Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alice35
31. srp 2010

@koblizek.janinka no asi nebude nic moc k focení je od kamošky obyč z Ikei, ale jak dám dohromady koutek v ložnici, tak sem fofo hodím 🙂

koblizek.janinka
31. srp 2010

@alice35.. koukam ,ze ti zbyva uz jen 77dni do dne "D"😵 ,ja mam dnes 99 dni a @asus 88 😉 Konecne uz to neni trojmistne cislo.

koblizek.janinka
31. srp 2010

Jeeee ja budu mit taky z IKEI , jeste ale nevim kterou mame vyhledle dve a rozhodnem se az na miste 😉 Nahodou jsou tam pekne postylecky... vsechny 🙂 😉

alice35
31. srp 2010

@koblizek.janinka to jsem si ani nevšimla, jak nám ty dny krásně vyšly 🙂 77, 88, 99 😀
a matraci už máte vybranou? já pořád přemýšlím jakou koupit 😖 budu muset někam zajít a ošahat si je 😅

alice35
31. srp 2010

tak já zas pádím, musím pracovat 😀 měj se moc hezky a šetři se těhulko 😅

koblizek.janinka
31. srp 2010

Pa @alice35 mejte se holky moc krasne 😵

koblizek.janinka
31. srp 2010

@alice35.. v matracich jsem rozhodnuta pro nejaky "zlaty stred",taky si ji musim osahat a urcite ji vezmu v IKEI,maji tam vyber a bude pasovat 😉

tereza1980
31. srp 2010

😀 ahoj holky, tak to já naštěstí většinu věcí mám po dceři, i když budeme muset koupit něco modrého na klučinu 😵 jinak my máme zítra den D - dcera jde poprvé do velké státní školky, moc se těší a já budu mít 100 dní do porodu. Stále je mi blbě, zhubla jsme 1,5 kg za týden, téměř denně zvracím a tvrdne mi břicho, fakt radosti, ve čtvrtek mám poradnu tak se poptám co s tím, a taky dostanu žádanku na ten cukr, bleeeee 😝

koblizek.janinka
31. srp 2010

@tereza1980..ahoj Teri,tak dcerce preji at se ji tam libi a ty aspon budes moci vice odpocivat 😉 Je to strasne ,ze je ti porad spatne ...ani si to nedovedu predstavit 😖 Snad s tebou neco udelaji ,vzdyt to neni mozne aby jsi porad hubla!
Ten cukr neni nic hrozneho... prvni jsem zkusila lok a chutnalo to dobre ,tak jsem to hned slupla jako malinu 😉 😀 Maminka co to tam crcala po douscich se na me divala jako na zjeveni 😉 A ja teda pak na ni ... 😉

tereza1980
31. srp 2010

@koblizek.janinka a kolik se toho pije? já totiž celkově snáším špatně sladké, piju jen vodu a čaj 😅 navíc nalačno to pro mě bude očistec, snad to ustojím, většinou zvracím až večer, tak bych to ráno mohla vydržet 😒 už se na tu školku všichni těšíme, hlavně, že si trošku odpočinu, dcerka už se doma nudí, chybí jí děti a tak mám radost, že nám jí vzali a navíc, i když jsme včera nahlásili, že půjdu znovu na MD tak paní ředitelka nás ujistila, že to neřeší a nevyřadí jí, takže super zprávy, hlavně aby se jí tam líbilo, byla zatím zvyklá v soukromé, menší, ale moc se těší a chystá si batůžek, snad to zvládneme všichni 😉

alienka24
31. srp 2010

ahoj holky, teda terez ty se toho snad nezbavíš vid?

mirkf
31. srp 2010

Ahojky, vůbec nestíhám vás dočíst.
Dneska jsem byla na tom těhu cukru - no, vypít se to celkem dá, ale je to hnus. Ale strašně dlouho jsem tam čekala - byla jsem tam už v 6.45 (jak mi přijel autobus) - jinak jsem tam měla být mezi 7.-7.15, ale bylo nás objednaných 10 a některé maminy si to přihasily až po 7.45, takže nám ten žblebajz dali vypít až v 8.30 a musely jsem tam ty 2 hodiny sedět. Fakt hrůůůůza. Ke všemu jsem musela kvůli tomu vstávat už v 5.15, takže jsem byla ospalá jak kotě. Výsledky budou zítra u mojí doktorky, tak si tam musím zavolat.
Zítra jde malá zase do školky, už se strááášně těší (ta by klidně chodila pořád a prázdniny by vůbec nepotřebovala), takže musím jít připravit věci. A mně zítra nastupuje moje zástupkyně, takže začnu zaučovat.

