře, manžel začne zobat prášky a bude mimčo coby dup 😉

eust a jak budeš stimulovat? na to přirozené snažení?

dark, jj vypadá to pěkně, snad to vyjde a budeme moct jet, chtěli bysme tak v červnu 🙂 zbytek léta asi budu mít zabitý, chystám se aktivně na státnice v září 🙂

eustoma
1. únor 2010

my sme sa s manzou dohodli, ze kym bude babo tak nemusim chudnut, ze chudnut. ale ako nahle sa babo narodi, tak sa musim dostat na vahu do 65 kg. takze ja si na svoje formovanie postavy mozem pockat 😉 😉 😉.

eustoma
1. únor 2010

jennyiii: od 2 DC budem dodstavat hormonalne injekcie. neviem zatial ake. a myslim ze sa pichaju 10 dni.

ajkaaa
1. únor 2010

no proto 😀

darkwitch
1. únor 2010

aji vidis musis k nam chodit casteji mas na holky dobry vliv 😀
jo a co vubec s tim srazikem?

tereza1980
1. únor 2010

val123:...........2 DC
mirenkam:......4 DC
cell:...............5 DC
eimmy:.......... 7 DC
lichtakova: .....7 DC
asus:..............9 DC
pitrisek26.......12 DC
alice35:.........12 DC
tereza1980:..15 DC
eustoma:..... 16 DC
polesuvka:.... 20 DC
mirkf:.............21 DC
alienka24........31 DC
darkwitch: .....35 DC
mysycka:....... 35 DC
koblizek:........? DC

opravila jsem se a vás ostatní, byly jsme posunuté o den, tak snad jste všechyn tak jak skutečně jste 😀
jinak ahoj v novém tématu 😵

darkwitch
1. únor 2010

tery ahoj a jak se ti libi novy nazev?

eustoma
1. únor 2010

ja som blbo 😢. mam byt 17.

eustoma
1. únor 2010

vidim ter, ze sa ti moc nepacil sposob ktory som navrhla. je o par stranok spet. 😉

eustoma
1. únor 2010

dalsi pokus:
val123:...........3 DC......prirodzene snazilkovanie - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......5 DC
cell:...............6 DC..... prirodzene snazilkovanie - cvici mojzisovku
eimmy:..........8 DC
lichtakova: .....8 DC...... prirodzene snazilkovanie - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............9 DC
pitrisek26.......13 DC
alice35:.........13 DC
tereza1980:..15 DC
eustoma:..... 17 DC....... stimulacia - tamoxifen - ziaden folikul
polesuvka:.... 21 DC....... intenzivne snazenicko (3cykly)-ak nevyjde tak ISCI
mirkf:.............22 DC
alienka24........31 DC...... stimulacia - clostylbegit, pregnyl, utrogestan - 4 foliky - mojzisovka + caj - cakame az zahlasi //
darkwitch: .....35 DC......prirodzene snazilkovanie - cakame az zahlasi // , kortyhel, gyn.caj
mysycka:....... 36 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... kortyhel, bylinné směsi

eustoma
1. únor 2010

ter co pijes, beries, skusate vy? doplnime to tam.

tereza1980
1. únor 2010

😀 😀 dark, název ok 😉
eust nečetla jsem to zpětně, jen jsem koukala, že jsem zase o den napřed a že včera byla třeba val 1DC a dnes 3DC a taky asus byla nejdřív 10, potom opraveno na 9, tak je to takové zamotané
já už nepiju nic, až do minulého měsíce přirozené snažení, ale k ničemu, nyní užívám na štítku euthyrox 1/2 denně, mám po hysteroskopii, deformita dělohy, neprůchozí pravý vejcovod, spermio ok, krve taky, hormony taky, můj test na chlamydie se nepovedl, půjdu znova a 8.2. kontrola výsledků a IUI nebo IVF podle návrhu dr. 🙂

tereza1980
1. únor 2010

takže tento měsíc žádné snažení kvůli zákroku, nejdříve až další cyklus tj. po 14.2.

eustoma
1. únor 2010

no ono to niekte predym bolo zamotane. ale teraz mse val opravovali, ale litch. a j mna. tak som myslela ze prave sme o jedne den posunute vsetky. tak som to napravila. a asi som niekde spravila nejake chybicky.

eustoma
1. únor 2010

val123:...........3 DC......prirodzene snazilkovani - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......5 DC
cell:...............6 DC..... prirodzene snazilkovani - cvici mojzisovku
eimmy:..........8 DC
lichtakova: .....8 DC...... prirodzene snazilkovani - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............9 DC
pitrisek26.......13 DC
alice35:.........13 DC
tereza1980:..15 DC....... cekni na dalsi cyklus - podla vysledku IUI nebo IVF
eustoma:..... 17 DC....... tamoxifen - ziaden folikul
polesuvka:.... 21 DC....... intenzivne snazenicko (3cykly)-ak nevyjde tak ISCI
mirkf:.............22 DC
alienka24........31 DC...... clostylbegit, pregnyl, utrogestan- 4 foliky -mojzisovka+ caj-cakame az zahlasi //
darkwitch: .....35 DC......prirodzene snazilkovani - cakame az zahlasi // , kortyhel, gyn.caj
mysycka:....... 36 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... kortyhel, bylinné směsi

eustoma
1. únor 2010

ter: my tiez cakame na mrsku a az buduci cyklus. uvidime.

eustoma
1. únor 2010

no holky poviem vam dnes pracujem akokeby mi ruky polamali 😢. moc mi to nejde. rozmyslam ci to nezabalit a isto domov. i tak robim vsetko mozne, len nepracujem...

ajkaaa
1. únor 2010

Tak jsem osiřela 😀
Dark, to bylo na mě s tím srazíkem?

Holky, jdeme na ples - maškarní, tak vyhlašuju soutěž o to, kdo vymyslí pro mě nejlepší masku či převlek.... tak se čiňte 😀 . Pokud možno něco, co se dá vyrobit doma, ať nemusím toho moc kupovat, nechce se mi totiž do obchodu v té zimě.

ajkaaa
1. únor 2010

Eust žádný bulení, šup sem s nápadem na převlek 😉 .

eustoma
1. únor 2010

rozmyslam, rozmyslam - mna napadaju iba take nejake:
namornik - to je nejake pasikate triko modrobiele pruhy, biela capica, biele gate...
alebo pirat: pasku cez oko a cerne oblecenie s nejakou doplnokovu farbou

eustoma
1. únor 2010

alebo had. nejake leske saty - ako koza. a k tomu poriadny makeup, cez oci (cez oci pruh vo farbe siat) aby to vyzeralo ze si had.

asus
1. únor 2010

holky co o tady čtu chcete psát frekvence pohlavniho styku jo 😀 😝 ty jo raděj ne bych to psala asi ob den 😀 😀 😀 😀

eustoma
1. únor 2010

😉 😉 😉

ajkaaa
1. únor 2010

No to je dobrý nápad holky paráda. Manža vymyslel prostitutku 😀 , je fajn, že jste mírnější 😀 .
Eust jen jsem chvíli přemýšlela co má had společného s kozou (u vás kozel - cap), a pak mi došlo, že myslíš kůži.

val123
autor
1. únor 2010

aji hlasuji pro pirátku. A nebo berušku

val123
autor
1. únor 2010

a nebo řeckou bohyni

asus
1. únor 2010

val řecka bohyně je taky dobra 😀