Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
4. led 2011

@pitrisek26 @val123 kocky drzim pestiky, nech lekari pomozu k vytuzeneme babetku.

alienka24
4. led 2011

ahoj holky, tak já dneska v noci skoro nespala 😝 od tří jsem byla vzhůru do sedmi, malá bud škytala nebo do mě mlátila a pak ke mě přišla kočka a mňoukala tak už sem si říkala že rodí a ono ještě nic ale mám pocit že to asi fakt bude brzo už , ted jsem přijela z krámu a není mi nic moc teda a navíc nám tu spravují schody takže rámusí na chodbě tak se ani moc spát nedá, no ale prý bylo novoluní takže doufám že malá bude náměsíčná teda když v noci nespala 😅 😀

koblizek.janinka
4. led 2011

@val123 dekujeeem 😵 😵 😵
Jinakmy ted prisli z prochazky a ja si koupila podprsenku na kojeni 🙂)Taky jsme byli dopoledne v poradne a mame uuuuz 4155g a 54cm 😵 😵 😵
Jinak holky co rikate na ockovani???? My zrejme naockujeme i proti rotavirum a i pneumokokum co vy na to jak malinke ockujete vy???? Nam bylo receno,ze se musime rozhodnout sami i kdyz nam to vysvetlili ,taky rikali jednim dechem ze vse se ockovat nemusi,aby si miminko tvorilo imunitu i samo a druhym, ze je to dobre oboji.... jsem s toho ted na vazkach....

koblizek.janinka
5. led 2011

ahojik holky 😵

koblizek.janinka
5. led 2011

@alienka24 jak je? Uz se to krati co 😵............ Uz se tesim az uvidim malinkou na fotecce 😵Za chvilinku uz budes psat taky o miminku jak papa ,kaka a tak 😵

tereza1980
5. led 2011

ahoj holky, u nás se opět nebo spíš stále marodí, teď mám zase virózu já, dcera má rýmu a nakazil se Vendelín, nejspíš ode mě, má rýmku a kašle, byli jsme u doktorky, poslech ok, takže kapeme do nosu, odsáváme a budeme na kašel dávat mucosolvan, taky nás zvážili po delší době a máme už 4300g !!!!
půjčili jsme si od rodičů horské slunce, tak vypalujeme před spaním dětem pokoje, snad se to zlepší. je to hrůza.

alienka24
5. led 2011

ahoj holky, tak jsem tu z kontroly..
monitor v pohodě, malá tam sebou furt mlela a kontrakce žádný a to samé i při vyšetření, hrdlo drží pevně takže malá může v klídku přibírat 😉 ted má 2300g takže prej z ní žádnej cvalík nebude, ale prej na to jak mám malý břuch je to super, průtoky taky v pořádku a plodovky má dostatek 😉

asus
5. led 2011

@alienka24 ahojik tak to je super 😵

alice35
7. led 2011

Ahoj vránky
@alienka24 super 😉
@koblizek.janinka my se rozhodli, že budeme očkovat jen Prevenar 🙂.
Malá je stále andílek, příští týden jdeme na hexavakcínu, mám strach, že bude plakat ☹ .
Jinak máme 4640g asi už o trošku víc a 56cm 😅
tak se mějte krásně papa

asus
8. led 2011

ahojik holky
@alice35 jejej tak jsme vas předběhly mala ma 5.40kg 😀 😀 😀 na očkovani jdem za 14 dni taky se bojim a ještě horši bude až ji budou davat naušničky 😅 😕

koblizek.janinka
8. led 2011

Ahojik holky 😵 A co vy @asus co vy budete ockovat.....?
@alice35 o hexavakcine jeste nic dr.nerikala ,ale to se asi ockuje vsem,ze???
@alienka24 tak gratuluji krasna vaha jeste kapanek pribrat a jdete na VEC coooo.... 😉 😵 😵 😵
Jinak u nas nic moc noveho ...akorat ted budeme tyden sami ,tatka nam jede na sluzebku...tak snad to vse v pohodicce zvladneme...... 😵 Taky budu zrejme ted casteji na konikovi...tak doufam,ze ne sama 😀

koblizek.janinka
8. led 2011

@tereza1980 .... to je blbe s temi nemocemi ☹ uz at se date fakt dokupy... je mi vas lito a preji mooooc zdravicka 😉

adisek
8. led 2011

@val123 gratulace k dobrym vysledkum 😵 😵 😵

my jsme tesne pred vanocema o mimiska prisli, tak snad se nam zase brzo zadari a Adrianka se docka sourozenecka 😵 😵 😵 bysme mohly tehulit spolecne, drzim palecky 😵 😵

eustoma
8. led 2011

@adisek adisku drz sa kocko. to je smutne. drzim pestiky nech sa coskoro uspesne zadari.

koblizek.janinka
9. led 2011

Ahojik holky... tak my jsme uz sami ☹
Co jinak noveho u vas???Ja si musim postezovat .... me boli porad panev nebo co,tak jsem z toho nadsena,protoze to mam do tretiho patra bez vytahu.... chjooooo..... snad me to prejde,ale uz me to boli poradne tak tyden.... ani nevim co to je..... a k tomu mi uz zrejme dosla dnes MS 😝 bleeeee

val129
9. led 2011

Ahoj holky, z mých zdravotních důvodů těhotenství na dobu neurčitou zakázano. Výborná zpráva.

