Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

tereza1980
22. zář 2010

@lichtakova původně se tato diskuze jmenovala snažíme se od ledna 2009, mě se to tedy zdá hodně dlouhá doba na to, čekat jen na přírodu, sice se to jednou povedlo, to mě vloni na pozdim taky, ale kdybych nešla do gennetu nejspíš bych nikdy nezjistila, že mi funguje jen jeden vejcovod a tím se moje šance snížili, po prvním cyklu po clostylu jsem přišla do jiného stavu, myslím, že to nejmenší co můžeš udělat je domluvit si termín a rozjet to, vždycky to můžeš stopnout, když se ti to nebude zdát, je to jen otázka postavení priorit, jako když dark váhala zda jít do ivf nebo odjet do albánie 😉
být tebou, na nic nečekám a po dohodě s manželem se pustím do snahy o miminko s asistencí, uvidíš, třeba jako u mě bude stačit jen clostyl a pregnyl 😉 😉 a v létě už budeš chovat

tereza1980
22. zář 2010

licht, tohle moje těhu je fakt očistec, však víte, od 4tt zvracím, stále je mi blbě, tlak, tvrdne břicho, bolí kyčle a záda, pořád něco 😝 😝 ale jsem šťastná, že jsme se do toho pustili a neměnila bych to za nic, a zároveň bych to ani nechtěla o měsíc, půl rok nebo rok prodlužovat, protože tělo fakt stárne a já to vidím na sobě, co jsem v těhu zvládla v 26, to je teď ve 30 mnohem těžší, i na psychiku 😅

darkwitch
22. zář 2010

ja dam vzdycky prednost tehotneni pred praci, jen nevim jak dlouho mi ta prace s takovym pristupem vydrzi 😀

cell
22. zář 2010

lichtáčku: já bych se toho clostilu teda nebála - já ho beru už 6. měsíc a stejně nic ☹

darkwitch
22. zář 2010

ahoj cell 🙂
konecne se tu taky sesly nejake netehule 😀 se s vami vetsinou nepotkam

cell
22. zář 2010

dark: už nás moc není, no ....

darkwitch
22. zář 2010

cell to je pravda a snad nas bude co nejdriv jeste min, musi se to tu konecne poradne pohnout...

cell
22. zář 2010

dark: jak dlouho si tohle už říkáme ..... ba ne, promiň, já ani nemám depku, já jsem jen strašně unavená a bolí mě hlava

darkwitch
22. zář 2010

cell dlouho, ale jednou to musi vyjit i nam 😉 me strasne bolela hlava vcera vecer, dneska me teda taky boli, ale uz je to lepsi...

cell
22. zář 2010

já jsme teď na kurzu a mít přenášky od somi do čtyř a pak ještě nagličtinu, to už nějka nezvládám. Ale čekám, až mi zabere prášek a půjdu ještě čučet do učebnice

tak kdy KET? 😉

darkwitch
22. zář 2010

cell taky mam tehle tyden skoleni vcera prednaska od 9 do 18 a pak jeste do sedmi prakticke cviceni... dneska jen do ctyr tak se to dalo

zitra jdu na utz a uvidim co mi reknou... jestli uz mi reknou kdy bude KET nebo jen kdy bude dalsi utz...

cell
22. zář 2010

tak to je super, to máš stejně za pár 😉 a kolik si dáte - jedno nebo dvě?

darkwitch
22. zář 2010

to jo uz je to za chvili... vyhnu se dalsimu skoleni ale v praci me asi roztrhnou...
dame dve, u KET je mensi pravdepodobnost, ze se chyti

cell
22. zář 2010

dark: jojo, já jsem dneska taky začala uvažovat o dvou (fakt hodně předčasný), já jsem ale nikdy dvojčata moc nechtěla a taky to mám zakázaný 😔

darkwitch
22. zář 2010

cell myslim, ze je to lepsi, ja jsem nakonec podlehla a dala si jedno, ale uz bych to neudelala...

cell
22. zář 2010

tak já se jdu zavrtat do peřiny k učebnici .... jsem zvděavá, jestli přečtu aspoň stránku 🙂
dark držím palečky!!!
a Ty lichtáčku nemudruj a písni mi, jestli Ti mám přinést zbylých 5 tbl Clostilu (nakonec jsem si ho díky odkladům stejně musela napsat a zas mi zbyl), jsem ještě ve čtvrtek a v pátek na Buďárně v ILFu 🙂

asus
23. zář 2010

Dobré ránko HOlky 🙂

alienka24
23. zář 2010

dobré dobré

asus
23. zář 2010

to je dneska nijakej divnej den sem celou noc pročučela do zdi nemohla sem spat mala se celou noc vrtěla 😒

alienka24
23. zář 2010

no já zas měla usínání v podobě 20minutovýho kašle, kterej mě tak vyčerpal že sem byla ráda že jsem usnula

asus
23. zář 2010

@alienka24 ch jo to je hruza a to ti na to važně nic doktor nedal?

alienka24
23. zář 2010

ona má moje doktorka dovolenou ☹
ale jinak celou noc bez kašle a ted taky dobrý takže myslím že jsem z nejhoršího venku 😉

asus
23. zář 2010

@alienka24 aha tak to je na nic ale myslim že v lekarně by ti neco dal určo

alienka24
23. zář 2010

@asus jo jitrocelovej sirup

alienka24
23. zář 2010

a v jiný mi poradili že v druhým a třetím trimestru se smí i stoptussin pokud ten kašel neustupuje tak jsem si ho vzala opatrně, přeci jen ty léky moc brát nechci no

asus
23. zář 2010

@alienka24 no ju to ja taky ne je to lepši nic nebrat když to neni třeba

alienka24
23. zář 2010

no rozhodně je to lepší tak si ho zas vemu na noc a ono to už bude dobrý 😉

asus
23. zář 2010

@alienka24 a co vařiš dneska

alienka24
23. zář 2010

řízky a brambor

asus
23. zář 2010

@alienka24 😀 namky ja karbanatky a bramborovou kaši 😝