Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
23. únor 2010

tak sem si vzala brufen a je mi krapet líp, hlava už tolik nebolí 😉

tereza1980
23. únor 2010

ahoj holky, tak já jsme po UTZ, mám krásný folík 17mm, jenom je bohužel napravo, ale i tak to zkusíme, takže zítra večer pregnyl a pak v pátek ráno tuleníčko 😉 to budu teprve 13 DC, ale kdo ví, jak jsem ty ovulace dřív měla, doktorka říkala, že to je docela síla 10 DC ráno folík 17mm, že to je pěkný 😀
rovnou jsem dostala předpis na clostyl, kdyby to nevyšlo tak další cyklus to zkusíme s tím
jsme zvědavá, jak si to zítra sama píchnu, manžel má zrovna pracovní večeři, budu mít na návštvě kámošku s dceřinou kamarádkou, tak jí asi pověřím, ať to do mě bodne

tereza1980
23. únor 2010

jinak mám docela fofry, zajíždíme nový režim, dcerka do školky, zatím postupně na pár dní dopoledne, ale navyšujeme, za 3 týdny se vracím do práce ☹ ach jo, doufala jsem, že to stihneme

darkwitch
23. únor 2010

ahoj aji, tery
tak at se male ve skolce libi 🙂
ja jsem doufala, ze budu se sestrou vozit, ale sestra uz ma termin na spadnuti a ja jeste ani nejsem tehu, takze nez ja zacnu vozit sestre bude spuntik uz behat...

eimmy
23. únor 2010

Ahoj holky,
tak jsem dnes byla na první návštěvě v ISCARE. Měla jsem trochu obavy ale musím říct že paráda... přístup na 1. udělali mi stěr na chlamydie apod. krevní testy jsem měla všechny hotové, manžel spermio taky. Domluvili jsme se že zkusíme IUI a pokud nevyjde tak IVF. ted počkám na MS a budu si zavádět do 1 DC BETADINE ( lék na "dezinfekci") pak po proběhnut MS tak znovu začnu zavádět BETADINE a mám přijít 5DC na ultrazvuk a uvidíme kolik budu mít folikul a určíme další léky na podporu folikul a termín IUI. Manžel jde zítra na odběr krve na HIV, žloutenku apod. a též si jdeme nechat zamrazit spermie. tak snad se to KONEČNĚ začne přibližovat k // 🙂

eustoma
23. únor 2010

ahoj eimmy, tak to je podobny postup ako u nas, tiez teraz stimulujeme na IUI a ked nevyjde vude IVF. ten detadine nepoznam, ten som nikdy neuzivala. preptokladma ze ti potom aj daju nejake hormony, alebo nieco na stimulaciu, ci nie?
takze vysadzujes utrogestan, aby dosla mrska?

eustoma
23. únor 2010

a preco idete zmrazovat spermiky?

eimmy
23. únor 2010

prý se ten detadine dává z důvodu větší jistoty aby se předešlo možnosti nějakého zánětu apod. před IUI. ano po určení termínu IUI my nasadí hormony. Spermie zamrazit proto že manžel bude ted často ve Vídni a tak aby jsme se nemuseli řídit dny kdy bude v ČR.... aby jsme to tím usnadnili...
utrogestan vysadím až den před zákrokem s těmi zuby...
musím běžet budu odpo

tereza1980
23. únor 2010

eimmy, tak to je dobře že to klape
mě dnes taky dělali stěr na chlamydie, dvakrát mi je nešlo rozlišit z moči, tak to dnes vzala stěrem
betadine čípky jsou jen dezinfekce, brala jsem je před hyteroskopií, asi se vždy berou před nějakým zásahem "do spodku" 😀
eimmy, já myslela, že máte sprmio úplkně ok, proč tedy jdete na IUI? my máme spermio taky v poho a u mě žádná mechanická překážka není, takže nám dr.doporučila spíš to zkusit plánovaným stykem a pokud to nepůjde tak rovnou IVF, protože IUI vlastně trochu postrádá smysl, jen postrčí spermie blíž do dělohy, což ale zdravé spermie zvládnou v pohodě samy. takže je pak problém spíš v něčem jiném, tj. ovulace, promeškání vajíčka, uhnízdění atd. u mě spíše to oplodnění a uhnízdění, ovuluji normálně a folíky mi rostou i bez léků
ale nevím přesně ty vaše procedury, jen si pamatuju, že spermio máte ok

darkwitch
23. únor 2010

tak uz jsem po obede, ale mam nakou divnou naladu, citim se jak vymackany citron...

pitrisek26
23. únor 2010

Dámy, vidím, že se tady stimulace pěkně rozjíždí a to by bylo, aby nebylo 😉
Takže všem držím palcem a ať je to jaro plodné né jen u zvířátek 😉 🙂

darkwitch
23. únor 2010

pit to jo snad se rozjede i tehotneni nejen stimulace...

