Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
3. čer 2010

JO jo taky se mi chce chrupkat 😉

tereza1980
3. čer 2010

janinko, tak to ti závidím, já ráda spala na břichu ale už mi to nedovolí, jednak by se mi obracel žaludek ještě víc a navíc to břicho už mi docela překáží 🙂 ale jinak myslím, že pokud ti to nevadí a nebolí tě to tak se mimísovi podle mě nemůže nic stát 😉

darkwitch
3. čer 2010

jani ja myslim, ze poznas az ti to bude vadit a az bude mimco vetsi a bude to vadit jemu tak si zjedna poradek 😀

koblizek.janinka
3. čer 2010

Ja doufam ,ze si rekne a at treba me treba nakopne ...
To je fakt krasa ty noci... sny,zachod,zizen a jeste k tomu se hlidam at nezalehnu mimiska....(asi se necham privazat 😀 ).
a pak ze se mi chce porad spat 😀

darkwitch
3. čer 2010

jani jo rekne si nakopne te, nekdy se jim nelibi ani to jaky bok sis vybrala 😉

darkwitch
3. čer 2010

holky nekde popisovaly, ze je mimco kopnutim skoro pretocilo z jednoho boku na druhy 😉

koblizek.janinka
3. čer 2010

Ty jo Dark tak to se mame na co tesit 😵 Ja se tesim az jej ucitim 😵 Na UTZ mimisek maval rucickami i nozickami a dokonce jej musel doktor donutit pretocit... takovym maly tukanim na brisko,ale ja nic necitila... jej jsem cucela jak telatko na nove vrata 😵 😉

koblizek.janinka
3. čer 2010

Holky jinak dekuji v noci budu klidnejsi, aspon ted vim ,ze si miminko ze sebe nenecha udelat placek 😉 ,kdyz jsem tak nemozna ...

mirkf
3. čer 2010

Ali, tak super - a já to vidím na dvojčátka 😀 😀 podle výše HCG

Koukni na následující tabulku a jestli říkáš, že jsi teprve 20dní po ovulaci, tak máš skoro dvojnásobek 😀 😀

10 DPO: 10 - 50 mIU/ml HcG
13 DPO: 20 - 100 mIU/ml HcG
16 DPO: 40 - 200 mIU/ml HcG
19 DPO: 80 - 400 mIU/ml HcG
22 DPO: 160 - 800 mIU/ml HcG

alienka24
3. čer 2010

mirkf .....nestraš mě 🙂 já podle jiný tabulky našla že to je v normě 🙂

mirkf
3. čer 2010

Ali - ne, dělám si z tebe srandu. Ono je tam to rozpětí na 5tt hodně veliké (podle té tvojí tabulky) od 18 do 7340 se tam musí vejít snad každý. No však za pár týdnů uvidíš. 😀 😀 😀

alienka24
3. čer 2010

no hlavně kdyby to byly dvojčata tak je to už vidět na utz 😉

mirkf
3. čer 2010

Tak to tedy nemusí - některým holkám to řekly až ve 12tt. Ale ne, ty tam máš jen jednoho mimíska.

lichtakova
3. čer 2010

ahoj
tady se slaví, tak se jdu k vám chvíli ohřát

alienka24
3. čer 2010

no co no, stejně toho druhýho bych nevypudila takže děj se vůle boží, ale já myslím že tam bude jen jedno 😉

alienka24
3. čer 2010

ahoj licht...jak je ti? mám ti vyřídit od val že na tebe moc myslí a že to určitě bude dobrý 😉

lichtakova
3. čer 2010

mně je pořád stejně
děkuju, jste moc hodné

alienka24
3. čer 2010

a kdy máš jít znova k dr?

alienka24
3. čer 2010

promin jestli si to už psala ale nechce se mi to dohledávat

lichtakova
3. čer 2010

když nic, tak v pondělí

alienka24
3. čer 2010

jakože když nebudeš krvácet?

mirkf
3. čer 2010

Licht - a ty sis dnes neměla volat o výsledky HCG?

Ali - a ty jdeš na další kontrolu kdy?

lichtakova
3. čer 2010

tak nikdo nic neříkal, navíc u mě je to hCG tak celkem fuk, protože u mě to v děloze prokazatelně je, co je vidět dobře
jinak mám jet do nemocnice

mirkf
3. čer 2010

Aha, tak to jo. A špiníš pořád nebo už je to lepší, když odpočíváš?

lichtakova
3. čer 2010

já ani tak nešpiním, mám od včera takovej růžovej výtok, ráno to bylo horší, po tom utz taky pak o něco lepší

alienka24
3. čer 2010

tak to bude určitě dobrý 😉 😉 prostě musí

tereza1980
3. čer 2010

licht, to dobře dopadne. a nebereš nějaký globulky na zavádění? já měla po utroši až do toho 12tt takový bílý krémový výtok, bylo to potom a v menocmici s emnou leželo dost holek, co měli různý výtoky podle toho, co užívali, růžový sice může značit nějakou krev, ale to nemusí být nutně ty nejhorší zprávy, uvidíš, že za pár dní klidu se to zlepší.

koblizek.janinka
3. čer 2010

Li drzim pesticky 😉 a neboj musi to vyjit a mimisek Ti pekne vyroste a nikam nesmi az za 8 mesicu 😉

koblizek.janinka
3. čer 2010

Holky no nic ja koncim... jsem tu uz ted stejne sama,tak mejte pekne a ja uz se tesim na pristi dny,ze uslysim same dobre zpravy a taky na nove fotecky brisek a kulisku v nich 😵 😵 😵 Tak papa