Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
16. únor 2011

@koblizek.janinka juu a máš fotečky od vitani občanku?uka 🙂 taky jsme dnes měli vitani občanku fotečky mam ve fotoblogu bylo to krasný 😵

alice35
16. únor 2011

@asus fotečky krásný, naušničky malé moc sluší. Už se těším až bude mít i Sofi. Necháme ale nastřelit, tak jsem zvědavá, jestli to taky zvládne. V pondělí máme jít na druhou dávku hexa a Prevenar, ale trochu kašle, tak to snad to pondělí bude ok, uvidíme.

@koblizek.janinka nádherný fotečky, budete mít krásnou památku. A moc moc vám to tam všem sluší, fakt krása.

Máme přidány nějaké fotečky ve 3 měsících, tak koukněte.
papa dobrou noc 😉

asus
16. únor 2011

@alice35 děkujem za pochvalu přemejšlela sem taky jak dat naušničky a nakonec sem je nechala píchnout bylo to rychle a ani moc neplakala 😉

koblizek.janinka
17. únor 2011

Ahojik holky 😵 Mate krasne holcicky Sofinka i Belinka jsou k spapani 😵a Belince mooooc slusi nausnicky!!!!!!Uz se tesim az bude mit i Sofinka.Je mi moc lito ze nemuzu s toho meho po.... pc komentovat vase fotecky ☹ hned jak mi manzel pujci na chvili svuj pracovni tak pisnu!!!! Fotecky taky pridam z obcanku jen co to bude mozne....taky se mi tam libilo... u proslovu jsem teda mela na krajicku 😵...........😵

alice35
17. únor 2011

@koblizek.janinka no nic si z toho nedělej, já zase občas nemůžu prohlížet alba vůbec ☹ prostě na to kliknu a nic.

@asus tak to je dobře, že to malá tak zvládla. Já když nechala naušničky píchat Natálce, tak strašně plakala a já málem s ní, tak jsem si řekla, že teď zkusím to nastřelení.

Jinak ráno jsem byla u dětské doktorky, malá začala v noci hodně kašlat, tak jsme se šly pro jistotu ukázat. Je nachlazená, ale jinak ok, očkování se nám teda asi o kousek přesune 😒 .

asus
18. únor 2011

@koblizek.janinka jee děkujem na vaše fotečky se mooc těšim taky 😵 ty hormony naše že?taky sem měla nakrajičku 😅 😀

asus
18. únor 2011

@alice35 no hlavně at jste v pořadku a nic vás netrapí 😉

val123
autor
19. únor 2011

Maličkatý krůček novým směrem - v pondělí začínáme stimulovat 🙂

eustoma
19. únor 2011

@val123 super, drzim pestiky

koblizek.janinka
19. únor 2011

@val123 😵 😵 😵 hodně štěstíčka 😵 😵 😵

asus
19. únor 2011

@val123 taky držíme pěstičky--) 😵

val123
autor
20. únor 2011

🙂 děkuji holky
@eustoma a jakpak Ty pěkně těhulkuješ? Už se to krátí,viď 🙂

eustoma
20. únor 2011

@val123 mne to pride, ze sa to skor vlecie. ako cim sa porod blyzi, tak tym to ide pomalsie. som zvedava co to bude tesne pred porodom. ale co sa tyka po zdravotnej stranke sme ok. zatial si stale pripadam sexi 😉, manza sa tavri, ze to tak aj je 😉 😉 😉. brusko mam velike, som taka neobratna, chodim ako kacica, nosim jedne a tie iste dziny uz 3 mesiac, svoje vetrovky neobleciem, nosim manzelove... a tak. no ale to su take mile veci okolo tehu 😉.

inak tento tyzden sme zacali debatu o dalsich detoch. a vzislo s toho, ze by sme sa po porode mali zacat snazit, aby sme tak za tych 2 a pol roka mali dalsie babo. ale jasne podla toho aky bude porod. ale to skor len debaty. ja budem vdacna za to jedno, nech je zdravucke.

mirenkam
20. únor 2011

@val123 budu moc držet pěsti... 😉

koblizek.janinka
23. únor 2011

Ahojik holky....moc vas zdravim 😉 My dnes byli na ockovani na prevenaru i hexavakcine ... malinkeho to ale bolelo a plakal ☹ 😢 a ja samozrejme taky 😢,ted ho to takz boli ....ach joooo chladime nozicku a snad to brzy prejde,ted na chvilinku usnul...broucek. Jsem se ale divila ,ze uz nam tu hexavakcinu dnes pichala kdyz v nedeli jsme meli 10tydnu ....slysela jsem ,ze se to picha az ve 3 mesicich ,ale tak uz to je a prvni aspon davka za nami....

