Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
1. únor 2010

terezko: to teda muselo byt "veselo". ale ze by si sla do tehu znova, aj ked vies co moze prist?

eustoma
1. únor 2010

oukej ter, toz porod zitra.

alienka24
1. únor 2010

teda tak takový stavy teda nemám, no v něčem se teda nacházím, jakože mám hlad, pak se najim a pak je mi blbě 😝 no a teda mám nějak citlivější nos, jenže tohle už jsem jednou taky měla takže tomu váhu moc nepřikládám 😝
no ale co je divný tak mě skoro nebolí podbřišek 😕

eustoma
1. únor 2010

holky ja idme skusit zaspat ten zub. nejak zacina viacej boliet. majte sa krasne a dobru nocku.

lichtakova
1. únor 2010

jéééé nazdar holky, tak jsem vás ráno opustila a vy už jste stihly popsat 12 stran!!!!!!

lichtakova
1. únor 2010

ali, jsi tu ještě?
já jsem teď koukala na začátek diskuze, co všecko užíváš, protože myslím, že podobný koktejl mi asi nabídne můj dr., když zahlásím, že má zintenzivnit přípravu na mimčo

eustoma
1. únor 2010

ahoj litch, tak ja nemozme uspat ut bolest 😢. tak este nakukujem

lichtakova
1. únor 2010

copak?

eustoma
1. únor 2010

no najprv ma bolel zub, niekde medzi 3 a 4. neviem identifikovat viacej. ale bola to taka kazova bolest. no a potom ma zacala boliet dvojka a ta teda boli tlakovo, bojim sa nech ho nemam zapaleny 😢. ani nedovriem pusu.

lichtakova
1. únor 2010

a jé, to když takhle bolí na noc, to je vždycky blbý, to musíš ráno šupat k doktorovi ☹

eustoma
1. únor 2010

mam tam prist na obed. takze do obedu sna dbudem spat. ako ked bude najhosie zase vezmem si nejaku poriadnu tabletku, zobrala som niekolko ibuprofenom a houby zabrali, tak teraz novalgin, zda sa ze ten trochu ucinkuje.

len overenie:
lichtakova: .....8 DC...... prirodzene snazilkovani - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka

lichtakova
1. únor 2010

joj, úplně přesně jsi to napsala, jsi šikulka, že to usleduješ, já kolikrát ani nevím, který den cyklu jsem já 😉
tak ti držím pěsti, ať ti to zabere a trochu se vyspíš a zítra ať to moc nebolí

eustoma
1. únor 2010

zlaticko, dik.

aky si mala den?

darkwitch
1. únor 2010

jste tu jeste? vy ste toho popsali co jsem tu nebyla...
val az uklidis u eus stav se tu taky 😉
ali drzim palce, to urcite vyjde a budes mit krasne miminko
ja jsem si zase vzala ctyrku stmivani, no, mela jsem si vybrat v dobe zacatku ms jiny dil, nejak spatne nesu jak v tech knizkach otehotni hned napoprve (tady v te teda jeste s upirem...) ale uz jsem to rozdychala a jsem zase jakztakz v pohode
eus tvuj zoubek me mrzi tak at te zitra netrapi a prestane to bolet...

val123
autor
2. únor 2010

dobré raníčko holky

darkwitch
2. únor 2010

ahoj tak hlasim, ze jsem 1DC a nevim jak dnesek preziju, uz zase je mi blbe...

eustoma
2. únor 2010

krasne ranko.

darkwitch: .....1 DC......prirodzene snazilkovani - kortyhel, gyn.caj
val123:...........3 DC......prirodzene snazilkovani - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......6 DC
cell:...............7 DC..... prirodzene snazilkovani - cvici mojzisovku
eimmy:..........9 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazikovani - uziva femibion 800
lichtakova: .....9 DC...... prirodzene snazilkovani - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............10 DC
pitrisek26.......14 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:.........14 DC
tereza1980:..16 DC....... cekani na dalsi cyklus - podla vysledku IUI nebo IVF
eustoma:..... 18 DC....... stimulacia - tamoxifen - ziaden folikul
polesuvka:.... 22 DC....... intenzivne snazenicko (3cykly)-ak nevyjde tak ISCI
mirkf:.............23 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
alienka24........32 DC...... stimulacia-clostylbegit,pregnyl,utrogestan-4 foliky -mojzisovka+caj-cekame az zahlasi //
mysycka:....... 37 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... kortyhel, bylinné směsi

val123
autor
2. únor 2010

😖 dark to je mi líto, můžu doporučit jen prolévání kontyhelem a nebo hold sáhnout po nějakém prášku

lichtakova
2. únor 2010

nazdar vrány
dark, chjo, tak ti teda dávám ještě jeden měsíc
eust, co zub, jak je?
Cell jela do těch Frantovek plánovaně? 🙂
A kde máme Ali, někde čůrá na papírky? 🙂

polesuvka
2. únor 2010

krasne ranko.

darkwitch: .....1 DC......prirodzene snazilkovani - kortyhel, gyn.caj
val123:...........3 DC......prirodzene snazilkovani - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:......6 DC
cell:...............7 DC..... prirodzene snazilkovani - cvici mojzisovku
eimmy:..........9 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazikovani - uziva femibion 800
lichtakova: .....9 DC...... prirodzene snazilkovani - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............10 DC
pitrisek26.......14 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:.........14 DC
tereza1980:..16 DC....... cekani na dalsi cyklus - podla vysledku IUI nebo IVF
eustoma:..... 18 DC....... stimulacia - tamoxifen - ziaden folikul
mirkf:.............23 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
alienka24........32 DC...... stimulacia-clostylbegit,pregnyl,utrogestan-4 foliky -mojzisovka+caj-cekame az zahlasi //
mysycka:....... 37 DC
koblizek:........? DC
ajjka..... kortyhel, bylinné směsi

polesuvka
2. únor 2010

Ahoj holky já se jdu s Vámu rozloučit
Aspoň na nějakou dobu potřebuji pročistit hlavu
Pěkné snažilkování

lichtakova
2. únor 2010

ahoj pol, a co ty?

lichtakova
2. únor 2010

jejda, tak to jo, držíme pěsti, ať ti ot hezky jde

eustoma
2. únor 2010

ahojte holky

poly, nech sa ti pekne hlava precisti a hned jak sa zadari tak sa nam ozvi.

zub boli a ono uz neboli zub, ale nad zubom - to bude asi nejaky zapal. uz nezavriem pusu 😢.sa bojim tych kanalikov a tak... ach jo

alienka24
2. únor 2010

ahoj holky, tak se celý ráno držim abych se nepoblila, no a nejvíc mě teda natáhla valentýnská výzdoba tady u nás v hyperkrámu 😝 😝 😀

mirenkam
2. únor 2010

ahoj holky, já jsem teprve 5. DC 😒 Tak včera jsem byla po dvou měsících poprvé v práci, dnes jdu na noc a zítra máme první schůzku v jiném CARu, tak jsme s manželem zvědaví... 😉

lichtakova
2. únor 2010

ali, tobě je blbě????? no to je SUPER

asus
2. únor 2010

ahojik holky tak čtu po ranu zase nedobroty koukam dark mrcha ach jo a eust zoubek to je mě lito to je děs s tima zubama taky sem si snima užila a ještě uživam honem k zubaři eust na nic nečekej 😖

lichtakova
2. únor 2010

miri, tak budem držet pěsti, ať vám dobře poradí a brzy se zadaří

darkwitch
2. únor 2010

lich me je taky blbe 😉 ale pravda jinak ☹ 😀