Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
17. čer 2010

ahoj holky, teprv mi jde net
no takže jsem sebou sekla při venčení psů tak jsem pak do dvou hodin spala a ted vařím vývar

lichtakova
17. čer 2010

dark 😀

alienka24
17. čer 2010

je tu někdo?

lichtakova
17. čer 2010

alienka24
17. čer 2010

a jak je?

lichtakova
17. čer 2010

ale jo 🙂 , co myslíš konkrétně?

alienka24
17. čer 2010

asi nic, spíš taková všeobecná konverzační otázka

lichtakova
17. čer 2010

🙂 tak všeobecně bych řekla, že jako snad dobrý, sice nemůžu zatahovat břicho, páč to bolí, ale snad to brzy přejde
hlavně jsme zvědavá, co se zítra dozvím....

lichtakova
17. čer 2010

a co ty, matko? 🙂

alienka24
17. čer 2010

no já jsem zhubla kilo a půl a je mi blbě 😅 😀 😝

alienka24
17. čer 2010

ale jinak samá pozitiva a sociální jistoty

lichtakova
17. čer 2010

no už to jsou pozitiva, nezapomeň, že nevolnost je známka prosperujícího těhotenství
aspoň u většiny, prý kdo zvrací, nepotrácí...no to teda není úplně stopro, ale myslím, že to bude všecko v pořádku
a jako dietka to není špatný, ne? ještě si můžeš říkat, že j eto vlastně víc, protože ti zas přibejvá mimino 😉 🙂

alienka24
17. čer 2010

licht...tojo no, taky si říkám že je to dobrý znamení a nemusím se obávat jestli je všechno v pořádku

no a to je vlastně pravda, já hubnu, ale mám prsa větší a ten tvor ve mě taky roste 🙂

lichtakova
17. čer 2010

prsa se nepočítají 😉
a neříkej mu tvor, to je divný, to je jako nějakej plaz nebo obojživelník

asus
18. čer 2010

Dobré ránko Holky 🙂

@alienka24 jak mu to řikaš otvor no fuj 😠 je to miminko 😵

tereza1980
18. čer 2010

dobré ráno 🙂 tady leje jako z konve, uff, dnes nás čeká doma životní krok - vezmeme dceři po třech letech dudlík 😨 to bude víkend plný hysterie, protože ona je na něm vyloženě závislá, podařilo se mi tento týden jí přimět k tomu, že ho máme jenom na spaní, ale i tak to bude těžký, přijde k nám víla, odnese si ho a nechá jí tam dárek - medvěda a koupili jsme jí včera přenosné dvd na filmy do pokojíčku a do auta 😀 snad to ustojíme

lichtakova
18. čer 2010

Ahoj, tady je hnusně, ani se mii nikam nechce
no doufám, že to po 3 týdnech budou tentokrát aspoň nějaké pozitivní zprávy....
teri, lepší dudlík než palec 😉

asus
18. čer 2010

@tereza1980 ahojik to bude mazec teda noc plna breku 😎

asus
18. čer 2010

@lichtakova tady je taky hnusně leje je to děs ☹

lichtakova
18. čer 2010

ahoj kočky, tak už jsem zpět z utz

asus
18. čer 2010

@lichtakova a jak to dopadlo?

lichtakova
18. čer 2010

@asus no na utz to vypadá celkem dobře, že by to snad mohlo dopadnou bez revize, ještě budu muset na krev jestli hcg klesá, pak prý budu mít jako šestinedělí (takže nic ☹ ) a pak se mám objednat na prevenci-po ms
no a pak že se teda uvidí, coa jak dál..... 😒

asus
18. čer 2010

@lichtakova tak to bude dobre neboj 😉

lichtakova
18. čer 2010

@asus chjooo, kéž bys měla pravdu ☹

asus
18. čer 2010

@lichtakova neboj však mám ja sem to taky přežila 😉

asus
18. čer 2010

@lichtakova a nemrač se bude zase dobře jen to chce čas 🙂

lichtakova
18. čer 2010

já se nemračím, jen sem šmutná
já vím, že ty víš, o čem je řeč..

mirkf
18. čer 2010

Ahojky - Lichtáčku nebuď smutná - bude líp. Kámoška takhle musela v roce 2008 těsně před Vánoci na ukončení těhu, kvůli hematomu, který by stejně těhu později ukončil sám. Po šestinedělí dostala první MS a březnu se na první pokus (a taky s jedniným pohl. stykem) zadařilo a od Vánoc mají miminko. Takže u tebe už taky tělo ví, co a jak má dělat, tak se pak hned brzy zadaří.

mirkf
18. čer 2010

Jinak já jsem po UTZ na genetice, takže je vše v pořádku, do týdne budou ještě výsledky z krve, ale když nebudou volat, tak je vše O.K. a pošlou je rovnou ke gyndařce.
Mějte se krásně, já mizím z práce domů, do školky pro malou - ale asi bude nemocná, ráno kašlala a spouštěla se jí pěkná rýma. Chjo

val123
autor
18. čer 2010

ahojky holky
lichtáčku nebuď smutná, 6 neděl uteče jako voda.