Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
9. srp 2010

ali uvidime, rozhodla jsem se z toho dva dny radovat carpe diem 😀

alienka24
9. srp 2010

to ti jenom schvaluju 😎 😎

darkwitch
9. srp 2010

ali kdyz to nevyjde tak z toho budu znicena at se tim budu dva dny mucit nebo si to budu dva dny uzivat... promin ,myslim, ze mam uplne spatnou vetnou stavbu, ale me to ted nejak nemysli...

alienka24
9. srp 2010

já vím jak to myslíš, no ted jen nezbývá věřit že to bude dobrý a snažit si to užít protože je to pozitivní 😉

darkwitch
9. srp 2010

jo a najednou se bojim jit umyt nadobi 😀 jsem dobre prastena...

alienka24
9. srp 2010

přidal sem ten můj dnešní nákup 🙂 pidi mimi věc

alienka24
9. srp 2010

dark. nic nemej, nic nedělej, seď a hnízdi 😀

darkwitch
9. srp 2010

kombinezka je pekna 🙂

alienka24
9. srp 2010

kuju 😉
no je to srandovní

darkwitch
9. srp 2010

a pockej az ji budes oblikat 🙂 kdyz jsem krystofovi oblikala mikinu v prvnim mesici, tak jsem se pekne zpotila, protoze jsem nevedela jak mu ji nandat kdyz nedrzi hlavicku, jsem proste nevedela co s hlavickou 😀

alienka24
9. srp 2010

tak to už sem zkoušela, no a je fakt že na cizím dítěti je to děs, člověk nevík jak na něj šáhnout a vůbec 😅 😀

alienka24
9. srp 2010

tak si ohřejvám bramboračku

darkwitch
9. srp 2010

dobrou chut 🙂
jo s cizim ditetem je to hrozne...

alienka24
9. srp 2010

mňam je dobrá 🙂
noa chystám se upíct švestkovej koláč, nebaví mě si kupovat snídaně v práci v pekárně 😝

darkwitch
9. srp 2010

ja budu asi delat pernik...

alienka24
9. srp 2010

taky ňamka

alienka24
9. srp 2010

uff tak já sem zralá na spánek 😅

darkwitch
9. srp 2010

ali na spanek budu asi taky za chvili zrala...

mirenkam
9. srp 2010

to já jsem spala asi 2 hodiny odpoledne, ale šla bych taky ještě - stimulka mě prostě trochu unavuje 😨

darkwitch
9. srp 2010

mir se ti vubec nedivim... me taky nicila... ale utros mi prijde horsi...

mirenkam
9. srp 2010

@darkwitch jj s utrogestanem už mám také zkuušenosti z minulého IVF 😕

darkwitch
9. srp 2010

jo po ivf se ho bere strasne moc....
ja ti budu strasne drzet palecky at uz vam to vyjde, tvuj manza je strasne statecny, ze to podstupuje, muj by do toho asi nesel...

mirenkam
9. srp 2010

@darkwitch už na to jde po druhé ☹ a možná tam nic nebude a skončíme u dárce ach jo... 😢 😢

darkwitch
9. srp 2010

mir bude ver tomu a povede se to, no, apson doufam a budu vam strasne fandit

mirenkam
9. srp 2010

@darkwitch poslední spermiogram - ejakulátu 0 spermií, tak se doufá, že bude něco nalezeno při tom TESE....
dark dík...

mirkf
9. srp 2010

Dark - co to čtu, mooooooc držím palce, aby do středy HCG krásně stouplo.

Mir - tobě taky držím palce, abys ve středu měla hodně vajíček

darkwitch
9. srp 2010

mir vy jste tak statecni...

darkwitch
9. srp 2010

mirenkam do darce byste sli?

darkwitch
9. srp 2010

mirkf dekuju 🙂

mirkf
9. srp 2010

Ahojky, já mám dneska po kontrole na gyndě, ale jsem z toho zklamaná - byl tam totiž na záskoku doktor z genetiky, kam jdu ve středu na 3D utz, takže mi ho dneska vůbec nechtěl dělat, nakonec udělal jen hodně krátký kvůli tomu, že tam se mnou byla malá a moc se těšila. Udělal mi jednu fotku - na které není vůbec nic vidět 😠 Takže se jen podíval, jestli správně drží čípek a to bylo všechno. Jinak mám nahoře 6,5 kg - hrůůůůza. Teď jsem nabrala 3 kg za měsíc. Jak je na tom placenta tedy vůbec nevím, což mě štve nejvíc. Ale snad mi to tedy ve středu všechno řeknou.