Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
4. bře 2011

ahojik holky tak druha hexa dnes na očkovana,važime 6.810kg měřime 59cm vše v pohodě tak doufam že nebude reakce an hexu uvidime 😉

asus
4. bře 2011

@koblizek.janinka juu tak taky gratuluji 😵 krasně rostete

alice35
7. bře 2011

@tereza1980 super Venda je teda kus chlapa 😀 ...teri jak jsi naučila malýho na flašku???

@asus já trhla menzes hned 2 měsíc po porodu a taky děs a navíc 14dní 😝 nooo a od tý doby nic 😀

holky máme naušničky tak se podívejte na fotečky 😅

tereza1980
7. bře 2011

@alice35 já na flaku neučila, uměl to od narození z porodnice, protože po pár dnech na infuzní výživě dostával moje mlíko z lahve, jen měl latex měkký dudák, doma pak byl jen kojen, dokrmovat jsme začali později a to normálně z lahve se silikonovým dudákem, ale Venda je universální, je mu jedno jaký tvar nebo materiál má lahev nebo dudlík, přeskakuje z lahve na prsa normálně, takže v tomhle je super 🙂
jinak já menzes zatím stále nic, s dcerou přišly asi až po 6 měsících, tak snad to bude i tentokrát tak.

alice35
8. bře 2011

@tereza1980 jéé tak to máš super, že je tak "universální" 😀
Sofi si dokonce vybírá i dudlíky..silikon nechce vůbec a to mám doma drahý aventy 🙄 chce jen kaučuk, ale lahev stále ne a ne vopička 😉 večer dokrmuju kaši stříkačkou, ale stejně nespí nějak dýl 😖 kojení po těch 2h je už fakt síla 🤐

koblizek.janinka
8. bře 2011

@alice35 nausnicky Sofince mooooc slusi jukala jsem!!!!
Jinak ja myslela v sestinedeli ze mi prisla po 4 tydnech ms,ale asi to nebyla ,protoze od te doby nic ...tak jsem rada!!!!
Malinky zacal naopak v noci spat dele dnes spal od pul osme do 4h a to uz jsem mela prsa jako balon a vzbudila se a cekala az se broucek taky vzbudi a bude chtit papkat ....takze zatim to jde... ja jeste vubec s dr.na tema prikrm nemluvila ...ridim se zatim tim jak pise @asus ,ze do sesteho mesice staci kojit.Ani nevim snad by mi rekla doktorka ,kdyz maly bude potrebovat uz prikrmit ...a nebo to poznam asi i nejak ja,ze bude vice hladovy...co?????

alienka24
8. bře 2011

ahoj tetky 🙂

asus
8. bře 2011

@alienka24 ahojik teeda ta už je taky velka krasna fotečka 😵

lichtakova
9. bře 2011

@alienka24 ta je krásná 🙂

asus
10. bře 2011

@lichtakova jee ahojik jak se máš??

asus
10. bře 2011

@alienka24 jak se vede?? co mala??

koblizek.janinka
11. bře 2011

Ahojik holky copak je noveho???Jak se mate? @alienka24 mala je sikulka😵

asus
11. bře 2011

@koblizek.janinka ahojik me to rekla doktorka ze do 6 mesice staci kojit dokud male stacim tak zatim stale kojim mleka je dost a pak zacnu davat nijake dobroty .

koblizek.janinka
14. bře 2011

@asus ja taky prave ze jen kojim a myslim,ze mleko staci,ale ta moje dr. se jen vzdy zepta jestli plne kojim a ja ze jo a dal nic jinak nerika, tak ja ani nevim jak poznam ze to nestaci .......... ale asi by si malinky rekl ..................premyslim o tom zrejme zbytecne....
No jinak moooc vsechny zdravim,dnes jsme byli plavat ve vanickach😵 a ted pujdeme do obchodu.Tatinek nam zase na tyden odjel tak jsem sami... tak se tesime na patek az prijede.

asus
23. bře 2011

ahojik holky 🙂 koukám že nikde nikdo 😕 jak se všechny máte??
@koblizek.janinka doktorka se mně taky vždy ptá zda plně kojim a neboj poznáš to velioce dobře až nebudeš stačit s mlíčkem mimi bude pořádně řádit 😀 a jak se jinak máš copak u vás noveho?u nás nové začínama s lezenim je to sranda taky pořád máme ruku v puse a slintáme tak očekávám zoubečky 😅

alice35
23. bře 2011

ahojky...taky stále načuhu a nikde nikdo, je fakt, že toho času moc není 😉 .
Sofinka jde zítra na kontrolu na kyčle a pak na 3. očkovaní hexa a prevenar, to zas bude pláče ☹. Pak je myslím další dávka až za 6měsíců, tak chvíli bude klid!
Jinak "spaní" v noci stále stejné...budí se po 2-3hodinách někdy dýl...kde je těch 5,6 hodin co spinkala když byla malušenká, to teda nevím 😀 ????
Začíná se snažit lézt, zvedá prdelku a snaží se odrážet, ale musím koupit nějaký koberec na zem, všude máme plovoučku. Stále se snaží sedat a stát a tím pádem když leží tak se zlobí 😠. Stále se teda ale neotáčína bříško, jen na bok, takže asus tvoje malá je přebornice 😀 . Dívala jsem se kdy se děti přetáčí a prý je výjimka když koncem 5. měsíce, takže Belinka je fakt šikula!!!!
Sofi teda už večer baští kaši a včera jsme začali na obídek mrkvičkou a chutnala ji 😅 hezka papá ze lžičky, tak je to super. Z flašky se už taky naučila...hurá 😝. No to je od nás zatím tak vše, možná přidám nějaké fotky, uvidím jak budu stíhat.
jooo asus jaký režim dne má Belinka?? Myslím kdy vstává jak dlouho cca spí???
Sofi vstává kolem 6 ráno, za celých 24h kojím až 8-9x 😖. Doma spí po cca 3/4h, venku spí někdy i 2-3h, ale to už je výjimka. Většinou chvilku chrní a pak kouká. Večer je to děs, jak je ospalá, moc nechce jíst a pláče tak je to porod.
Přikrmovat jsem ji začala pže strašně málo jí, dávky jsou stále stejné jako když přišla z porodnice, nikdy nesnědla víc jak 100ml a to co vím bylo tak max 5x a to holky na diskuzi píšou že 4m miminko spapá na jednu dávku i 180ml, což teda nechápu 😕 to u nás nehrozí!!!!!
tak papa

