Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
27. zář 2010

to mě taky baví, když se pacošů ptám s čím se léčí a co berou za léky a oni pak říkaj tohleto....

darkwitch
27. zář 2010

lich taky hezky, tak abys mi rozumnela rano jeden modry a dva kulaty, v poledne jeden modry jeden zluty a jeden sisaty a vecer jeden modry a dva kulaty 😀

lichtakova
27. zář 2010

ale možná by to byla inspirace pro farmakology, aby udělali obrázkovej atlas
i když u mě je to celkem fuk, mně hlavně zajímají vysokej tlak, něco na ředění krve, cukrovka, cokoliv infekčního a alergie.

lichtakova
27. zář 2010

ptát se tě, jak se těšíš na středu, je asi hovadina, co? 😕

darkwitch
27. zář 2010

lich tesim tesim ale zitra a ve stredu rano budu pekne nervni... nez mi zavolaji ze se mimisci spravne rozmrazili a cekaji az si pro ne prijedu

darkwitch
27. zář 2010

tak to farmakologum navrhni 🙂

lichtakova
27. zář 2010

prosím tě, chápeš, že někdo ještě třeba v 28 letech nebyl na gyndě? ony tam teda odpovídají hlavně Sloveny, tak asi na východ od nás se to tak neber nebo co.... 😕

lichtakova
27. zář 2010

@darkwitch no tak budu držet pěsti, ať ledy správně tajou 😉

darkwitch
27. zář 2010

lich dekuju, to nechapu... aspon u nas byli osvetove prednasky ve skole a v devitce jsme sli dokonce na exkurzi...

lichtakova
27. zář 2010

já to taky nechápu, že se hrozně bojí bolesti a že jsou citlivý a že když jsou panny, tak se bojí a nechtějí vyšetřovat přes konečník....
no těpic,, když jsem viděla to téma, tak jsem si říkala, že to bude o tom, kdy tam jít nejdřív s dcerou, ale nee

darkwitch
27. zář 2010

tak to je mazec, co je to za tema at se poucim 😀

darkwitch
27. zář 2010

no to je vyzivna diskuze...

eimmy
28. zář 2010

@lichtakova to doufám 🙂

mona12071
28. zář 2010

@darkwitch ahoj zlaticko ako sa mas zajtra budeme na teba mysliet 😉

darkwitch
28. zář 2010

@mona12071 dekuju 🙂

raada
28. zář 2010

Ahoj holky, hlavně Dark, prominte, že vám sem lezu, ale chci tě Klári podpořit, že na tebe myslím a držím palce. jo a k tématu, moje kámoška byla minulý týden poprve u gyndaře, v 27, šla tam, protože čekají mimi, do té doby tam prostě nebyla, taky to nechápu. Jinak zdravím všechny snažilky a myslím na vás všechny.

darkwitch
28. zář 2010

@raada dekuju 🙂

lichtakova
28. zář 2010

@darkwitch tak se hlavně hezky a dobře dneska vyspi a nech si něco pěknýho zdát. Jak vůbec rozmrazování, v pohodě?

alienka24
28. zář 2010

ahoj holky
dark moc na tebe budu myslet zítra 😉

darkwitch
28. zář 2010

@lichtakova ja nevim to se dozvim az zitra rano, tak si dovedes ten klidny spanek dneska predstavit 😀
ali dekuju

lichtakova
28. zář 2010

aha, to je blbý, tak to chce dneska uvařit nějaký makovice 😉

darkwitch
28. zář 2010

lich to by mohlo pomoct, ale zatim prekvapuju sama sebe a jsem docela v pohode, pravda mam pustene sve oblibene pisnicky a rvu na cely barak, ale nemyslim na blbosti 😀

lichtakova
28. zář 2010

klidně řvi, co by ne 🙂

darkwitch
28. zář 2010

no manzel nastesti neni doba, bych asi jinak mela utrum 🙂
a uvarila jsem si na zitrek polivku, abych zitra mohla jenom lezet 🙂 jen ji zahustim (jestli to bude potreba, dala jsem tam dost zeleniny) a do solim

alienka24
28. zář 2010

dark...to je dobře, že jsi zatím v poho, stejně tě to asi dostihne co? 😉

darkwitch
28. zář 2010

ali obavam se ze jo 😀 uz jsem mela krizi tak v pul seste, tak jsem sla varit....

mirkf
28. zář 2010

@darkwitch zítra na tebe budu mooooc myslet a držet palečky

Ahojky, já abych toho neměla málo, tak mám zánět v patě a jelikož mi nemůžou skoro nic dělat, tak mám jen Mesocain gel (který tedy skoro vůbec nepomáhá), mám to ledovat a moc na to nešlapat. Takže jsem ji od mámy přivezla franzouzské hole, abych na to tolik nešlapala. Zítra do práce nejdu, jen odvedu a přivedu malou ze školky - naštěstí to máme asi 150metrů.

alienka24
28. zář 2010

no já myslím že se tomu asi neubráníš, ale tak hlavně nešílet moc no 😉

darkwitch
28. zář 2010

tak kdyz si vzpomenu tak pouziju relaxacni uvolnujici techniky 🙂 oni pomahaji, ale clovek si musi vzpomenout, ze neco takoveho umi 😀