koblizek.janinka
31. srp 2010

@tereza1980...teri je toho myslim asi 4deci 😉 vic ne!Ja taky nepiju sladke a pred tehu jsem si nedavala cukr ani do kavy 😉 ,predstav si ze je to dost oslazeny slaby caj ....me to tak chutnalo 😵 A cekani ... ja cekala pak dve hodky ,precetla jsem si tam tri cisla Betynky a bylo 😉 😵

tereza1980
31. srp 2010

to čekání zvládnu, na posledních dvou poradnách jsem čekala pokaždé téměř 3 hodiny, takže mám trénink, i když moje kyčle a páteř mi to dají pak sežrat, tak snad to zvládnu, taky mám ten nízký tlak, motám se a celkově je to nějaký divný, tak aby to se mnou neprásklo, možná umluvím manžu nebo mamku, aby jeli se mnou 😉

tereza1980
31. srp 2010

je to síla, od zítra za 100 dní budeme mít klučinu u sebe, teda počítám že možná i dřív, je o něco starší podle utz a taky mě asi čeká znovu císař, tak to mě vezmou určitě před termínem 😅 už se fakt musíme dohodnout na tom jménu, u holky to bylo tak jasné a kluka pořád nemůžeme rozhodnout 😨

koblizek.janinka
31. srp 2010

@tereza1980 hlavne,aby ti pomohli uz od toho zvraceni 😨 a jak to ze te ceka cisarsky rez?

koblizek.janinka
31. srp 2010

Ja se ted zabyvam kolotocem nad postylku koupim jen ten obycejny plysovy v Ikei,ale nevim jak se zavesuje..... 😔

alienka24
31. srp 2010

tak jsem zas tu, na skok, nějak toho je hodně v práci

tereza1980
31. srp 2010

@koblizek.janinka no já už po jednom císaři jsem, mám vrozenou vadu dělohy, pravá část mi chybí takže mímo má méně místa, očekávám zase konec pánevní, navíc dcera měla jen 2,5 kg, mám taky špatný kyčle a bederní páteř, jsme po velké operaci břicha v dětství, takže mám ještě jednu velkou jizvu přes břicho, prostě dost indikací k císaři, navíc mám prý i užší porodní cesty, takže budeme raději, pokud přijde mimík zase na svět sekcí 😀 i když ta první nebyla žádý med, pooperační komplikace, ležela jsem v porodnici 10 dní, dvě transfuze krve atd.

tereza1980
31. srp 2010

mám už asi více než týden takový divný tlaky v břiše, jako když mě najednou prudce kopne nebo zatlačí, skoro jako kontrakce, asi je to to tvrdnutí, musím se ve čtvrtek zeptat, manžel šílí, abych už nerodila 😒 tak to snad ne 😕 ale příjemný to tedy není

mirkf
31. srp 2010

Tak to já se dozvím, zda půjdu na císaře nejpozději ve 32tt a pokud ano, tak možná půjdu už v dokončeném 36tt nebo nejpozději v 37tt. Doufám, že už budu mít příští týden v poradně svojí gyndařku a že mi udělá UTZ, abych věděla, jak na tom placenta vlastně je.

koblizek.janinka
31. srp 2010

@tereza1980 tak to ti povim neni to u tebe opravdu zadny med,chjo je mi te lito kdyz to tak ctu.... cele tehu je ti spatne ,ale snad to tentokrat bude po operaci vse lepsi a pujdes na ni jen lokalne nebo pod celkovou narkozu?Mozna jeste ani nevis,asi se to bere podle nastalych okolnosti ,co?
Nikdo ale nevime jake to bude, kazdy porod je jiny a musime verit ze to vse zvladneme co nejlepe a i kdyz bude dlouhy tak ty nase miminecka nam vse vynahradi 😵

koblizek.janinka
31. srp 2010

@tereza1980 tak ja jeste nevim jake to ma byt a ani nevim jake je to tvrdnuti bricha asi mi netrvdne.....

koblizek.janinka
31. srp 2010

@mirkf hlavne,ze uz jste 24 tyden a ze ti nic neni.... jsem mela o vas strach,jak jsi mela ty komplikace 😔

tereza1980
31. srp 2010

@koblizek.janinka no já u prvního měla mít indikovaný císař pro konec pánevní, nastupovat jsem měla do porodnice asi ve 38+6tt a pak za pár dní jít na operaci, ale dcera se ohlásila o párdní dřív, praskla mi voda, bez kontrakcí, takže jsme jeli, rodila jsem krátce po ukončeném 38tt ,měla jsem epidurální anestezii, ale bohužel mi nezabrala dost rychle a při opeaci jsem to ještě cítila, takže těsně před řezem do dělohy mě doktorka pro velkou bolest nechala dýchnout a dospat celkově, takže po probuzení jsem byla nejen oblbená narkózou ale ještě i umrtvená epidruálkou, fakt lahoda 🙄 ale co, hlavně že dcerka byla v pořádku venku

tereza1980
31. srp 2010

ale ohlásila se právě docela brzo a při malé hmotnosti, protože už neměla žádné místo, takže si myslím, že pokud bude klučina trochu větší tak hrozí, že se ozve taky dřív 😉 uvidím na UTZ ve 30tt kolik bude mít odhadem váhu

koblizek.janinka
31. srp 2010

Tak ja se dnes loucim @tereza1980drzim na zitra pesti 😵 😵 😵 .
Mejte se holky krasne zase nekdy mrknu... dnes tu nebyla @asus,tak snad se potkame priste.

asus
1. zář 2010

dobré ránko holky 🙂 dnes mě čeka kontrola tak se těšim 🙂

lichtakova
1. zář 2010

🙂 já chci taky jít na kontrolu 🙂

asus
1. zář 2010

@lichtakova jo ?? 😀 teda moc nemusim kontroly teda ty prohlidky jinak mě to neva 😀