Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
7. říj 2010

@alienka24 teeda ty dělaš okna zavěs tytytyty 😠

asus
7. říj 2010

@alice35 🙂 jojo a za chvilku budem rodit 😅 taky ti kleslo trochu břiško dolu? mě jo

alienka24
7. říj 2010

@alice35 no jen pěkně odpočívěj 😉

alienka24
7. říj 2010

@asus nojo tak já si nedám říct no, mě prostě dokud ten pupek nebude překážet tak nevim no 😅

asus
7. říj 2010

@alienka24 no měla by si bejt važně optrna mě tohle doktor zakazal při těhu rizikovem

alienka24
7. říj 2010

@asus ale já jsem opatrná neboj

asus
7. říj 2010

@alienka24 jen aby 😉

alienka24
7. říj 2010

jsem a dneska jdu zas na cvíčo 😎

alice35
7. říj 2010

@asus no čoveče nevím, myslím že nekleslo 🙂 nemá klesnout až před porodem?...že ty chceš bejt první 😅 😀

koblizek.janinka
7. říj 2010

Dobre ranko holky ....jdu docist co se deje

asus
7. říj 2010

@alice35 😅 ani ne teda

alienka24
7. říj 2010

tak a je to ☹ švagrová se konečně odstěhuje a brácha pro mě přestal existovat
no je mi ouvej 😢

asus
7. říj 2010

@alienka24 ježiš co zase provadiš? 😕

alienka24
7. říj 2010

@asus no já nic

asus
7. říj 2010

@alienka24 nezatěžuj se starostma druhých mysli na mimi

alienka24
7. říj 2010

@asus myslím, ale přeci jen rodinné záležitosti se dost dobře přehlížet nedají, no nic jdu něco dělat 😉

alienka24
7. říj 2010

jo tady jeden odkaz, paní maluje krásné obrázky 😉 pár jich bude mít malá v pokojíčku
http://www.pastelky.cz/obrazy-kreslene-pastelkami

asus
7. říj 2010

@alienka24 ja vim no rodina je vždy rodina 😉 obrazky jsou krasne už jsem je viděla od kamaradky 🙂

darkwitch
7. říj 2010

dobra ranko

darkwitch
7. říj 2010

pekne obrazky

alienka24
7. říj 2010

@darkwitch ahoj dark 🙂 se snažim si najít hudbu na pc a je to někde schovaný kurňa

darkwitch
7. říj 2010

tak si dej vyhledavani 😉

alienka24
7. říj 2010

nojo kdybysme neměli dva disky, grr to je bordel

alienka24
7. říj 2010

no on mi to snad smazal 😠 😅 ho zbiju

darkwitch
7. říj 2010

🙂

koblizek.janinka
7. říj 2010

Vcera jsme byli na predporodnim kurzu 😉 Videli jsme porodni sal atd......zajimave 😅

alienka24
7. říj 2010

máme až moc velká okna, no ty vrchní v ložnici udělá mates páč je to pakárna

alice35
7. říj 2010

@koblizek.janinka já se chystám příští nebo přespříští týden 🙂 je to teda spíš info schůzka, kdy jet do porodky co sebou a prohlídka sálu 🙂

asus
7. říj 2010

tak sem přidala břuch zase děs a hruza 😅 už chci bejt zase placata

koblizek.janinka
7. říj 2010

@alice35 taky to tak bylo i u nas taky rikali kdy jet a jak pozname,ze to prislo 😉 Byla i ukazka porodu na videu,nejhorsi na tom celem byl na pohled nastrih hraze 😖 . Sal byl v poho i kdyz tam byly 2 porodni luzka oddelena jen prepazkou,ale celkem prijemne prostredi.Akorad ty zarivky nic moc byli to takove ty zluto-zelene a delalo nam to spatne na oci.Trochu jsem ale sklamana ze zarizeni pokoju na prvni dobu porodni byly sice dva ten prvni noveji zarizeny v nem dve nem.luzka +dve kresla a dalsi zarizeny spis jak civilni pokoj (valenda pro maminku ,gauc,pytel na sezeni,tv...atd.) ....ale pekne tek pred dvaceti lety- stary nabytek a tak ,ale zase mel svuj zachod a koupelnu a pomucky na ulevovani pri bolestech zrovna uz tam,tak to je jiste vyhoda a i pro manzu mel by si tam taky kde odpocivat kdyby to bylo moc vse dlouhe 😉 🙂 Tak uvidim co na nas pak zbyde...jen na tom kurzu nas bylo celkem dost,tak mam pocit,ze bude v prosinci narvano....