Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
4. čer 2010

tak já jedu na nákup a pak budu uklízet, tak na vás nebudu mít moc času asi

asus
4. čer 2010

@alienka24 jojo tak papapa a optarně ja taky jdu mějte se zatim pa ještě mrknu později 😉

asus
4. čer 2010

pardon opatrně 😎

mirkf
4. čer 2010

Ahojky, tak jsem byla potrestána za to, že jsem si tu dělala srandu z Ali, že čeká dvojčata. V noci se mi normálně zdálo, že jsem byla na UTZ a doktorka že mi říká "jsou tam dvojčata a vypadá, že je jich tam ještě víc" a na obrazovce jsem tam zřetelně viděla 2 miminka a za nima ještě další stíny. Pamatuju si, že jsem jen řekla "ty vole, to ne" 😀 😀 No to byl fakt sen.

darkwitch
4. čer 2010

asus protoze jestli ty vapdas jak vorvan, tak ja minimalne jako dinosaurus... aspon do sirky, do vysky mam trochu min 😉

darkwitch
4. čer 2010

vypadas samozrejme
mirkf me se taky zdalo, ze cekam dvojcata a jeste na me mluvili a chteli se jmenovat alzbeta a izabela 🙂

mirkf
4. čer 2010

Hlásím se taky do vorvaní party 😉

alienka24
4. čer 2010

ahoj, tak jsem tu, udělalo se mi krapet šoufl tak tady budu chvíli odpočívat 😎

mirkf....noooo pěknej sen 😀

mirkf
4. čer 2010

Ahoj Ali, že by o sobě začal dávat mimísek vědět i nevolností?

alienka24
4. čer 2010

to mám z hladu, jsem si dala ráno jenom jogurt tak musim zas něco pozřít

no a taky sem myla dřez ředěným savem tak mi to táááák páchne 😝

mirkf
4. čer 2010

Nesnáším našeho jednoho Švýcarského zákazníka - v 9.15 mi říkal, že mi do 15-ti minut pošle objednávky a pořád je tu ještě nemám 😠 A kvůli němu stojí všechna práce a náš dopravce mě bombarduje, kolik chceme na příští týden palet z auta - a já samozřejmě nevím, když ten blboun to ještě neposlat.

mirkf
4. čer 2010

Ali - já se musím hned jak vylezu z postele najíst, jinak bych zvracela. A musím mi v noci u postele aspoň piškoty. Když se totiž k večeru málo najím, tak se vzbudím v noci a je mi zle z hladu.

mirkf
4. čer 2010

Copak asi Lichtáček ? Dneska tu ještě nebyla.

asus
4. čer 2010

tak kde jste klepalky 😢

asus
4. čer 2010

tak nic asi chrnite tak pa 😎

mysycka
4. čer 2010

ahojte holky, tak jsem dneska zase zkoušela testík a zase nic ☹ no ještě to zkusím v pondělí to bude 15 dní po inseminaci, ale moc tomu nevěřím. Tak se to povede za měsíc 🙂
ali tobě velikánská gratulace, konečně zase jedna nová těhulka 🙂

alienka24
4. čer 2010

tak už mám hotovo a ted jím oběd, uff

tereza1980
4. čer 2010

tak jsem zpátky z gennetu, UTZ v pořádku, hodnoty v pořádku, miminko je 6,6 cm veliké, odpovídá 13+0, všechny měřené údaje jsou v normě, nabrali mi krev, za 5 dní mám volat na výsledky 😀 😀 😀 je to už pěkný kousek, kopalo nožičkama a otáčelo se k nám zády 😉
teď za 3 týdny náběry ny tripple testy a na konci července UTZ ve 20. týdnu 😉

alienka24
4. čer 2010

mysko....ahoj, no tak to je škoda že tam ta druhá není 😒 ale jak říkáš určo se povede příště 😉

darkwitch
4. čer 2010

mysko ach jo ☹ potvora jedna, pros tam neni...

alienka24
4. čer 2010

zas ten blbej test, to je fakt umění koupit si ten dvoučárkovej

asus
4. čer 2010

@tereza1980 gatulluji 🙂

asus
4. čer 2010

@mysycka neboj se zadaři 😉

darkwitch
4. čer 2010

ali je to fakt hruza je to jeste tessi nez sehnat kinderko s postavickou 😀 a sestra ma na testy kliku, koupi si ho a je dvoucarkovy asi bych ji mela rict at mi ho koupi, kdyz tak ho muzu reklamovat u ni 😀

alienka24
4. čer 2010

jdu si dát jahody s cukrem 🙂
za odměnu za ten úklid

asus
4. čer 2010

@darkwitch 😀

asus
4. čer 2010

@alienka24 😝 😝 😝 teda ty dělaš chutě

darkwitch
4. čer 2010

jo a abyste vedely tak jsem kvuli vam vcera zkoncila v kfc - jestli tu o nem jeste nekdy nekdo cekne tak se neznam 😠 ja se normalne tak drzim a vubec tam nechodit, ale jak to tu zminite musim tam letet, ten dynosaurus bude za chvili proti me stihli chlapik 😝

asus
4. čer 2010

@darkwitch jeee KFC řekla si to ty 😀 nammm bych si dala 😝 😝 😝 😝