asus
23. bře 2011

@alice35 ahojík no u nás reřim taky sila spíme vstáváme někdy v 6 -6.30 ráno pak spí 1 hodinu dopoledne a hodinu odpoledne a konečná usína taky večer kolem 18 h-19h a noc u nás stejná buzeni po 3 hodinach někdy po dvouch 😝 .že je malá přebornice jo?? 😀 spíš je to pěkna ještěrka ,čila ty jo na facebook sem dávala jak se rychle otáči video, ty máš fac???že bych si tě taky přidala?
jinak stále kojim a kojit budu dokud to bude možné, do 6 měsice prý nepotřebuje nic jineho než mleko a pak začnu taky mrkvičkovat 😀 😀 😀 😀 .Na očkovani jdem taky druhou hexu už mame za sebou ted toho pneumokoka 😕 ch jo taky to očkovani tak blbě neseš??ja sem vždy hotova 😒 a lezeni ty jo to už taky známe prdelka lita vzduchem a šoupe nožičkama je to srandovni

koblizek.janinka
26. bře 2011

Ahojik holky taky jen nakukuji.... teda holcicky jsou sikulky a Belinka ....to teda ziram 😵 😵 jak ta je popredu 😵 😵 😵 Muj malinky se otaci nekdy na bok a chce na brisko, ale zatim jen s pomoci 😉 rucicky mame taky porad v pusince .... nestiham Risku prevlekat jak jsme porad poslintani 😀 😀 😀 ani bryndacek nekdy nestaci 😀 😀 😀
My jdeme na ockovani 30 .3.taky na hexu plus rotateq a prevenar.
@asus.... ani nemluv jak to nesu ja.... uz se celou dobu na to dalsi ockovani pripravuji ...manzel ani nemohl jet na sluzebku at tam jde s nami, ja bych to sama nezvladla minule jsem tam bulila jeste pomalu vic nez malicky a asi jsem vypadala, ze to se mnou svihne,nebot mi sestricka rychle nabizela zidli.... ja jsem rikala ze bych si to nejradeji nechala pichnout sama a desetkrat nez jednou broucek...HRUUUZA 😢

asus
26. bře 2011

@koblizek.janinka ahojik je slintání ani nemluv to je brutus 😅 slinty sou všude jen ne v pusině 😝 ,no vidiš tak to je malej šikovnej když už taky začina se otačet.no Belinka je čiperka 😀 asi to bude kvitko 😀 co nijake nove fotečky máš??přidej ráda mrknu

koblizek.janinka
26. bře 2011

@asus ahojik 😵 😵 😵 fotečky mám to víš fotím pořád 😉 😉 😉 malinký už me má přečtenou ,a když ho chci vyfotit nahodí výraz vykuleneho brouka a já jen občas zachytím jaký je to smíšek 😀 😵 😵 😵
Jinak mě dnes štve to počasí tady je škaredě a tak jsme ani nebyli venku.......snad bude zítra lépe....

asus
26. bře 2011

@koblizek.janinka jojo to máš pravdu dnes bylo škaredě taky sme doma snad bude lepe

val123
autor
26. bře 2011

🙂 Krásně holky rostete 🙂 téda a klučíci

koblizek.janinka
28. bře 2011

@val123 ahojik jak se vede?

val123
autor
28. bře 2011

@koblizek.janinka no momentálně smutně, ale jinak to jde.

alice35
29. bře 2011

ahojky,
přidala jsem fotečky 😉 .
Jinak už papkáme příkrmy 😅 .
@asus jj to očkování je děs, jak vždy pláče... a to nám blbě nastřelila doktorka naušničku, tak nám ji musela přepíchnout, to byl teprve řev!!!!! ☹

eimmy
29. bře 2011

Ahoj holky,
tak se musím pochlubit..... 🙂

darkwitch
29. bře 2011

@eimmy potichounku gratuluju 😉

asus
29. bře 2011

@eimmy jee ahojik tak moc gratuluji 😵

eustoma
29. bře 2011

@eimmy nadhera, jujuj, super!!!

eustoma
29. bře 2011

holky ja som tuna uz dlho neprispievala, nejak nebolo moc kedy ani poriadne co. ale u nas nove to, ze zatial sme stale 2v1, dr. ma tak jemne zacal pripravovat, ze mozno budeme rodit skor. ale vravel to tak jemne. malicka pekne rastie, moc ma neokopuje, asi si nechce okopat nozicky 😉. dokoncujeme zariadzovanie bytiku. ide to strase pomalicky a hrozne moc to zerie peniazky 😢. ale tak to vyzera ze uz snad budeme finisovat. no ono stale sa nieco pokazi a naprava trva dlhsie, nez ja planujem 😉.

vsetkym snazilkam drzim pestiky aj na nohach. a to teda musi zafungovat drizim teraz 4 peste a 4 nozicky 😉.
a vsetkym mamickam prajem, nech ich drobci moc nehnevaju 😉.