Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

cell
16. únor 2010

když já bych dvojčátka snad ani ne - ale teď nechci vůbec hřešit, protože bude li volba nic anebo dvojčata, je to jasné. Ale těhoteství s dvojčatama je jasně mnohonásobně rizikovější, navíc potom ta hoňka s dvojčatama, kamarádka je z ivf má a tak to vidím, jak je pořád jeden nebo oba nemocný, asi to má i svoje výhody, ale zatím mi ty nevýhody spíš převažujou. Ale nechci nad tím mudrovat, uvidíme, co čas ukáže

cell
16. únor 2010

dar: Normandii a Breťan schvaluju. Kláštěr Mt. S. Michel je asi nejromantičtější místo, co jsem zažila 🙂 . A ty levandule 😵 😵 😵
Já chci ještě znovu moc Skotsko a vůbec sever, to je moje srdeční krajina 😵

eustoma
16. únor 2010

no jasne vola nic alebo dve je jasna 😉.
kebyze existovalo nieco, ze clovek sa prihlasi do poradnika a vie kedy to babo pride. joj hned by som tam bola zapisana. skoda ze nic take neexistuje.

darkwitch
16. únor 2010

cell jo, skotsko by se mi taky libilo...

val123
autor
16. únor 2010

holky a Irsko (hlavně kolem Galwaye, to je nádhera

alienka24
16. únor 2010

no já vás pak navnadím ještě islandem až se vrátíme 🙂

val123
autor
16. únor 2010

ali to věřím, ty jezera musí být úžasný.

eustoma
16. únor 2010

eustoma:........ 2 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 3 DC.......přirozené snažení - 15.2. náběr krve na hormonální profil a podle výsedků se uvidí co dál
tereza1980:.....3 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
alienka24........14 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....15 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........17 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......19 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................20 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........ 22 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........23 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....23 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............24 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........28 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........28 DC
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

asus
16. únor 2010

kuk kdepak se toulate??

asus
16. únor 2010

to už cestujete a beze mě ?? 🙄

darkwitch
16. únor 2010

ja jsem cestovala na obed 🙂

asus
16. únor 2010

dark tak to jo a jake to bylo?

asus
16. únor 2010

dark ja tady ted koukam jak mě poslaly vejplatu pěkně mizernou jak sem marodila a ted mě poslaly papir na nahradu mzdy to mě asi ještě něco doplati ne?když to byl pracovni uraz?od socky mě daly horozně malo na to že je to pracovni uraz

val123
autor
16. únor 2010

asus sem Tě tam nezastihla.

asus
16. únor 2010

val to je v pohodě ted tady mrkam jak blazen na ty vejplatni blbosti jak mě poslaly malo za pracovni uraz 🙄

val123
autor
16. únor 2010

asus jej tak tomu vůbec nerozumím ☹

asus
16. únor 2010

val no pravě ja taky ne a štve mě to 😢

asus
16. únor 2010

val snažim se tady na netu něco dohledat a podle toho by mě to měly ještě doplatit do 100% protože je to pracovni uraz

val123
autor
16. únor 2010

jj tak asi jo, taky si myslím, že pracovní úrazy se jinak klasifikují

asus
16. únor 2010

val to je furt starosti ach jo 😢 bože a jak mě bolej ty prsa jak blazen je vidět že se mrcha přiblžuje 🙄

val123
autor
16. únor 2010

třeba ne asus, třeba to je něco jiného.

darkwitch
16. únor 2010

as nic moc... tak to ti asi jeste doplati zbytek... ja jsem loni byla nemocna mesic a z prace mi prisli penize hned a za tech dalsich ctrnact dni od socialky mi to prislo asi az za tri mesice...

asus
16. únor 2010

val ja myslim že je to mrcha že přijde sice mě za posledni 3 měsice prsa nebolela ale tenhle měsic zase začala 🙄 a už jsem smutna a naštvana zaroven 😨

asus
16. únor 2010

dark ježiš to je děs dalši duvod proč jit raděj do prace 😔

eustoma
16. únor 2010

asus: to je tak, nemocensku budes pomerat normalnu a az potom co sa vrati do prace tak ti zamestnavatel doplati do 100% vysky platu, do dna ked sa ti uraz stal. nezabudat na to ze sa to potom este zdani. a este mas narok na bolestne a to by ti tiez mali vyplatit k vyplate (kebyze nie k vyplate, ale na poistovnu zamestnavatela, tak budes musiet podom to doplnovat do danoveho priznania), teda ak ti to bolestne bude vyplatene. neviem presne detaily, ale cim dlhsie marotis, tym viacej bodov k tomu bolestnemu ziskas, samozrejem aj podla diagnozy a tak. no rozhodne za ziadnych okolnosti nechod do prace skor nez budes musiet.

darkwitch
16. únor 2010

as ale kdyz si tam zavolas tak jsou rychlejsi, maji na to mesic... ja jsem jenom neprubojna a neumim si dupnout

asus
16. únor 2010

holky diky 😲

eustoma
16. únor 2010

rozhodne urcite nie do prace. moj ocino si vyvrtol v praci kotnik a marodil 4 mesiace a potom dokonca dostal kupele. takze este aj tie kupele marodil. a cele to sa mu zapocitavalo do tej prvej marodnky po pracovnom uraze. a naozaj cim je dlhsia, tym vecsie bolestne. asus pekne doma a hotovo 😉.
no a bude super, az budes tehu, pekne s marodky na tehu marodku 😉. takze kocko snazilkovat!

eustoma
16. únor 2010

uz by to chcelo tehulku nejaku. idem pozriet kto je najblizsie na rade

asus
16. únor 2010

eust ja vim no ale je to složitějši od pondělka prostě musim at chci nebo nechci šefka má dovolenou a když nepřijdu bude peklo 😔