Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

mirkf
17. črc 2010

Tak než jsem to napsala, tak jsi "opíchaná" 😀 😀

darkwitch
17. črc 2010

mirkf ted mam dopichano, ale za hodinu me to ceka znovu 🙂

darkwitch
17. črc 2010

mirkf to vis se s tim neparu 😀

alienka24
17. črc 2010

tak a je stanoven datum takže se z toho nevyvlíknu 🙂

no a byla to rychlovka dark 😉 😎 😀

alienka24
17. črc 2010

dark....teda panejo, to je frekvence 😀

mirkf
17. črc 2010

@darkwitch vůbec ti to nezávidím, ale ten výsledek pak bude stát za to - a možná to bude hned dvojnásobné štěstí. Necháš si kdyžtak zavést 2 embyjka nebo i víc?

darkwitch
17. črc 2010

ali to vis nejdriv mam rychlovku a v devet si to trochu uzivam, tak je to potom pomalejsi 😀
ale dneska jsem se trikrat musela koukat na kterou stranu bricha to mam pichat...

darkwitch
17. črc 2010

mirkf pokud budou dve tak urcite si necham zavest dve, at je vetsi pravdepodobnost, ze se chyti...

alienka24
17. črc 2010

dark....no budeš zkušená píchačka 😀

darkwitch
17. črc 2010

ali v osm mam gonal, aby foliky rostli a v devet cetrotide, aby se vajicka uderzela a neodesla predcasne...

alienka24
17. črc 2010

dark.....já tak budu držet páááálce a musim to vysvětlit i mrněti aby drželo taky 😀

alienka24
17. črc 2010

dark...no je to věda 😕 😅

mirkf
17. črc 2010

Určitě jich bude víc, zbyde i určitě na mrazáčky, kdyby to teď nebyla dvojčátka a chtěli jste pak ještě další a náhodou to zase nešlo normálně, tak abyste měli zásobičku 😉

darkwitch
17. črc 2010

ten cetrotide je hnus, svedi jak blazen, je to normalni injekce a jeste se musi michat roztok s praskem a navic mi v nem pokazde vzniknou strasne bublinky ktere se nechteji vyfouknout, jsem ho vcera pichala na dvakrat, jsem zabodla jehlu a zjistila, ze tam je publina, tak jsem ji vytahla odsala publinu a pichla znovu, brrr

mirkf
17. črc 2010

Dark - to zní děsně, tfuuuuj

darkwitch
17. črc 2010

mirkf jasne urcite to tak bude 😉

mirkf
17. črc 2010

Jo, jdu se vykoupat s tím naším malým zlobidlem a slíbila jsem jí ještě dlouhé čtení v posteli, tak jdu na to - akorát, že usínám dřív než ona 😎

alienka24
17. črc 2010

dark....brrrr no upřímně musím říct že jsem strašně ráda že jsem tohle nemusela podstoupit

mirkf
17. črc 2010

Tak dobrou noc, dneska se snad bude spát o trochu lépe, když se ochladilo a prší.

darkwitch
17. črc 2010

mirkf tak at brzo usne 🙂

alienka24
17. črc 2010

dark....jo amůžu se zeptat jestli jsi něco doplácela za léky?

darkwitch
17. črc 2010

pres 6000

alienka24
17. črc 2010

mirkf...dobrou noc, už bych šla taky i bez pohádky bych usla 😉

alienka24
17. črc 2010

dark...a čekají tě ještě nějaké doplatky či poplatky?

darkwitch
17. črc 2010

ali to bude zalezet na tom co mi doporuci embryolog, jestli bude ICSI a PK - za to se doplaci
za leky uz asi nic, tech bych snad uz vic mit nemela, ale uvidim v pondeli

darkwitch
17. črc 2010

a za mrazeni se taky plati, kdybych chtela nanuky

alienka24
17. črc 2010

jj to vím no, no tak budu držet palce na pondělní kontrolu, ať se snůška pěkně rozrostla 🙂

a nejsi nafouknutá, nebo nebolí tě podbřišek? já totiž vždycky po stimulaci (naštěstí jen clostylem) vždy cejtila že se něco děje, bud popíchávání, nebo takovej tlak a pak mi ani pořádně mojžíška cvičit nešla jak sem měla nafouklej podbřišek

darkwitch
17. črc 2010

no trosku nafouknuta jsem, ale jinak zatim dobre, obcas trochu citim vajecniky, ale zase jak jsem zacla pichat ten cetrotide, tak je to lepsi...

alienka24
17. črc 2010

tak to je dobře že to snášíš dobře, já si fakt pamatuju jak jsem měla 4 folíky těch 25mm že snad puknu 😀 😝

nojo jenže tobě je stejně odsajou dřív aby neriskovali že by praskli sami

darkwitch
17. črc 2010

ja bych chtela umet perfektne anglicky, bych nemusela porad cekat az mi prelozi knizky co chci cist... teda ja bych si je mohla precist, ale kdo je ma za tu cenu kupovat... a kde je mam shanet...