Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
8. zář 2010

ahoj val 🙂
jak se vede, kocko?

val123
autor
8. zář 2010

no celkem to jde 🙂 až na to, že se nemůžu dotknout svých prsou, teda spíš bradavek, to sem při umývání už 3 den málem vylítla z kůže, tak je to všechno dobře 🙂 a jak Ty?

darkwitch
8. zář 2010

val ja se mam fajn az na to ze mi tu litaji komari, vubec to nechapu, uz jsem zabila asi tri... a myslim, ze si poridim ten telefon uz ted 😀 jen si musim vybrat jaky... teda rozhodnout se mezi dvema ne tak drahyma, ale uz lepsima...

val123
autor
8. zář 2010

🙂 jůůů a jaké se Ti líbí? Téda komáři v téhle zimě?

darkwitch
8. zář 2010

val asi se prisli schovat do tepla 🙂 vodafone 845 a HTC wildfire

val123
autor
8. zář 2010

Aha, tak to na ně juknu, jak vypadají

darkwitch
8. zář 2010

val maji je u vodafonu, ja chci prejit od t-mobilu k vodafonu, ale myslela jsem, ze to necham az mi vyprsi smlouva, ale zase ted maji u vodafonu peknou akci na internet tak o tom uvazuju, me to vyjde skoro stejne draho i kdyz budu jeste doplacet t-mobile, ale uz ho pak nebudu prodluzovat ma tarify uplne na houby...

eustoma
8. zář 2010

cauves holky, idem vas len pozdravit. nejake novinky?

darkwitch
8. zář 2010

ahoooooj eus jak se vede?

eustoma
8. zář 2010

mne uzasne 😉, ako prace vela, furt zariadzujeme bytik. tak nejak mimco plynie samo 😉. teda pripravy na mimco plynu samo 😉. ms mi tradicne meska, vcera som bola na vyvolavacku, tak kto vie kedy zas ms dorazi. ked dorazi mam sa objednat a snac zacnem pripravu na ivf - dlhy protokol.

darkwitch
8. zář 2010

eus tak budu drzet palecky ja jdu v patek k doktorce a dohodnem se co dal, jestli KET nebo laparo...

eustoma
8. zář 2010

darkulko drzim peste

darkwitch
8. zář 2010

eus dekuju 🙂

cell
8. zář 2010

nazdárek kočky, jdu na vás mrknout .... mužík mi odjel, a tak jsem slaměná vdova ☹

eustoma
8. zář 2010

kam si ho poslala?

cell
8. zář 2010

já nikam, sám si odjel na kongres do Zlína ☹

eustoma
8. zář 2010

tak to mas volny bytik 😉 to chce party 😉 😉 ;) (robim si srandu 😉)
si spomina, ked nam niekam odisli rodicia a zostal nam barak, tak hned sme robili party 😉

darkwitch
8. zář 2010

ahoj cell co car uz ho mate opraveny?

cell
8. zář 2010

a víš že jsem ráda, že jsem v klidu sama? konečně jsem uklidila kuchyň, zítra budu pokračovat v úklidu, mám super knihu a hafíka 🙂

dark: ještě furt se staví ☹

darkwitch
8. zář 2010

cell ja si taky uzivam kdyz manze odjede 😀

darkwitch
8. zář 2010

to je des... takze vam to zase posunuli?

cell
8. zář 2010

dark: jo, ale já jsem s tím počítala, navíc jedeme s Tomem v říjnu na pár dnů pryč, tak bych měla nervy, že to bude kolidovat ... takhle to rozkopaná chodba vyřešila za mě

darkwitch
8. zář 2010

cell hlavne ze to beres sportovne... i kdyz z vlastni zkusenosti vim, ze do toho vzdycky neco vleze...

cell
8. zář 2010

dark: ale jo, mám teď nějakou "lepší" fázi 🙂 jsem na Tebe kočko v pátek zvědavá 😉

darkwitch
8. zář 2010

cell ja mam ted taky lepsi fazi 🙂 taky jsem zvedava na cem se dohodnem...

alienka24
8. zář 2010

kuk holky

darkwitch
8. zář 2010

ahoj hubenoure 😀

alienka24
8. zář 2010

ajeee další do klubu 😀 😝

darkwitch
8. zář 2010

ali cira zavist 😀

alienka24
8. zář 2010

tak jsem zvládla vyžehlit přes polovinu co bylo potřeba ale yačlo mě bolet břicho tak už pauzíruju 😀