Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
6. říj 2010

ahoj asus 🙂 to já jsem vzhůru od sedmi páč jsem šla včera spát v devět 😅

asus
6. říj 2010

@alienka24 😀 to u nas byla do 11 do večera navštěva a pk se šlo chrnět pak sem celou noc zase prolitala čuranim a rano sem ještě zalezla do pelišku 😀 😀

alienka24
6. říj 2010

no já měla včera zas rozlítanej den tak jsem byla ráda že si můžu jít večer lehnout

asus
6. říj 2010

@alienka24 no jo užij volna když mužeš až bude mimi tolik času nebude 😉

alienka24
6. říj 2010

@asus no přesně tím se taky řídím 😉

asus
6. říj 2010

@alienka24 to je spravný a jak jinak je?koukam že už 6 měsic klepeš 😀

alienka24
6. říj 2010

no mě je dobře, ale už se těším na příští týden na kontrolu až malou zas uvidím a budu opět ujištěna že bříško mám uplně normální a že malá roste jak má 😉

asus
6. říj 2010

@alienka24 juu 😵 ja jdu taky přišti týden do poradny ve středu ale už ultrazvuk nebude před třema tejdnama to byl posledni.

alienka24
6. říj 2010

@asus tobě už utz nebude dělat vůbec? 😅

asus
6. říj 2010

@alienka24 no bude prohlížet a pak natačet monitor na srdečni ozvy mimiska 🙂

alienka24
6. říj 2010

jojo to vím, mě už natáčali monitor taky, kvůli tomu tvrdnutí břicha jestli nemám kontrakce

asus
6. říj 2010

@alienka24 no jionak už mě pak asi nic nečeka jen ten porod 😅 manžel at už si balim tašku do porodky 😕 se boojim

darkwitch
6. říj 2010

dobre dopoledne

eustoma
6. říj 2010

ahoj darkulku, ahoj vrany 😉

eustoma
6. říj 2010

ja som dnes po kontrole, mame srdiecko a je vsetko ok. mam nejaky hematom, ci co, ale ze to nic neznamena. na kontrolu idem o tyzden.

inak si hladam gynekologa. ten moj chcel za starostlivost pri tehu 6.000 a to mi rpide vela penazi.takze som sa u neho ani neobjednala.

asus
6. říj 2010

ahojky holky
@darkwitch už prospana ?jak je?

asus
6. říj 2010

@eustoma co že?? za to že o tebe bude pečovat 6000kč? 😕 😕 co to je za blbost?

eustoma
6. říj 2010

hej ako upozornila ma na to sestra pri objednani. po pravde doktor nebol nijak moc uzasny a davat mu 6.000 mi pride vela. takze som zdupkala. este chodim do caru, takze som pod kontrolou a potom si holt budem hladat nejakeho dr. ale ne za 6.000, to teda ne.

darkwitch
6. říj 2010

as nojo uz jsem se vyspinkala...
eus to je teda palka a jestli jeste nebyl nic moc...

dneska budu asi k obedu delat svestkove knedliky, nemate nekdo dobry recept na testo?

asus
6. říj 2010

@eustoma no to si najdi ale nikoho normalniho kde se neplati a hradi to pojištovna

asus
6. říj 2010

@darkwitch je teda ty si mě udělala chutě 😝 😝 ja dělam tvarohove těsto

eustoma
6. říj 2010

ja mam dnes na obed kacicu na mede a pomarancoch. uz sa tesim. este tak 10 minut a vyrazam na obed, mam hlad ako vlk.

asus
6. říj 2010

@eustoma jejj kachnu jo tak to ja nemusimm brr ale jinak přeji dobrou chut

eustoma
6. říj 2010

ja kacky zboznujem, teraz sme mali dvakrat po sbee v nedelu, mnam, to je pochutka 😉. takze ma potesilo, ze aj v robote nam to navaria 😉.
no ale inak do vecera ma caka, tak 5-7 chodov 😉. pri mojom hlade.

darkwitch
6. říj 2010

eus to zni taky dobre 🙂
no ja asi zkusim sparovane, nebo odpalovane testo...

asus
6. říj 2010

@eustoma 😀

darkwitch
6. říj 2010

teda vrany vy to strasne flakate...

eustoma
6. říj 2010

kacica bola super 😉. manza sa ma pyta, ci ten hemato co tam mam ci nemoze byt druhe mimco, len mladsie. co ja viem ci moze. vyzeralo to podobne, len taka gulicka. bola by sranda, kebyze mame dvojcata 😉

tereza1980
6. říj 2010

@eustoma ahojte holky, eust, myslím, že kdyby tam byly miminka dvě tak by jste měli dvě srdíčka, hematom pro tebe asi vypadá stejně jako zárodek mimíse, ale dr. určitě rozdíl pozná 😉 navíc prý hemanotmy v počátku těhu jsou docela běžné, tak odpočívej a určitě se to vstřebá

alienka24
6. říj 2010

ahojky holky, tak jsem zas tu