Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
21. čer 2010

as taky jsem si vsimla, ze toho nemam moc ke cteni

asus
21. čer 2010

@darkwitch no jo tady nejsi tak se moc nepíše 😎

darkwitch
21. čer 2010

to vypada jak kdyz jsem jedina ukecana 😕

asus
21. čer 2010

@darkwitch nebo ja 😎 a jak ses měla??

asus
21. čer 2010

ja budu volat v 9 na test tripl jak dopad tak jsem dost nervozni 😅

lichtakova
21. čer 2010

@asus neboj, to bude určitě dobrý, ale nedivím se ti, asi bych rozkousala telefon

asus
21. čer 2010

@lichtakova ahojik však ja ho pomalu koušu ale raděj davam pozor mam blbej chrup a dostala jsem novej telefon tak se krotim 😀

lichtakova
21. čer 2010

a jaká je tu jinak nálada, já musím říct, že dneska je to o něco lepší, ale včera mi ylo nějak smutno hodně , i v sobotu...
chjoooo, já se toho mimina asi nedočkám nebo co...
ještě to přiblbý šestinedělí...doufám, že to dostanu za 4 týdny jako ty 😖

asus
21. čer 2010

@lichtakova neboj dorazi to v čas jak ma u mě to prostě přišlo jak mělo pak. vše přejde a mimiska se dočkaš taky podivej mě se podařilo taky za par měsicu otěhotnět 😉 no jinka jak vidiš sem asi moc nikdo nechodi 😒

asus
21. čer 2010

teda fuj to sem to napsala jak kanec 😅 pardon

lichtakova
21. čer 2010

nojo, je mrtvo....

lichtakova
21. čer 2010

tak jsem si zas vyndala ty bylinky, že je budu teďka pít, aby tamta sliznice rychlejc narostla...jestli to pomůže

asus
21. čer 2010

Hoky tak tripl test v pořadku huraaa 😵 😵 😵

asus
21. čer 2010

@lichtakova no vidiš ja taky baštila vitaminky a zaměř se na něco jineho uvidiš že to pujde 😉

val123
autor
21. čer 2010

ahojky holky, jdu letomo pozdravit 🙂
asus sluší 🙂

darkwitch
21. čer 2010

asus tak gratuluju
jsem docitala jeste jinou diskuzi...
lich drz se holka, ale ty to zvladnes a neboj miminka se urcite dockas...

lichtakova
21. čer 2010

tak to je super 🙂 🙂 🙂 🙂
já vím, jen mi to teďka zas připadá hrozně vzdálený, teďka čekat přes měsíc pak na kontrolu a pak další čekání, takže je mi teďka sice smutno, ale moc o tom nepřemýšlím protože mi teď nějak přijde mimo časoprostor....jestli mi rozumíš-že doteď jsem si tak nějak říkala, jeslti to třeba tenhle měsíc vyšlo nebo ne a že teda třeba příští měsíc...a teď se to tak nějak strašně vzdálilo...asi jako když dark čeká na podzim na ivf, to mi taky přijde až strašně za dlouho

lichtakova
21. čer 2010

ahoj dark a val

darkwitch
21. čer 2010

jo a na dovelene bylo fajn, i kdyz porad prselo a byla nam zima a jeste jsem stravila spoustu casu v kuchyni, jsem se s muzem skoro nevidela, bud jsem mela sluzbu v kuchyni, nebo on mel hlidku nebo patrolu...

alienka24
21. čer 2010

dobré ránko holky

lichtakova
21. čer 2010

tak to máte skvělou dovču 😉

lichtakova
21. čer 2010

ahoj

darkwitch
21. čer 2010

lich taky jsem to nevadrzela a dohodnu se na ivf uz ted... abych mela dovcu v zaloze kdyby to nevyslo 😉

darkwitch
21. čer 2010

ahoj ali 🙂

val123
autor
21. čer 2010

lich musíš si najít hodně moc zábavy a zaměstnávat se co nejvíce,aby ten čas rychle ubíhal. To znám moc dobře, to mi věř a v listopadu se mi to zdálo neskutečně dlouhé a nepřekonatelné stále čekat, až se manža vyléčí a najednou šup, je červena utíká to celkem rychle. I když občas roním slzy.

asus
21. čer 2010

@lichtakova ja ti rozumim až moc dobře taky jsem si po tom co jsem o to přišla řekla že už nebud každej měsic čihat zda přijde či ne prostě jsem si nakoupila každej měsic potřeby tampony a tak a o vic jsem se nestarala až jednou sem si je zase koupila maxi baleni tamponu a menzes nedorazila 😎

asus
21. čer 2010

@val123 ahojik Vladi moc děkuji 😵

alienka24
21. čer 2010

jeee vás tu je to je dobře 🙂

darkwitch
21. čer 2010

tak holky papa jdu na utz

asus
21. čer 2010

@darkwitch diky 😵