asus
23. únor 2011

@koblizek.janinka janinko píchaji to i ve dvouch měsicich ,nas čeka druha davka přišti tyden v patek 😒

tereza1980
24. únor 2011

ahoj vrány, jenom na skok, dnes jsme byli na neurologické poradně v 10 týdnech korigovanéh věku, Venda je v pořádku, odpovídá vývojem, pase koně, začíná se přetáčet na bok, směje se atd. za 3 týdny máme rehabilitační cvičení na přetáčení atd. a za 2 měsíce zase kontrolu, příští týden zahájíme očkování.
Jinak baští jako o život, musíme tak 1 denně přikmit sunarem, dokáže večer vypít 200ml odstříkaného a pak se za 3 hodiny vzbudí na další nášup 😉 😉 ale obvykle spí těch 6 hodin vkuse, usíná po 7 večer a budí se tak kolem 1-2 v noci a pak až ráno, je to hodné miminko 😵 😵
ještě nás občas zlobí prdíky, ale umí je už zatlačit, tak to není takový řev.
dám nové fotky do alba

asus
24. únor 2011

@tereza1980 jee ahojik tak to je bezva že jste v pohodě gratuluji moc 🙂

adisek
25. únor 2011

@val123 drzime palecky, moooooocccc 😵 😵 😵 😵

alice35
1. bře 2011

@koblizek.janinka myslím, že hexa se může píchat od 9 týdne 😉. Jinak my máme za sebou druhou dávku hexa i Prevenaru a malá taky vždy plače. Doma je to už lepší, ani nemusíme chladit. Tento nebo příští týden jdeme na naušničky, tak taky bude plakat prďolka ☹.
Jinak my máme teda problém v noci, malá se začala budit po 2 - 3hodinách, jsem grogy!!!! Začala jsem večer dávat rýžový odvar stříkačkou, ale nic moc to nepomáhá. Chodí spát mezi 18-19h a spí po tom odvaru tak 4h což mi moc nepomůže pže pak se zase budí po 2-3h. Jako hodně přemýšlím, že přejdu na UM..asi mám slabé mlíko 😒.

alice35
1. bře 2011

@tereza1980 super, gratuluji jste šikulky!!!!!

alice35
1. bře 2011

@asus malá se už umí přetáčet na bříško???? 😲 tak to je moooc šikovná.
A jak vy krmíte, přikrmuješ? Kdy začnete dávat příkrmy? Já se chystám po tom 4m, což je coby dup 😅 .

asus
1. bře 2011

@alice35 ahojik doktorka řekla že stači davat přikrm až po 5 měsici že ji stači kojeni až do 6 měsicu tak uvidim 😉 kojim stále plně mleka mam dost a stačim ji zatim 🙂 dneska mame za sebou nožičky už tam nemusime vše ok,braly male krev ve 4 měsicich na krevni obraz tak mě ji bylo lito ale zvládla to bravurně ani nebrečela, jinak se přetači na břiško od 3 měsice 😀 to bude asi ještěrka.jo a co se týka toho buzeni v noci jak píšeš taky mě to mala začala dělat je to děs

asus
1. bře 2011

@koblizek.janinka jojo očkujou to dřiv 😉

tereza1980
2. bře 2011

ahoj holky, gratuluju k úspěchům a zdravotním výsledkům holčiček.
my byli včera na prvním očkování, řval jako tygr a bránil se, je to bojovník, reakce zatím snad žádná, ale od večera nám začal zvracet, asi půl hodiny po jídle, po usnutí se vrtěl, pak zakašlal a začal dávit, hned jsme tam přilítli, otočili bok, snad 20 vteřin nemohl popadnout dech, pak ještě asi půl hodiny tak sýpal, opakovalo se to v noci třikrát, po jídle. jako když si hodně loknete v bazénu vody, máte to v nose, v plicích atd. od rána už lepší, manžel s ním byl na posledních kyčlích, já u zubař. Kyčlíky máme ok, už nemusíme, za 2 týdny jdeme očkovat pneumokoky a pak v rozmezí 14 dnů vždy hexa a pneumokoky, bude to tedy záhul ☹ ☹ ale nechceme to očkovat najednout, a doktorka to ani nedělá, obzvlášť ne u nedonošenců.

tereza1980
2. bře 2011

jinak Vendelín obvykle usne tak v 19 a už se nám asi 3 krát stalo, že spal do 5 do rána 😀 😀 jinak vstává jednou v noci a pak až ráno.
z bříška se svalí na bok a na záda, a když mu pomůžeme tak se snaží i na bříško, ale má čas. Příští týden jdeme na rehabky na neurologii a uvidíme 😉

tereza1980
2. bře 2011

@alice35 my dokrmujeme sunarem, tak obvykle jeden denně, většinou ráno, jinak kojím, ale je to žrout, včera mu byly 4 měsíce a má 6 kilo !!!! cvalík.

asus
3. bře 2011

@tereza1980 😀 krasna vaha 😀 naše maa měla 6.60kg tak sem zvědava na zitra u doktorky 😀

asus
3. bře 2011

holky už třeti den mam menzes a je to děs sem vypotřebovala baleni vložek a furt pokračuju děs 😠 mám to nijak moc tolik sem to nikdy neměla

koblizek.janinka
4. bře 2011

ahojik holky 😵moooooc vas zdravim!!!!! Jinak my jsme meli 23.2. v poradne 5800g a 61cm 😵 Kojim taky plne a maly se budi porad stejne kolem pul treti a pak rano v pul seste a chodime spat plus-minus v devet 😉 No nic na chvili jsem zabavila nasemu tatkovi pc a uz na me kouka.... ma tam praci tak musim ho pustit. papa 😉