Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
2. říj 2010

@asus budu delat peceny caj

darkwitch
2. říj 2010

as a kvuli tobe ted nevim jestli si mam udela krupicnou nebo pohankovou kasi, se nejak nemuzu rozhodnout...

darkwitch
2. říj 2010

ale svickovou bych si dala, ale neumim ji.. i kdyz to urcite neni tezke...

asus
2. říj 2010

@darkwitch 😀 😀 😀 jak to chytla tě mlsna na krupičkovou kaši 😀 😀 😀

darkwitch
2. říj 2010

nekdo mi tu delal chute, nevis o tom nahodou neco?

asus
2. říj 2010

@darkwitch 😀 😀 😀 ne ani nevim 😀 😅

darkwitch
2. říj 2010

to bude ta tehu demence 😀

darkwitch
2. říj 2010

a za chvili pujdu do druheho kola prochazek... nez me chytne lenora 🙂

asus
2. říj 2010

@darkwitch ja ti dam těhu demenci 😀 😀 tak ja taky jdu odpočivat pro změnu zatim papapa a krasnou prochajdu 😵

darkwitch
2. říj 2010

jasne pujdu si pro ty brusinky a asi si koupim jeste svesticky do toho caje a citron 🙂 to bude lahoda 🙂

darkwitch
2. říj 2010

tak uz mam cajik v troube, hlavne nesmim zapomenout dat tam ty brusinky 🙂

darkwitch
2. říj 2010

tak jsem to vytahla, jsem zvedava jak to dopadne... ma to nejakou jinou konzistenci nez to mela kamaradka...

darkwitch
2. říj 2010

tak dopadlo to dobre, malou sklenicku jsem otevrela abych to ochutnala a myslim, ze se da pit 🙂 a jeste se musim pochvalit, usila jsem si pytlicek na karty a vysila jsem na nej motyla, proste jsem holka sikovna 🙂 jdu plist, treba ych ten svetr mohla do pristi zimi uplest 😉

darkwitch
3. říj 2010

dobre ranko

asus
3. říj 2010

dobré odpoledne jen nakukuji peču ještě buchty s makem tak krasnou nedělku 😵

darkwitch
3. říj 2010

as tak at se ti povedou, ja koukam na barandove na maminku...

asus
3. říj 2010

@darkwitch diky 😉

darkwitch
3. říj 2010

tak vratila jsem se z kratke vychazky 🙂 odpocivat se musi, ale aspon 20-ti minutovou prochazku denne to chce taky 🙂

eustoma
3. říj 2010

ahoj darkulko, ja som dnes doma. manza je chorucky, tak to musi vylezat a samej sa mi nikam nechce.
ako sa citis?

darkwitch
3. říj 2010

ahoj eus ja se citim dobre a co ty?

eustoma
3. říj 2010

ja sa citim... na figu....od vcera vecer neviem vydrzat, ani sediet, ani stat, ani lezat...... ach jaj. nejak nemam chut nic zjest, a furt mam nafuknute brusko. taky pocit prejedenia, ale prejedena nesom, nemam moc s coho....no a k tomu som zacala dnes trosku spinit, zase len zaschnuta krv skombinovana zo zrazeninou s utrogestanu.

darkwitch
3. říj 2010

tak at se citis brzy lepe a spineni prejde...

darkwitch
3. říj 2010

koukam na cetnicke humoresky 🙂 jsem si je pustila na dvd 🙂

tereza1980
4. říj 2010

dobré ráno, nám začíná týden opravdu skvěle, dcera je opětně nemocná, minulý týden šla na 3 dny do školky, o víkendu už trochu chraptěla a dnes se to v noci rozjelo, tak pojedeme k dr. a vidím to na průdušky, takže minimálně týden doma, manžel už má jen pár dní dovču schovanou na narození mimi, ošetřovačka by nás zruinovala, jeda babička pracuje a druhá je 150 km daleko a navíc ještě bydlí na chatě, kde je ráno 6 stupňů, takže nic pro nemocný dítě, ach jo... ☹ ☹ ☹ o to jak je mě už ani nepíšu 😠 tak holky všem hezký týden a pozor na nemoci, řádí to

alice35
4. říj 2010

Ahojky vránky 😅

@tereza1980 tak to je teda děs, jste pořád na hromadě ☹ ale já byla s dcerou to samé když byla malá, školku odchodila týden jo a 14 dní ne 😖.
Ty jsi měla už poslíčky???

koblizek.janinka
4. říj 2010

ahojik holky 😉 Teri to je hruza ty nemoci se vas drzi....ach jo ☹
A co jinak @alice35 co je u tebe noveho,jak se citis?

alice35
4. říj 2010

@koblizek.janinka ahoooj, no jde to 😅 o víkendu mě děsně chytli záda nebo ledviny, nevím co to bylo, měla jsem bobky, že pojedu do nemocnice...klepu ťuk ťuk zatím je to ok uf..
co ty?

tereza1980
4. říj 2010

@alice35 tak jsme doma, průdušky to naštěstí nejsou, ale určitě aspoň týden doma, má kašel a rýmu, takže fakt radost, mě od rána zase bolí v kříži, takový divný tlačení do kostrče a do pánve a až do noh, snad se to uklidní, jsou to takový divný stavy tohle 😖
poslíčky jsem už myslím měla, teda s dcerou jsem měla asi 3 kontrakce než mě uspaly, ale bylo to asi tak podobně a byly to takový jiný bolesti, který pak zase rychle přešly. takže myslím, že to byly slabé kontrakce, ale dr. říkal, že pokud to nejsou pravidlené kontrakce tak to tvrdnutí budeme řešit jen magneziem, kdyby cokoli tak mám jet do porodnice, což teď s nemocným dítětem by byl fakt už vrchol schválnosti ☹ ale nijak skvěle se necítím

eustoma
4. říj 2010

ahoj holky, mozno budete vediet poradit. jak je to s dovolenkou na buduci rok ked pojdem na matersku.
ako pradpokladany termin porodu je 23.5. na matersku by som mala nastupit asi od 11.4. (6 tyzdnov pred porodom). moja otazka je jak to bude s dovolenkou za rok 2011? budem mat narok na celu dovolenku?, alebo iba pomerovu cas s tych 3 mesiacov?
nejak si skusam naplanovat prijimi a moc sa mi to nedari. ach jaj.

inak je mi riadne sofl. este na zvracanie nedoslo, ale myslim ze nesom od toho daleko.

tereza1980
4. říj 2010

@eustoma na mateřskou dovolenou se nastupuje 6 týdnů před porodem a trvá celkem 28 týdnů tj. cca do 4,5 měsíce věku dítěte, pak přecházíš teprve na rodičovskou, po dobu co jsi na mateřské jsi stále jako v zaměstnání, tj. i za tu dobu ti nabíhá nárok na dovolenou, asi to pak bude poměrnou částí, ale ne jen za ty 3 měsíce co budeš v práci, ale i za těch 6 co budeš na MD.