mysycka
23. únor 2010

ahojte kočky, zase se jdu za váma mrknout. Co nového? u nás asi nic 🙂 . jinak až budete některá upravovat tabulku tak právě dnes jsem 1DC, ale jsem ráda že už aspon ten cyklus mám v pořádku 🙂

darkwitch
23. únor 2010

ahoj mysycko ty sem vzdycky zajdes jen abys nam rekla , ze uplynul dalsi cyklus,priste nahlas // to bude lepsi 😉

mysycka
23. únor 2010

dark no já bych ráda oznámila, že máme //, ale to se bohužel nekoná ☹ . Moc sem nechodím, máme málo času furt doděláváme bytečeka do toho práce a furt něco. Možná byste některá z vás měla říct, že máte // a přenýst to na nás ostatní 🙂

darkwitch
23. únor 2010

mysi my se snazime, ale porad ne ne tu smulu prolomit...

mysycka
23. únor 2010

no tomu rozumím, my se taky snažíme a nic, ale neboj ono se jednou podaří, musí 🙂 . Dark a už máte vymylený nějaký jména co by se vám líbily? My máme Klárku a Dominika 🙂

darkwitch
23. únor 2010

mysy u nas se to meni, ale dominik tam byl jeden cas taky 🙂 me se strasne libi isabela a kdyby byla dvojcatka holcicky tak isabela a alzbeta 🙂 pro kluka nevim libilse mi dominik a benedikt, a kdyby byla dvojcata holka a kluk tak by se mi libilo bud mirek a irena, nebo ivan a svetlana - ale u tech dvojcat je to spis hrani si se slovy, protoze jsou to bud stejna jmena, ale jinych jazyku, nebo jiny preklad jmena po tatinkovi a mamince 🙂

mysycka
23. únor 2010

aha tak to jo. Já jsem původně chtěla na holčičku Adélku, ale těch je teď poslední dobou moc a navíc ji má ještě bratranec, tak bude Klárka a kdyby náhodou byla ještě jedna holčička nebo dvojčátka tak by to byla asi Anetka. u chlapečka bude určitě Dominik a druhej by byl Matěj 🙂 . Líbí se mi třeba Dominik a Damián, ale to by tatínek asi nerozdýchal 🙂

darkwitch
23. únor 2010

ja si myslim, ze me tatinek isabellu taky nerozdycha, ale kdyz me se to jmeno libi a alzbet je moc...

mysycka
23. únor 2010

jojo jsou to hezká jména, ale víc se mi asi líbí Anežka, ale tu taky zamítnul 🙂

darkwitch
23. únor 2010

ono je to zatim stejne jedno, nez bude cas jmeno vybrat tak to jeste zmenim mockrat...

mysycka
23. únor 2010

no já asi nezměním, jsme takhle domluvení už od té doby co jsme se začali snažit 🙂

pitrisek26
23. únor 2010

No můj muž chce dceru Annu Emilly .. já chci Justýnku .. a kluka netuším 🙂

darkwitch
23. únor 2010

ja jsem kdysi byla jasne rozhodnuta jak to bude, ale jak se nedari tak menim nazory

mysycka
23. únor 2010

no teda Anna Emilly je moc hezký, záleží na ot m zda se to hodí i k příjmení

mysycka
23. únor 2010

nic holky, venku je krásně tak vyrazíme na procházku. Budu se dnažit sem dorazit zase dřív jak za měsíc, snad večer. zatim papa 🙂

eustoma
23. únor 2010

tereza1980: my ideme tiez na IUI a to mame spermio ukazkove. ako problem je vo mne, niekedy ani nemam foliky a kto vie ci v nich su vajicka. tak sme zacali stimulovat hormonmi, ak by som odmietla IUI, tak by bola stimulacia a predpisane snazenicko. ale lekar vravel, ze on navruje IUI, nik ma do nicoho netlacil. a sme dohodnuty ze sa skusi to IUI, kvoli tomu aby sa skusila stimulacia hormonmi, aby sa predislo hyperstimulaku.

inak planovany sexik sme mali a nepomohlo to (4 krat). u mna ziadna prekazka tiez neni. takze teraz IUI, alebo IVF, ked bude vela folikov. A ked bude IUI a nahodou nevyjde tak bude IVF.

pitrisek26
23. únor 2010

eust, já myslím, že plánovaný sex nevyjde nikdy, já jela na plánovaný podle utz vždy, taky 3-4x v tom období a ničevo .. asi tam hraje roli i palice, že se to neuchytí, protože jinak už nevím .. to snad není možné .. kámoška měla jeden sex v měsíci, mimo plodné dny a za 14 dní rodí .. a strašně se mi diví

eustoma
23. únor 2010

mysycka:........1 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 3 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............4 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........6 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........8 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 9 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 10 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....10 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac...........12 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........21 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....22 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........24 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......26 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................27 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
eimmy:...........30 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?