Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
3. čer 2010

@darkwitch 😉 jasan

koblizek.janinka
3. čer 2010

😵 😵 😵 To bude krasa ....uz at citim taky neco 😵 😵 😵
As budete si nechat delat nejake 3D,nebo 4D?

darkwitch
3. čer 2010

as menit ji totiz budu v obou pripadech 😉

asus
3. čer 2010

@koblizek.janinka asi ne je to dost drahe ještě uvidime tak ja holky letim zatim papapa jdu vařit ještě nakouknu a zitra přidam břiško 😎 teda břuch a Janinko taky dej zitra mrknu 😉

koblizek.janinka
3. čer 2010

Dark a das se nahoru do vrchni skupinky,aby uz to byla poradna skupina !!!!! 😵 😵 😵
Holky co totu psala Val a Cell 😔 to me mrzi... i kdyz to znam 😔

asus
3. čer 2010

@koblizek.janinka moc ostatnim přeji at se dostanou co nejdřiv k nam nahoru

koblizek.janinka
3. čer 2010

As dam ,ale zitra moc nepokecam musim uvolnit manzovi internet,ale samo ze na Tve brisko juknu... to uz se tesim 🙂
Ja jdu ted ze sebe udelat cloveka a valim si pro papu, ale jeste prijdu ... doufam, ze tu nebudu pak sama 😉

darkwitch
3. čer 2010

jestli pujdu nahoru hned v pondeli to zarucit nemuzu, ale nahoru pujdu urcite 😉

asus
3. čer 2010

@koblizek.janinka ja na tve taky kouknu 😉

asus
3. čer 2010

paček 😎

koblizek.janinka
3. čer 2010

Dark budu ti delat rucitele,jestli chces 😵 😉
Ja tu fotecku mimiska dostala zdarma od meho dr. k tomu NT sc....vysetreni 😉Byl to takovy darecek... vubec jsem to necekala 😵

darkwitch
3. čer 2010

jani ty ses hodna, ale tak kdyz se to nepovede presunu se nahoru tak v utery nebo ve stredu a kdyz se to povede tak o neco pozdeji 😉

koblizek.janinka
3. čer 2010

Dark mooooooc Ti preji at se vse povedlo!!! Jak se jinak citis ..krome toho ,ze je Ti zima... poboliva te neco?Sice nevim jak je to kdyz beres ty leky, ale uz by mohlo se neco nejak projevovat.... 😅 ted nevim,vse se mi mota, ale tusim,ze uz jsi vice jak 14 dni po OVU(a teda po tom zakroku) ne?

lichtakova
3. čer 2010

Ahoj holky, takže u mě špatný, teď jsem se vrítila z gyndy, protože se to spíš zhoršuje a zesiluje, prý t onení moc prosperující, mám tak 50% šanci, že se to udrží nebo to odkrvácí.

darkwitch
3. čer 2010

jani jeste ne, jsem tak deset dni, 14 dni po zakroku uz budu testovat, necitim vubec nic...
lich drzim strasne moc palecky at maly lichtace zabojuje, dostala si neschopenku?

darkwitch
3. čer 2010

lich a 50% je hodne tak mu usilovne ver 😉

lichtakova
3. čer 2010

nechala jsem si prodloužit tu, co mám
jestli to nemá být, tak a´t je z něj radši andělíček, než nějaký nemicný mimino

darkwitch
3. čer 2010

lich jasne, tak uvidite, ale budeme ti drzet palce at zabojuje a je z neho krasne a zdrave miminko

mirkf
3. čer 2010

Licht - neboj, pokud tohle vše mimísek překoná, tak z něj naopak bude silné miminko, žádné nemocné. 😉

darkwitch
3. čer 2010

hezky odpocivej, zalez si pod perinku uvar si cajicek a dej si neco dobreho...

lichtakova
3. čer 2010

mir, to asi jo, uvidíme, stejně se s tím nedá nic jinýho udělat

lichtakova
3. čer 2010

dneska mi teda vzali krev, ale celkem to stejně o ničem nevypovídá, ani před tím mi ji nebrali, tak ani není srovnání
obě ruce mám rozpíchaný

mirkf
3. čer 2010

Licht - já vím, nedá, teď už je to jen na mimískovi

darkwitch
3. čer 2010

lich a kdy jdes na kontrolu?

mirkf
3. čer 2010

Licht - to je jedno, že ti jí nebrali předtím, ale oni vědí jaké HCG by už teď mělo být.

lichtakova
3. čer 2010

ono by to vůbec mělo být větší než to je
když se nic nezhorší, tak v pondělí, když začnu krvácet, tak do nemocnice

darkwitch
3. čer 2010

lich pondeli bude stastny den, takze v pondeli ti rekno, ze to mimisek zvladl a roste 😉

lichtakova
3. čer 2010

no nebo se vystřídáme a ty bude za těhulku a já znova za snažilku

asus
3. čer 2010

ahojik licht 🙂

mirkf
3. čer 2010

Licht - žádné takové - v pondělí se ty i Dark přestěhujete nahoru mezi objevitelky pokladu - a hotovo. Vím, že je to těžké, ale začni myslet trochu pozitivně a věř mimískovi, ztraceno není ještě nic - vím že šance 50 na 50 není moc super, ale zase tak špatná taky ne. Takže ty, ty, ty