Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
5. lis 2010

@alice35 ha, ajo to řeknu at to nějak upraví 😉 děkuju

alice35
5. lis 2010

@mirkf pěkné datum, ale ještě by mohlo být 2011, ale tak dlouho čekat teda nebudu 😀 😀 😀 😀 😅

alice35
5. lis 2010

Netušíte kdy pouští asus?? Už se moc těším na fotečky 😅

alienka24
5. lis 2010

@alice35 asi v sobotu myslím že jí pustí

alice35
5. lis 2010

@alienka24 ty jo u nás pouští 3 den po porodu 😖 což si teda myslím, že je brzy ...

kulinka29
5. lis 2010

ahoj holky....promin te, ze vam sem lezu...chtela bych jen moc pozdravit janicku...koblizek.janicka.
Myslim na tebe a tesim se na prcka 🙂

alienka24
6. lis 2010

dobré ránko holky

mirkf
6. lis 2010

Dobré ráno

Tak co Alice - ještě je stále 2v1?

Jak vlastně včera dopadla Dark - měla přece jít na UTZ, ne?

alice35
6. lis 2010

@mirkf grrr bohužel stále 2v1, dnes v noci dokonce žádní poslíci 🙂 já se zblázním jestli budu přenášet 😀 😀

asus
6. lis 2010

ahojik holky už sem konečně s Belinkou doma huraaa 😵 😵 a co vy už nikdo porodil?

mirkf
6. lis 2010

@asus tak vás holky vítáme doma, ať se hezky rychle zžijete a Belinka ať krásně roste. Je to kráááásná holčička.

asus
6. lis 2010

@mirkf děkuji moc už se sživame je to naš pokladek i bracha je zni nadšenej 😵

lichtakova
7. lis 2010

@asus no nazdar rodičko, tak jak je? 😵

mirkf
7. lis 2010

Ahojky, tak mám v albíčku novou fotku mého obr břicha z dnešního odpoledne

darkwitch
7. lis 2010

ahoj holky tak jak si uzivate nedeli?

asus
7. lis 2010

@lichtakova ahojik no už dobře předtim hruza a děs 🙂

alienka24
8. lis 2010

dobré ránko ženský, tak jak to tady vypadá? krapet mrtvo že?

darkwitch
8. lis 2010

dobre ranko

alienka24
8. lis 2010

@darkwitch ahoj dark 🙂

asus
8. lis 2010

dobre ranko holky jojo mrtvo a ja vubec nestiham 😀

darkwitch
8. lis 2010

@asus ty mas ted lepsi starosti...

alienka24
8. lis 2010

@asus no tak co tu děláš? 🙂

tereza1980
8. lis 2010

moje milé vrány, napsat celý svůj příběh je na román, až bude trochu času dám to na blog, tak je ve zkratce:
7.10. mě hospitalizovali v porodnici pro bolesti břicha, pak zjistili, že mám jednu kontrakci za druhou, byla jsem 30+5tt, strávila týden na čekankách na porodním sále na infuzích s léky, pak 14 dní na pokoji šesinědělí na infuzi magnezia a tabletách, v pátek začali synovi klesat na monitoru ozvy, převoz do Prahy jsem už nestihli, syn se narodil v pátek 29.10. ve 14.20 akutním císařským řezem, měla jsem epidurální anestezii tak jsem ho slyšela a viděla.
Narodil se ve 33+6 tt s váhou 2320g a 47 cm, je na JIP nedonošenců, první dny na hadičkách a infuzích, ale dýchal sám od začátku i díky injekcím, které jsem hned při příjmu dostala. Zhubnul běhme 5 dní na 2 kila, ale nyní už jí docela dobře, odstříkávám od začátku mlíko, tak má moje a jednou nebo dvakrát denně kojím, tak ho můžu pochovat. Včera mě pustili domů na pár dní, ve sředu se vracím a budu s ním už na pokoji JIP, kde bude už na postýlce.
Dceru jsem měsíc neviděla, nemohla za mnou nejdřív pro virózu a pak chytla neštovice, včera jsme to obě obrečely, drží se mě jako klíště.
Za Venouškem budu jezdit odpoledne na kojení s mlíkem, manžel tam vozí mlíko ráno, když to půjde dobře tak po víkendu by nás snad pustili domů.

Moje milé vrány - tohle byla a stále ještě je zkouška ohněm, ale náš milovaný syn za to stojí 😵 😵 😵

asus - veliká gratulace k Isabelce, nakonec váha docela slušná 😀 😀 já kdybych měla dítě až do termínu mělo by dle vývoje ke 4 kilům 😝

jdu se věnovat dceři, až bude prostor zase písnu a dám foto syna do alba.

alice35
8. lis 2010

Ahoj vránky, hlásím že jsem stále celá 😀
@asus malá je krásná, závidím, že to máš za sebou
@tereza1980 no užila sis, ale hlavně, že jste oba v pořádku 😉

asus
8. lis 2010

@alienka24 😀 nakoukla sem zda nikdo nerodite 😀

asus
8. lis 2010

@alice35 děkuji taky se už dočkaš 😉

darkwitch
8. lis 2010

@asus u me se bat nemusis, ja zatim nerodim 😀

asus
8. lis 2010

@darkwitch taky se dočkaš 😉

eustoma
8. lis 2010

ahoj vrany, akoze sa mate? citam ze uz tu mame dve tehulky 😉. parada 😉.

@asus u mna si na porod este pockas 😉 😉 😉

@tereza1980 dakujeme, ze si instruovala manzu, ze nas informoval. drzala som estiky, nech ste cim skor doma.

@darkwitch uz si mala kontrolu? co ako dalej?

darkwitch
8. lis 2010

Na kontrolu jdu v patek tam se asi budeme bavit co dal...