Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
21. srp 2010

cell thriller nemam, to si vzdycky jenom pujcuju... ale zkusim se podivat, jestli tu nahodou nejakou nemam...

alienka24
22. srp 2010

ahoj holky, celý den tu nebudu tak přidávám jen ranní fotku pupíku 😉

asus
22. srp 2010

Dobré ránko holky tak ja jdu mrknout na tu fotečku 😉

mirkf
22. srp 2010

Dobré dopoledne
Ali - já mám pocit, že se ti to břicho zmenšuje 😀 Rostou ti aspoň boky a zadek, když čekáš holčičku?

asus
22. srp 2010

@mirkf taky jsem koukala že ma menši břiško 😀

darkwitch
22. srp 2010

dobre dopoledne 🙂

asus
22. srp 2010

@darkwitch ahojik drak tak co dnes vařiš ja jen prolitavam dělam řizky a bramborovou kaši a peču makove kolače 😝 😝

darkwitch
22. srp 2010

delam veprovou peceni, asi s ryzi, abych mela zaklad na bramboraxku s houbama na vecer 🙂

teda ja jsem dneska nejaka dojimaci v objektivu, nebo kde davaji reportaz o Apollu 13 a mam slzy v ocich, to mam uz od vcera tuhle naladu... ja mam ty hormony vazne uplne rozhozene...

darkwitch
22. srp 2010

ahoj je tu nekdo?

alienka24
22. srp 2010

ahoj holky, tak jsme celej den pracovali na zahrádce a natírali novej domeček dřevěnej, ufičky uff, ale dílo se podařilo 😉

darkwitch
22. srp 2010

ali sikulka 🙂

alienka24
22. srp 2010

no ještě musí bejt minimálně jeden nátěr a pak zevnitř noa vůbec práce jak na kostele, ale musíme si dát tu zahrádku do pucu a pak tam můžem chodit s mimčem 🙂

darkwitch
22. srp 2010

tak to mas skvele vyhlidky, ze maskam chodit s mimcem, my mame tady skvele misto na prochazku 🙂

alienka24
22. srp 2010

no jsem z toho popravdě uplně nadšená, tím že se tam ted postavil ten domeček tak tam bude zázemí, a i přespat se tam bude dát a máme to tak půl hodinky pěšky, no mákneme si na tom ale to neva 😉

darkwitch
22. srp 2010

ali tak to je super 🙂

alienka24
23. srp 2010

dobré ránko vránky, jste tu nebo někde lítáte?

asus
23. srp 2010

ahojik holky zatim nelitam ale budu 😀

alice35
23. srp 2010

Ahojky holky po týdnu 😉 tak co je tu nového? Nevím kdy vás stihnu dočíst, musím tu dohnat práci a od zítřka mám zase dovču, ale to budu odpočívat už doma 😉 .

alienka24
23. srp 2010

ahoj alice jaká byla dovča?

alienka24
23. srp 2010

ahoj asus 🙂

asus
23. srp 2010

@alice35 ahojik jak je mamino?

asus
23. srp 2010

@alienka24 jak je dnes?

alienka24
23. srp 2010

asus....no jsem celá bolavá z toho včerejšího celodenního natírání, tak budu dnes odpočívat před prací 😉

alice35
23. srp 2010

Ahoj, na dovče bylo super, jen to bylo s bříškem náročnější 😀.
A co vy holky jak se máte, co vaše prďolky v bříšku? 😅

alienka24
23. srp 2010

alice...... no tak hlavně že sis to užila 🙂

no a já v pátek jela neplánovaně na gyndu, celý týden mě bolelo břicho a měla jsem blbej výtok tak mi řekli at radši hned naklušu, takže jsem dostala čípky na ten výtok a magnesium na ty bolesti břicha, tak je to od tý doby lepší co ho beru tak jsem ráda, no a miminko bylo krásně veliký a zdravý a má všechno co má mít a řekla mi i co to bude 😉

asus
23. srp 2010

@alienka24 jen odpočivej 😉

@alice35 mě povidej s tim břuchem je to naročnějši a naročnějši naše holčička se rozhodla že mě snad projde břichem 😀

alice35
23. srp 2010

@alienka24, tak hlavně že mimísek je v pořádku, já mám poradnu teď ve středu, tak jsem zvědavá kolik mám zase kg nahoře 😖 a v září jdu na velkej UTZ tak se už mooooc těším, až uvidím Sofinku
jéé ali a co to bude 😅 jinak já mám trošku výtok celé těhu a prý je to normální 😒

@asus mně to taky tak připadá a úžasný je, když se mi celé břicho začne vlnit, tak to nechápu jak to tam dělá?? 😀

asus
23. srp 2010

@alice35 no mě se nevlni mě cele břicho cuka jak kope nebo mě vyleze celej bok hruza manža se mě jen směje a večer mě povidal a pak si pořidime dalši mimi tak sem koukala jak jantar 😕 😅

alice35
23. srp 2010

@asus jj Sofi se mi taky vždy vyvalí na jednu stranu a je zajímavý, že se mi boulí jen napravo 🙂 jinak já už s miminkama končím, toto je poslední 😀 ...no manža mi začal říkat melounku 😀 😀

alienka24
23. srp 2010

@alice35 no vypadá to na holčičku 🙂 no a já mám hnusnej zelenonějakej výtok takže ten prej normální není ☹ ale prej se to přeléčí a bude to v poho