Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
22. čer 2011

@alice35 tak malinky mi moc nepapa prikrm kdyz to naredim a dam mu to pit z cucaciho hrnecku tak sni trosku .... na lzicce uz nechce ani pomalu vit.kapky 😉 zavre pusinku a basta 😀
no ale vidim ze mi mimi spinka zatim nejdele vecer usne ve 20h a ted vsavane tak 7:30( kojim v1h a v 5h to i s prebalenim)pres den 2 hod dopol . i pak 2h. odpol.,ale jeste nam nerostou ani zoubky.... tak tusim, ze si to vyberu pozdeji 😝 😝 😀
Jinak hledim ze uz kakate do nocniku.... to je super...muj maly jeste nesedi takze my "plenkujeme"..pa

koblizek.janinka
27. čer 2011

Dobre ranko holky 😵 Jak se mate ? Copak mimisci?
Ja hlasim ze malinky papka ze lzicky kdyz mu to vice zredim 😉 Jinak ekzem se nam straci... bude to zrejme alergie na kravske mleko... kdyz ho nepiju straci se a netvori se,tak snad to bude dobre .....nesmim to zakriknout ...ale mam RADOST 😵 😉 Tak zatim papa malinky spinka a ja jdu zehlit 😀 😵

alice35
28. čer 2011

@asus tak co malá? Stále se v noci budí? A budí se, že má hlad nebo proč? 😒

alice35
28. čer 2011

@koblizek.janinka tak malá už baští naštěstí vše a stále chce ochutnávat i naše jídlo 🙂 . Jinak Jani já malou dávám na nočník od 5ti měsíců. Taky ještě sama neseděla, tak ji tam prostě přidržím 😝. Vůbec se mi nelíbilo, že když vidím že se ji chce kakat, tak proč by to měla dělat do plíny a zamazat si celou prdku, když i do nočníku se ji lépe tlačí.
Jinak přeji ať má malej pokoj od ekzému. Sofi to měla jen někdy v 1 měsíci, kdy mě doktorka strašila že to vypadá na atopický a já z toho byla na prášky. šla jsem na kožní a tam mi předepsala doktorka mastičku a do týdne bylo po vyrážce. Jen řekla, že má hodně citlivou kůži, tak to nemáme dráždit žádným krémem a hlavně že bychm neměli chodit na plavání. Takže já malou mažu jen míchaným krémem z lékárny a vše je ok. Teď má teda trošku potničky, ale to je normál 😀.
Jinak Sofi se už dva týdny přemísťuje přískokem vpřed 😀 neleze po čtyřech to udělá jen tak jeden přísun. Už krásně sedí, v chodítku lítá jak čert 😉, pes jen uskakuje.
Jinak se ji nelíbilo jezdit v autě ve vajíčku, tak jsme koupili sedačku 0-18kg co se dává po i proti směru jízdy a je spokojená 😀.
Tak papa mějte se kráááásně

asus
29. čer 2011

@alice35 ahojík no jak kdy někdy se budí co hodinu někdy co 2 ale dnes to bylo docela super probudila mně jen třikrat 🙂 nebo sem ji už neslyšela 😀 😀 😀 ale hlad nemá spíš mně přijde že mně testuje co snesu 😝 ,co se týče jídla jejej tak to muže vše baští jak o závod včera semnou měla i zmrzlinu jahodovou 😀 a když sem ji nedala rychle liznout tak hučela jak kamna 😀 😀 😀 😀 je to srandovní lezeme a v choditku lítame taky jako draci náš pes se raděj vždy uklidí když vidi jak jede 😀 😀 😀
@koblizek.janinka jee ty dáváš kravske mleko už?? 😕 😕 😕 😕 nebo co to tady čtu??

asus
29. čer 2011

hačámm 😵

alienka24
29. čer 2011

@asus krásná prdelka 😵

asus
29. čer 2011

@alienka24 děkujem 😵

alienka24
29. čer 2011

my máme dneska další očkování a kontrolu, malá za tenhle měsíc udělala úžasný pokroky, na začátku měsíce se žačala přetáčet na bok, pak na bříško noa ted už se koulí i ze zad na břicho a zpět a pokouší se o plazení, takže se fakt snažila 😀

asus
29. čer 2011

@alienka24 ty jo to je teda šikulka 🙂 taky to na malé pozoruji jak je den ode dne šikovnější tak šup dej nijake video jak se malá plazí 😵

alienka24
29. čer 2011

@asus nemám na čem natáčet..máme zrcadlovku foťák a na tom to nejde

asus
29. čer 2011

@alienka24 ja myslela na telefon taky vše mám s telefonu 😎

alienka24
29. čer 2011

@asus hi, tak ten zas nepoužívám já 🙂 😀

asus
29. čer 2011

@alienka24 😀 😀

alienka24
29. čer 2011

ahoj holky, tak hlásím že malá má 65cm a 6550g, přibrala prý víc než je u ní obvyklé a prý jestli přikrmuju, tak sem říkala že ne 🙂
jinak jí tam vyšvihla otočku na obě strany a s plazením prý tak spěchat nemusí, no já jí to taky říkám 😀 😀
a poslední očko za náma, tak snad bude zas ok 😉

koblizek.janinka
29. čer 2011

@asus neeeeeeeeeee to nedavam !!!!!!!! Ja malinkeho porad plne kojim............. ale kdyz ho piju ja tak se osypal vis 😉

eustoma
29. čer 2011

hoky zasvette ma do ockovania? co je povinne a co ste davali vy? nejak sa v tom stracam 😢

