Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
5. črc 2010

Dobré ránko Holky 🙂 tak konečně zapršelo ale zase přestalo dusno je stale ☹

darkwitch
5. črc 2010

asus jo prave se chystam vyuzit drobneho ochlazeni a jit uklizet
ahoj ali to je mi te lito, ale dava mi to nadeji, ze se mi podari nekde sehnat syr na zitrejsi obed pro manzu...

alienka24
5. črc 2010

ahoj asus 😉

alienka24
5. črc 2010

dark....no upřímně mě ani nevadí že jsem tady, vidina 100% příplatku dělá svoje 😀

asus
5. črc 2010

@alienka24 ty si teda ale penize penize 😀 😀 😀 😀

asus
5. črc 2010

@darkwitch no mě se furt ještě nechce v tom dusnu hejbat 😅

asus
5. črc 2010

tak nočni hrašek sem přežila a mužu dnes zase loupat a papat 😀

darkwitch
5. črc 2010

taky mi prijde ze se to moc nezlepsilo, ale zase si myslim, ze lepsi to nebude, leda bych uklizela v pet rano... ale tak budu uklizet v klidku a pomaloucku co nestihnu dnes dodelam zitra, zadny stres...

darkwitch
5. črc 2010

as 😀 ty si cislo...

darkwitch
5. črc 2010

ja ted tak blbe spim, vubec na to nejsem zvykla... v pet odpoledne usinam a v jednu v noci nemuzu zabrat, zdaji se mi desne sny a v noci se budim a tak od sedmi se budim co pet minut, ale pritom nejsem vyspala... asi je to tim pocasim a nepritomnosti manzela... uz aby se vratil, teda az uklidim 😀

asus
5. črc 2010

@darkwitch že jo taky to řikam 😀 ja budu asi važně gruntovat až manža pujde do prace ještě nevim dnes je tady ta obecni slavnost

darkwitch
5. črc 2010

as no, jo vy mate slavnost... ja jsem sama doma akorat odpolko mozna pojedem do toho kina, teda ja do obchodaku vozit kocar 😀

asus
5. črc 2010

@darkwitch vozit kočarek taky neni špatne co ti za to daji svačinu v KFC? 😀

darkwitch
5. črc 2010

to nevim...

darkwitch
5. črc 2010

ale svacina v kfc je dobry napad 😀

asus
5. črc 2010

@darkwitch že jo už si měla tu Okuru menu to je dobrota 😝 😝 😝

alienka24
5. črc 2010

ježiš vy zase baštíte, to je hrozný s váma 😝

asus
5. črc 2010

@alienka24 ještě ne pravě jsme začaly baštit 😀 😀 😀

darkwitch
5. črc 2010

ali a to to zacalo tak nevinne 😀
as nemela

alienka24
5. črc 2010

no já si došla koupit hroznový víno aspoň 😉 to asi pozřu, musim celej den něco uzobávat jinak mi bude zas zle, už mě to popravdě moc neba 😅

jo a navíc mám děsně živý sny poslední dobou 😝 a dneska navíc pěkně hnusnej, se mi zdálo že jsem o mimi přišla 🤐 😝

darkwitch
5. črc 2010

ali ja mam taky takov nejake desive sny, sice si uz nepamatuju co se mi zdalo, ale...

alienka24
5. črc 2010

no já si živě pamatuju jak jsem v tom snu brečela a s tím pocitem sem se vzbudila 😖 takže nic moc

asus
5. črc 2010

@alienka24 to je normálni taky mám živé sny a nikdy se pěkně zapotim děs 😕 píšou o tom na netu

asus
5. črc 2010

@alienka24 a jen uzobavej papu to je třeba když se nenajim tak je mě taky 😨

darkwitch
5. črc 2010

no, tak tihle tempem budu opravdu uklizet jeste zitra 😀 me se tak nechce...

alienka24
5. črc 2010

no a jinak teda ještě furt nepřibírám, jako na váze furt mám mín něž před těhu 😅

darkwitch
5. črc 2010

ali neboj to naberes...

alienka24
5. črc 2010

no já nebojím, ale už mi přijde že se mi nafukuje krapet podbřišek 😉

asus
5. črc 2010

@alienka24 to přijde neboj nabereš ja mám nahoře teda 4kg prý v normě ale břuch mám slušnej už mě teda připada 😀

asus
5. črc 2010

@darkwitch sem ti řikala at nic nedělaš 😀