Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
24. únor 2010

teda to je děs jak ten čas letí, zas už se přehoupla polovina cyklu 😅

eustoma
24. únor 2010

ali a snazilkovali ste poctovo? teda uzivalis te si 😉 😉 😉 ?

eustoma
24. únor 2010

kocky a teraz je ten pravy cas na tehulkovanie 😉. uz bude zase vysia materska 😉. takze to je akurat 😉

alienka24
24. únor 2010

eust...my se moc nesnažili, rozhodně né cíleně 😉

eustoma
24. únor 2010

to nemuselo byt cielene, dolezite ze ste snazilkovali 😉

eimmy
24. únor 2010

ahoj holky,
po jaké době dostanete MS když vysadíte utrog. ? za 2 dny??

eustoma
24. únor 2010

eimmy: ja som prvy krad dostala ms 3 dni po vysadeni utrogestanu. druhykrat az po 12 dnoch od vysadenia. takze u mna to bolo divoke.

alienka24
24. únor 2010

eust....no já bych tomu ani neříkala snažílkování, spíš jsme se milovali protože sme chtěli 😉

eimmy...já jak kdy, pokud bzlo vše v cajku tak většinou třetí den od vysazení ale někdy až po týdnu

eimmy
24. únor 2010

šmankote 12 dní ... tak to je síla..

eustoma
24. únor 2010

ja nejak asi na lieky moc nereagujem 😢. som odolna. urcite nesom ukazkovy priklad.

alienka24
24. únor 2010

eust...a nezkoušela jsi nějakou dlouhodobou očistu těla? já tohle měla asi první rok a od tý doby co jsem užívala bylinné tinktury a čaje a mojžu tak už na léky reaguju ukázkově

eimmy
24. únor 2010

tak to abych ho už vysadila... ale myslím že to dostanu do druhého dne... dneska jsem měla narůžovělý výtok a ráno bolesti jak při MS ale pořád beru ultrog. ale ted mi zrušili tu operaci se zuba,a tak ho vysadim abych to dostala... ale potřebuju se trefit 5 DC do druhé poloviny týdne...

eimmy
24. únor 2010

vysadím ho v pátek abych to dostala v neděli a 5 DC byl čtvrtek max. pátek to budu v ČR

alienka24
24. únor 2010

eimmy...no on někomu ani utrogestan ms neudrží a ona se spustí normálně, ale většinou ji posouvá a brzdí

eimmy
24. únor 2010

no já myslím že mi moc dlouho už MS neudrží proto ty bolesti a růžový výtok

alienka24
24. únor 2010

no asi jo, už si přeci jen 31DC takže se není čemu divit

eimmy
24. únor 2010

jj to je pravda...

eustoma
24. únor 2010

ali: skusala 😉. ako ked mi zrovnali stitnu zlazu, tak nejak beriem stale lieky dokola, tie mi pomahaju a ziadne ine lieky som dlho nebrala. teda az na minuly mesiac od bolesti co ma bolel zub a teda este predtym clostybegit, utrogestan, tamoxifen. no uvidime jak budem reagovat na tie hormony.

alienka24
24. únor 2010

no anebo co je výborná věc tak je akupunktura, na tu já teda nedám dopustit 😉

eimmy
24. únor 2010

a jak ti pomohla ali????

alienka24
24. únor 2010

upravila mi cyklus, po vysazení HA jsem musela chodit furt na vyvolávačky a potom co jsem zkusila akupunkturu tak jsem to dostávala sama a relativně pravidelně a pak už vyvolávačky nebyly třeba pokud jsem si teda tělo nějak nezacpala hormonama 😝

eimmy
24. únor 2010

aha .. a jaké to je??? já se jehel bojím... kam ti je píchají??

alienka24
24. únor 2010

jsem přemejšlela že bych jí zas prubla tedka jakože na podporu otěhu, ale ono se to moje tělíčko už dává dokupy samo tak to nebude třeba 😉

eustoma
24. únor 2010

ja som mala od vysadenia HA nepravidleny cyklus skoro dva roky. potom sa mi to krasne samo zrovnalo na 33 dni. to trvalo 3 roky a potom si ma kvoli mimcu vzali lekari do parady a rozhodili cyklus. takze som mala od 17 DC - 55 DC. no teraz hlavne sa sleduje ovulka, takze ta dlzka cyklu je nezaujimava. ale skoda ze mavam vecsinou dlhe cykly (32) to clovek caka a caka a furn nic...

alienka24
24. únor 2010

no tak cyklus do 35dní je brán furt jako normální 😉 většinou delší jak 36dc je anovulák, což se mi potvrdilo už několikrát

eustoma
24. únor 2010

no u mna bol diagnostikovany anovulacny cyklus. takze pravda to je. ale uz niekolko mesiacov ovulujem. teda niekolko cyklov.

alienka24
24. únor 2010

no mě třeba moje dr. už tolikrát říkala že mě pošle do iscare nebo do gennetu a já vždycky že ne že ještě nechci že se to tělo umoudří no a je to tak sice mu to trvalo ale zase to bylo přirozenou cestou 😉

eustoma
24. únor 2010

to ja som sla do CAR na vlastnu ziadost. ale lekar mi napisal to co skusil a jake som mala vysledky.

eimmy
24. únor 2010

my dostali doporučení do ISCARE

alienka24
24. únor 2010

no já jestli tam přeci jen jednou skončím tak půjdu do gennetu, máme to kousek od baráku tak to nebude žádný dojíždění, ale do gennetu půjdu nejdřív za rok anebo pokud mi hrábne a budu mít pocit že to mimino chci hned 😀