alienka24
29. čer 2011

@eustoma povinná je jen hexavakcína

asus
29. čer 2011

@eustoma hexa je pov.a ja dávala i pneumokoka

koblizek.janinka
1. črc 2011

Ahojik holky tak hlasim ze papame... vcera uz malinky pochopil co po nem chci 😉 a spenatek s bramburky mnam - mnam 😵 😵 lepsi nez mrkvicka ci jarni zeleninka 😉
@eustoma my naockovali rotateq,prevenar a samo povinou hexu 😉

koblizek.janinka
1. črc 2011

Ahojik holky tak hlasim ze papame... vcera uz malinky pochopil co po nem chci 😉 a spenatek s bramburky mnam - mnam 😵 😵 lepsi nez mrkvicka ci jarni zeleninka 😉
@eustoma my naockovali rotateq,prevenar a samo povinnou hexu 😉

asus
1. črc 2011

@koblizek.janinka u nás taky moc mrkev nejela 😀

alice35
10. črc 2011

Ahoj vránky 🙂
tak malá baští vše, jen zadělávané kedlubny moc nemusí. Jinak už od 7m. leze a sedí, minulý týden se začala stavět v postýlce a udělá 2-3 krůčky. Hlídání děs, jen se otočím a je jinde...bohužel jsem neuhlídala a zbuchla mi chudinka na hlavu, takže jsme byly pár dní v nemocnici na pozorování ☹...vše je ale ok, takže holky bacha a hlídat ty naše cvrčky!!!!!!!!
My očkujeme hexu a pneumokoka to je myslím ten prevenar.
tak papa

koblizek.janinka
11. črc 2011

😵 Ahojik holky... tak jsme byli uz na dovci ...byli jsme na Vysocine... bylo moooc dobre 🙂 Tatinek tam naucil papat malinkeho uz polovinu porce .. to bylo pred tydnem a ted uz Riska papa celou 😵 Uz basti i ovocne presnidavky. Maly se ted tak rozjedl ze opravdu hledim 😵 papa i ty kukuricne susenky co se rozpusti v pusince.
Plazit jsme se zacali prave vcera ... teda vetsi vzdalenost 😀 Tak holky papa a uzivejtetech nasich drobecku a
teplicka

asus
20. črc 2011

@alice35 ahojik tak jak je je vše ok po tom uraze??

asus
20. črc 2011

@koblizek.janinka juu tak ste uživali dovolené to je fajn .dneska je tady škaredě tak ani nemužem ven mala dpinka neuvěřitelně už 2 hodiny u ni je to rekord spi jen pul hodiny denně

tereza1980
20. črc 2011

ahoj vrány, po dlouhé době se ohlašujeme, že u nás letí čas jako splašený.
máme za sebou dovolenou v Itálii autem, děti to zvládli skvěle, u moře oba super, klidně bych to dala znovu. Jinak Vendelín měl v 8 měsících 71cm a 8600g, baští všechno a rád, před pár dny se odstavil, takže jí jogurty, přesnídávky, masová jídla, zeleninu, šťouchaný ovoce, piškoty, rohlíky, kukuřičný křupky a pije sunar. Prospívá bezvadně, zatím nelezeme, pomalu pérujeme a dostáváme se na kolínka, v židličce nebo kočárku se už sám přitáhne a sedí, ale zatím se neposadí, ale máme spoustu času. Jinak před 14 dny nám vylezli 2 zuby, a máme za sebou první větší nemoc - resp. buď to bylo k zubům nebo měl šestou nemoc, 3 dny vysoké horečky, a pak se malinko osypal. ale ustáli jsme to a už je v pohodě.
Už zdatně žvatláme, slabikuje asi tak 15 slabik, řechtá se na celé kolo, je to rošťák 😀 😀 😀
v sobotu vezeme dceru na týden na chatu k rodičům a tak mě čeká týden "jen" s jedním dítkem, takže taková malá dovolená 🙂 😉

alienka24
26. črc 2011

ahoj holky,
moc t tady nežije, tak jen přidávám včerejší video tý naší bambulky, je trochu akční 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=HFvzHA5rFIE
alice35
26. črc 2011

@asus jj malá je úplně v pohodě, kdybych nezmatkovala a neletěla s ní do nemocnice, mohla jsem si odpustit 5ti denní pobyt tam 😒. Prý 80% rodičů vůbec do nemocnice nechodí, no ale já prostě měla strach 🙂.
Jinak malá je už taky drak, to hlídání už dá zabrat...jeden den začala lézt za dva dny se postavila v postýlce a za další den už ji obcházela 😀. Jooo ale stále nemáme zoubky 😅 asus jak jste na tom vy?
Na diskuzi jsem četla, že některé děti ještě nemají zoubky ve 13měs, tak jsem zatím klidná 🙄 .

@alienka24 malá super 😉 takto Sofi taky blbla a čím víc postýlku rozhoupala tím víc sebou mlela 😅 .

Holky nemáte radu ohledně kočáru? Chtěla bych 3kolku sporťák, velká nafukovací kola a přehazovací sedačku po/proti směru jízdy noo a taky aby se tam v zimě vešel fusak 😅 😀 😀 😀 nejsem náročná co?
Hledám už druhý den a nenacházím 🤐

asus
27. črc 2011

@alice35 ahojik tak hlavně že je malá v pohodě, ja bych taky letěla k doktoru. Zoubky taky nemáme ani jede 😀 lezeme jak o závod při podání rukou se vytáhne rovnou na nohy a sedime tak nijak se opira o ručku prostě leháro no 😀