Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
1. zář 2010

je to strašně , ale fakt děsně mrňavý, ještě tam jsou dva sloupy, který vytváří mrtvý prostory-což už na těch asi 19 m2 je dost vidět, navíc nám to chtějí celý zastlat nábytkem, myslím, že se do mezery mezi křeslem a linkou s umyvadlem ani nevejdu, asi budu muset začít držet dietu. Kromě toho, nekoupili druhé křeslo, aby nás konečně s kolegyňkou po dvou letech mohli dát každou do svý, takže se budem dál střídat jako debilové a navíc musíme mít dva sterilizátory a tou jsou skříně jako kráva

lichtakova
1. zář 2010

@cell haha, přijď se mrknout a bude ti to jasný.... 🙄

lichtakova
1. zář 2010

dyť jsi u mě byla, tak si představ všechen ten nábytek v poloviční ordinaci....

cell
1. zář 2010

to je mi líto !!!! ale aby bylo jasno, svýho chalapa Ti nepůjčím! 😀
jo a stalo se strašlivé nedorozumění a Tvá snaživá kolegyňka hned novinu, co jsem jí řekla v domění, že mluvíme o jedné a té samé osobě roztroubila po Mariánkách, no hrůůůza

cell
1. zář 2010

no představit si to pravda nedovedu ☹

alienka24
1. zář 2010

tak sem si dala jasmínovej čaj a neusnu 😝 😀

alienka24
1. zář 2010

tak peču švestkovej koláč 😉

lichtakova
1. zář 2010

@cell jéžišmarjá 😖 , ona mi pa říkala, že není těhotá a že neví, proč ti to takhle říkala...pane jo
copak o chlapa, to by nebyl problém, horší je to se mnou, ale budem optimisti, že když se zadařilo jednou.....

cell
1. zář 2010

@lichtakova : prostě není jůlije jako jůlije. Ale už jsme si to vysvětlily a zasmály se tomu. Tak jen prosím řekni martině, že to byl fakt OMYL!
jasně že se zadaří zas, brzy 😵

alienka24
2. zář 2010

dobré ránko holky, tak dneska končím 4.měsíc, jsem 17+4tt 😅foto v albu
no a mažu do práce, doufám že zas pojedu s důchodcema busem 🤐 🤐 😝

tereza1980
2. zář 2010

tak zpátky z poradny, kontrola ok, ozvy jsou, výška fundu je 25cm, takže za tři týdny se bříško povytáhlo o 5 cm, váha stojí 😅 tlak 90/60 takže nízko, dostala jsem magnezko na to tvrdnutí, zvracení se dr. nelíbí, pokud by to přetrvalo, nepřibrala jsem nebo začala víckrát denně tak zase hospitalizace na pár dní na infuze, aby dítko nebylo hypotrofní 😖
jinak příští středu ráno jdu na ten cukr, bleee a mezi tím v pauze ještě k nějakému dr. v nemocnici ohledně očkování dětí, tak snad mi nebude úplně blivno a dojdu tam, ještě musím znovu na ortopedii kvůli zprávě o způsobu porodu atd. no mám co dělat za ty tři týdny, na další poradně už bude zase větší utz, dnes jsem jen viděla srdíčko a nožičky 😀

alienka24
2. zář 2010

chjo, tak jsem zas akorát vytočená ze šéfový 😔

alice35
2. zář 2010

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, ale koukám, že je tu stejně mrtvo 😒 .

@tereza1980 ty jo máš toho lítání až až, ale hlavně že mimi je ok 😉. To tvý zvracení je fakt šílený 😠 drž se.
@alienka24 copa šéfová zlobí? Se tam už na to vyprdni 😀 .

alienka24
2. zář 2010

tak už jsem doma, zas uplně mrtvá ☹

asus
2. zář 2010

ahojik holky

asus
2. zář 2010

@tereza1980 ty jo chudaku ty máš starosti ch jo 😒

asus
2. zář 2010

@alienka24 teda kde máš to mimi?? 😀 😀 😀 😀 ale malinko se kulatíš no 😉

alienka24
2. zář 2010

@asus já tam to bříško vidím 😀 😝

asus
2. zář 2010

@alienka24 ja taky malinke 😉

alienka24
2. zář 2010

no jo no, větší neumim, teda večer po jídle je větší

asus
2. zář 2010

@alienka24 neboj však ti naroste pak najednou 😀

alienka24
2. zář 2010

jo to je taky možnost, ale ono roste jen vy máte pocit že málo

asus
2. zář 2010

@alienka24 ale však i ne si dělame prdelky trochu ti narostlo však ma ještě čas a pal se nakuli 😀

alienka24
2. zář 2010

jdu si zas lehnout, dneska mi není moc dobře, bolí mě břicho

asus
2. zář 2010

@alienka24 jj tak jdi odpočivat taky sem spinkala dnes papaa 😵

darkwitch
2. zář 2010

Porad nam nejde net tak vas jdu jen pozdravit...

asus
3. zář 2010

dobré ránko holky 🙂 teeda tady je mrtvo 😕

alienka24
3. zář 2010

ahoj holky, břicho stále bolí, za chvíli jedu k obvodačce na ekg a musim si zavolat na výsledky tripl testů

asus
3. zář 2010

@alienka24 teda proč tě pořad boli břiško to je divne?

asus
3. zář 2010

@alienka24 ekg už ted?? to se děla o 30 týdnu 😕