Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
11. únor 2010

🙂

asus
11. únor 2010

eimmy ahojik
val ja nevim raděj si říkám že přijde 😒 stejně mam pocit že nějak rychle to vždy uteče a přijde brzo 😠

val123
autor
11. únor 2010

aha, já myslela, že ne a proto Ti dával ty hormony.Tak to jo. Já se jen ptala 🙂

asus
11. únor 2010

tak jsem holky drbala koupelny to je děs máme dvě to je vždy šichta 🙄

val123
autor
11. únor 2010

asus no já si to taky vždy říkám a tento měsíc příjde 100%, protože i když tulískujeme jedna radost (tento měsíc je nějak obzvlášť náruživý 😀 ) tak si dáváme pozor, kvůli manžovým práškům. 😢 NO a když příjde brzy, protože se nezadařilo, tak jse zase dobrý, že je brzy, protože pak zase nastane snažílkování 😀

eimmy
11. únor 2010

ano dával mi hormony na podporu ovulace, která prý proběhla... ale prostě se nám nedaří.. a podle dr. je IVF asi nezbytné

val123
autor
11. únor 2010

asus tak můžeš jít ještě k nám drbat 😀 Potřebuje to jako sůl

val123
autor
11. únor 2010

eimmy to podle mě podle každého gyn. když se nedaří je nezbytné

asus
11. únor 2010

val ty jo ani ne mě to stačilo 😀

val123
autor
11. únor 2010

když se bavívám s holkama v okolí, kterým to nejde, tak většina mi říká, že jim doktor řekl, že jedině IVF, příjde mi to jako nová móda.

asus
11. únor 2010

val taky si říkam 😒 je to divne

asus
11. únor 2010

vše se toči kolem peněz ☹

eimmy
11. únor 2010

val není to moda... myslím že další rok čekání je na psychiku mnohem horší než procedůra před IVF...

val123
autor
11. únor 2010

no eimmy jak u koho asi, protože co znám lidi, kterým se to nepodařilo, tak jsou na tom psych. dost špatně a zrovna teď se na to chystá kamarádka a předtím to nevyšlo a trvalo rok, než znovu nabrala sílu a odhodlala se využít mrazáčky. A my IVF odmítly a zatím to psych. docela jde.

eustoma
11. únor 2010

ja mam rovnaky nazor nez eimmy. mame podobnu situaciu a v podstate sme sa tiez rozhodli pre IVF. len cakam na novy cyklus, nech mozem zacat brat injekcie a uvidime - ci bude este jedno snazilkovanie, alebo IVF.

ako ne kazdy chce ist do IVF. takze pre niekoho to IVF moze byt zatah na psychiku. kto vie.

eustoma
11. únor 2010

inak holky ahoj 😉, zabudla som vas pozdravit

val123
autor
11. únor 2010

ahoj eus.
já nechtěla rozpotat nějakou bouřlivou diskuzi, jen jsem se ptala.

eustoma
11. únor 2010

no mna do toho lekar moc nechcel pustit. myslim ako on mi sam neponukal IVF, to skor ja som ho na to presvecila. takze to mozno aj zavisi od lekara.

asus
11. únor 2010

ahojik eust no mě doktor taky zatim nikam nestrka ještě prý počkame 😉

eustoma
11. únor 2010

som tu dnes iba na chvilocku, vobec nic nestiham 😢. potrebovala by som sa naklonovat 😉. musela som si dnes odmalovat nechty, idem do skoly za chlapikom a ten moc nema rad namalovane nechtiky, ani tvar. takze dnes som bez makeupu.

asus
11. únor 2010

eust to jsou teda suchaři 🙄

darkwitch
11. únor 2010

nedavno jsem nekde cetla clanek, ze v lete je vetsi sance ze se ivf povede nez v zime 🙂

eustoma
11. únor 2010

my v rodine mame rakovinu mozgu. ako dedicna choroba to neni, ale uz 3 generacie sa to objavuje u zenskych po 30 roku zivota. aj lekar vravel, ze nevie preco to je v nasej rodine, ale nejake geny tam budu. a preto moc cakat nechcem. ako 30 je relativne mlady vek a lekar povedal, ze mam cas od casu si nechat skontrolovat hlavu - zatial mam hlavu cistu 😉. no do 30 este 2 roky. a to by som velmi chcela mimco. rakoviny sa bojim jak des.

eimmy
11. únor 2010

jj je to o názoru... my jsme se pro IVF rozhodli s manželem společně. chceme to oba. myslím že jsem tomu dali dostatečný čas aby se to povedlo přirozeně... a ted 2 cykly pomocí hormonu a stejně nic...

eustoma
11. únor 2010

ono aj niektore operacie sa doporucuju v teplejsim pocasi ako zimnom. neviem preco. ale maminu ked mali operovat, tak planovali, aby bolo vonku teple pocasie. takze mozno na tom nieco bude.

val123
autor
11. únor 2010

eimmy jj
eus u nás je dědičný nádor dělohy

eustoma
11. únor 2010

eimmy: drobna oprava clostylbegit, neni hormon, je to antiestrogen. ma tu holky minule opravovali 😉

eustoma
11. únor 2010

no ako rakovina akakolvek je hnus/des.
u nas to pomohlo k tomu rozhodnutiu, ze pojdeme do ivf, pretoze mimco chceme a potom by to uz neslo.

asus
11. únor 2010

holky u nas dělohy a prsa ach jo 😖

eimmy
11. únor 2010

holky tak já dnes končím jedu na jednání... uvidíme se v 18 před sephorou... paaaaa 😉