Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
25. únor 2010

aha, tak to by asi s těma práškama nebylo úplně ok, co?
tobě držím pěsti 😉

eustoma
25. únor 2010

no ako neviem nevim. ked 7 DC som mala foliky do 7mm a teraz 11 den cyklu do 12 mm takze za 4 dni doraztli iba 5 mm, kto vie ci porastu lepsie. snad ano, ale moc tomu neverim. takze uvidime.

lichtakova
25. únor 2010

tobě se zdá 5mm málo? víš, jakej je to kusanec?

alienka24
25. únor 2010

eust....no nechci tě strašit ale myslím že asi pro tebe i tyhle hormony jsou slabý ☹ folík by měl růst 2-3mm za den a takhle to asi moc nevypadá ☹ ale třeba je tam nějakej pořádnej a není vidět, to se taky stává 😉

alienka24
25. únor 2010

licht....no na to že je stimulace je to docela málo těch 5mm na 4dny

darkwitch
25. únor 2010

eus drzim palce, aby se sebraly a narostly
lich dekuju, no uvidime, tehle mesic je naky divny od ovulky me poboliva brisko, ale nevim jestli je to dobre nebo spatne znameni...

eustoma
25. únor 2010

mne to pride tiez malo, preto myslim ze s toho nic nebude 😢. ale nechame sa prekvapit. kazdopadne buduci cyklus budem donich vicej hustit. ako bud to chcelo par dni, alebo vysiu davku hormonov. aspon ze je vonku krasne 😉

eustoma
25. únor 2010

holky kdeze ste sa podeli? ja tu depkarim s folikulami, potrebujem sa vykecat a vy nikde... kdeze ste?

eustoma
25. únor 2010

vobec netusim, ci folikuly zvladnu narast, ci tam bude aspon jeden na prasknutie. ma to stve. keby ze fakt som videla pekne foliky a dost, tak to by bolo skvele. ale takto to je otazne, co to vobec bude mat zmysel.

eustoma
25. únor 2010

mam taku blbu otazku, co sa stane s folikami, ktore su trochu velke, ale nedosahuju tych 18-22 kedy praskaju. co sa s nimi stane? nejak sa vsiaknu? alebo prasknu neskor?

eustoma
25. únor 2010

asi ovulke dvakrat do mesiac nebude... takze asi neprasknu neskor. no co ja viem. furt na to myslim.

eustoma
25. únor 2010

no je to blbe s tymi folikami 😢. a kto vie ci v nich daoc aj je. teda ci v nich budu vajucha.

eustoma
25. únor 2010

tak som si tu pokecala sama, nikde nik sa neukazal.

lichtakova
25. únor 2010

eusti, chjo, ráda bych ti řekla, ať o tom nepřemýšlíš a počkáš, protože s tím stejně nic neuděláš...ale to stejně nejde u mě to taky nefunguje. Já tady žehlím.

eustoma
25. únor 2010

ahoj litch, no ono je to tazke na to memysliet. ako snad sa dnes ukludnim. ale zatial to nejde prestat. nedokazem ani nic robit.

eustoma
25. únor 2010

kocky ale to by bolo naozaj idealne to by mimco malo termin poradu 1.12. to by bolo uzasne.

eustoma
25. únor 2010

porodiu, no sak viete tie preklepy, pardon

eustoma
25. únor 2010

holky, to by bolo skvele mat na vianoce uz prirastok v rodine 😉. pomyslenie na to ma ukludnuje 😉. aspon nieco. ale inak som nervozna z tych folikov.

lichtakova
25. únor 2010

bylo by to super, mě by stačil na příští Vánoce aspoň buben ☹

eimmy
25. únor 2010

eust: to je mi líto .... ☹ ale nevzdávej to .. třeba opravdu do té doby doroste... 😉

eustoma
25. únor 2010

litch to mne tiez 😉. ale ta predstva je uzasna. no uz nech sa mrnous zadari

eimmy
25. únor 2010

eust: a ty si to pícháš sama něbo apolinář?

eustoma
25. únor 2010

chodim do apolinara.

eimmy
25. únor 2010

já ti budu v pondělí držet palce... já jdu též v pondělí na ultrazvuk v 7:40

eimmy
25. únor 2010

a dohodneme se na stilumaci a termínu IUI

eustoma
25. únor 2010

eimmy dakujem. urcite napisa co a jak ty, kedy sa co naplanovalo.
ja budem verit v to ze sa to podari, ved zacala jar 😉, tak snad to pritulne obdobie pre spermijky a vajicka 😉.

eimmy
25. únor 2010

hi hi to by jsi to stihla ještě do Vánoc... 😉 😉 😉

eustoma
25. únor 2010

to by bolo perfektne, termin porodu by bolo 1.12. 😉 a pri dvojcatkach by to bolo skor 😉. to by bolo uplne skvele 😉. joj myslienka na to ma ukludnuje. ale potom sa hned uzemnim tymi folikami. no kto vie. snad tam nieco bude, to je jedno ci jeden alebo dva, len proste nech sazadari 😉

eimmy
25. únor 2010

jj taky se těším až budu držet v ruce první fotečku fazolky 🙂 už aby to byloooooooooooo

eustoma
25. únor 2010

neda mi to furm myslim na tie folikuly, co ked som len zle videla a bolo tam daco vecsie. no poistime to dame tulenicko v sobotu, potom nedelu bude pauzicka a v pondelok bude IUI, no a potom bude zase tulenicka dost 😉.