adi - to je mi moc líto

alienka24
10. led 2011

ahoj holky, 😉
tak máme nakonec tři koťata, ted už spokojeně všichní spí
dvě porodila Julie hned po sobě, každý si očistila a pak odpočívala jenže tam ještě jedno bylo, tak sem jí pak asi po třech hodinách klidu masírovala bříško a po hodině na ní přišly stahy a porodila i to třetí 😵

alienka24
10. led 2011
alice35
10. led 2011

@alienka24 jůůůůů ty jsou kráááásný 😝 😝
@asus ty jo, vy už jste veliký 😲 ...no naušnice my necháme nastřelit, prý to míň bolí, tak uvidíme 😠
@koblizek.janinka chudáčci, tak se držte...být já sama doma dýl než den tak mi hrábne 😀 kor když se teď nedá pořádně jít ven 🙄 !!!! Jinak ta hexa...ano očkuje se všem, my jdeme teď ve dvou měsících a ve třech frkneme ten prevenar 😉

tereza1980
10. led 2011

ahoj holky, tak dcera šla po 3 týdnech do školky, snad hned nedonese nějakou nemoc, já mám ještě kašel a rýmu a Venda je hodně zahleněnej, dost kašle, dáváme už čaj, fenyklový na spláchnutí hlenů a hlavě byl ty první dny co měl kašel dehydrovaný, protože vše co snědl vyblinkal. taky už občas dokrmujeme sunarem premium. Ale přibírá hezky minulý týden měl u dr. 4300g.
Ve středu jedeme na kyčle, snad už budeme trochu fit. Očkování nás čeká až na přelomu února a března v korigovaném 3 měsíci tj. až nám skutečně bude už 4,5 měsíce. Teď by to pro něj byla velká zátěž. a čekáme na další kontrolu na neurologii ve 3 měsících korigovaného věku, jestli se vyvíjí jak má.
My u dcery nechávali náušnice píchat, přímo u dr. v ordinaci, byla to vteřinka, dcera ani nestihla plakat a žádný problém s tím nebyl, náušničky má ty klasické, aby šly protáčet a má je dodnes 😀

tereza1980
10. led 2011

@alice35 to jdete na tu hexu dost brzo, ne? podle očkovacího kalendáře se začíná s očkováním 1. dávky ve 13 týdnu věku, tj. 3 měsíc.

asus
10. led 2011

@alienka24 ahojik holky juu kotaka ty jsou kouzelný 😵 za chvilku budeš mět taky miminko 😵 už se ti to krati 😉
@alice35 taky si myslim že ke bzo hexu davaj ve třech měsicich

asus
10. led 2011

@koblizek.janinka neboj ta bolest přejde i ja to měla 3 tydny po porodu ale chodit pěšky do třetiho patra je taky radost teda 😝 😝 😝

asus
10. led 2011

@tereza1980 no krasně prospivate paráda 😵 naušničky mam obavu že bude asi křik chjo kdyby to bylo bezbolestný 😅 bude mě to lito a bolet za malou 😒

koblizek.janinka
10. led 2011

Ahojik holky🙂tak dnesek jsem teda uz celkem prezila,ale maly mi skoro nespal jen venku,dnes jsem si schody vypajdala dvakrat jednou jak jsme byli pro obed a jednou odpoledne 😝 😝 jeste ze me asus tak uklidnila a snad me ta bolest prejde.... jsem ted jak kulhava kobyla ☹
Jinak Val jak toooo? to me teda zase mrzi ... tosnad neni mozne...................

koblizek.janinka
11. led 2011

ahojik tak vidim ze nikde nikdo.....ale ja jdu taky jen na skok...
asus jeste jednou moc dekuji za radu .... jsem rada za to ze to boleni nekoho preslo... ale samozrejme nikomu to nepreju.... to neeeee
tak ja jdu dat papkat malinkemu papa

asus
11. led 2011

@koblizek.janinka ahojik když mužu poradim vim jake to je a jak to boli je to nepřijemný tak doufám že ti to pomuže 😉 držím pěsti 😵

alienka24
12. led 2011

ahoj holky, tak dneska kontrola a sraz s holkama z jiné diskuze a teprve sem doma a v klidu u pc, no takže nějaká děložní akce na monitorech je, ale spíš kvůli malý jak je akční 😉 jinak se vůbec neotvírám ještě a vše drží jak má, takže s tímhle nálezem bych do toho února měla vydržet, no a hlavně bobina krásně přibrala za co sme dostali pochvalu protože už má 2790g 😉 😵

asus
12. led 2011

@alienka24 ty jo tak to je super vaha 😵 gratuluji

tereza1980
13. led 2011

ahoj vrány, my byli včera na kontrolních kyčlích, vše v pořádku, ještě v březnu jednou a pak už nemusíme. Dcera byla s manželem na ORL a na konci ledna nás čeká vyšetření v motole a pak v březnu vyndání nosních mandlí 😨 jinak mě nemoc ustupuje, Vendelín má stále dost velký kašel, občas blinká a včera měl celý den průjem 😖 ale to je prý u kašle normální, miminko hleny neumí strávit a vykašlat a tak zvrací a má průjem, už aby to přešlo, naštěstí už v noci lépe spí, budí se po 4 hodinách na jídlo, jen přes den je neklidný a moc toho nenaspí ☹ už aby byl zdravý kuřátko moje, je to hrůza takhle nemocný prťousek