Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
5. dub 2010

jeste musim dodelat ty opravy pro manzu

koblizek.janinka
6. dub 2010

Dobre ranko vsem 😵 😵 😵
Eimmy prirozene 😉 ve 14 cyklu 😵 😵 😵
Trikrat jsem byla na kontorlu krve a vse o.k. ,ale uz jsme se pomalu s dr.domluvily ,ze jeste tak dva cykly a pak zkusime zvysit pravdepodobnost clostibetem,ale nejak k tomu nedoslo 😉
Ja jen konecne druhym mesicem brala pravidelne Babyplan,pila zensky cajik a bylinky(kotvicnik) 😉 😵 😵

asus
6. dub 2010

dobre ranko holky 😉

asus
6. dub 2010

Janinko ahojik moc gratuluji

koblizek.janinka
6. dub 2010

ahojky As 😵 Dekuji 😵 😵 😵 Jak je????

asus
6. dub 2010

no nic moc jsem v nervu krvacela jsem ted jsou to dva dny co to přestalo a bojim se že je vše v haji 😔 beru leky a zitra jdu na ultrazvuk zda se mimi udrželo nebo ne fakt už nemužu jsem nijak na dně

koblizek.janinka
6. dub 2010

Tak hlavne,ze to prestalo a snad bude vse v poradku!!!!As a jsi na nemocenske ..... nebo porad litas s tou postou????

asus
6. dub 2010

nenen jsem doma od čtvrtka musim ležet pročitam na netu o krvaceni píšou tady že to nemusi nic znamenat muže to bejt hematom prý dobre znaky jsou stale bolava prsa a neni mě furt dobře včera jsem sebou malem majzla se mě udělalo mdlo. tak budu doufat ale nemužu přestat myslet víš je to hrozný 😨 vim sem hrozna ale manža je taky z toho pryč

koblizek.janinka
6. dub 2010

Nejsi hrozna ja bych se taky moc bala ..... 😢 😨
Me jeste spatne neni......... tak uvidime jak to bude za delsi dobu 😉 Od kdy bylo tobe soufl????

koblizek.janinka
6. dub 2010

No a jinak ja mam taky strach at to vse dobre dopadne,ale manza nasemu koblizkovi nakazal at se pekne drziiii a tatka se prece musi poslouchat!!!!!!!!! 😵 😵 😵

asus
6. dub 2010

janinko špatně ti bejt vubec nemusi ja při prvnim synek taky nic neměla jen jsem měla menzes skoro tři měsice.ted při druhem jsem byla staršně unavena furt počurana musela jsem litat na zachod a měla jsem divne chutě pak mě to přišlo divne tak jsem testovala a bylo 🙂 a ted jsem zase ve stresu zda ještě je 😖

asus
6. dub 2010

mě manža taky řika že to bude bojovnik a pry tam určo je 😉 a když pry ne tak už nechce nic dalšiho testovat prostě mimi nechce že na to nema nerva když se nedaři

koblizek.janinka
6. dub 2010

As bude vse v poradku Tvuj manza ma pravdu bude to bojovnik ...tak neboj 😉 Tatka se poslouchat prece musi 😵 😵 😵

Hmmm tak treba mi spatne nebude 😵 😵 😵 Me akorad boli prsa mam je zvetsene i prsni dvorce a rano mi je divne, ale ne spatne jen jinak ... ale neumim to popsat a jelikoz jsem si delala test tak 8- 10 DPO (dva dny jsem kolem ovu nemerila a teplota se nezitim zvedla),tak byl muj prvni priznak jen ta slaba druha carka.
Ja valim do prace tak se pekne opatruj As 🙂 😉

val123
autor
6. dub 2010

dobré ráno holky

asus
6. dub 2010

tak pěkný den Janinko papapa

asus
6. dub 2010

ahojik Valll jak se máš??

val123
autor
6. dub 2010

no asus jde to, nic extra ale jde to.

asus
6. dub 2010

no u mě to same nejsi sama ach jo 😔 se do zitřka zblaznim

val123
autor
6. dub 2010

neboj to bude dobrý, to bude jen nějaký hamatom, nic jiného

val123
autor
6. dub 2010

jej asus vidíš a píšeš, že u syna si měla 3 měsíce ms, to nemůže být

asus
6. dub 2010

val ja vim no když mě vyděsilo to že jsem měla i par sraženinek viš 😔

val123
autor
6. dub 2010

jj já vím, asus,je to šílené, ale musíš bojovat a domlouvat tomu maličkému

asus
6. dub 2010

val ja se snažim a moc si přeji aby tam opravdu byl zitra dneska ani nešpinim tak třeba je to dobre znameni

alienka24
6. dub 2010

dobré ránko holky

asus
6. dub 2010

ali ahojik

alienka24
6. dub 2010

asus...určitě je to dobré znamení 😉 😵

asus
6. dub 2010

ali třeba ano kdo vi budu věřit doufat

val123
autor
6. dub 2010

ahojky ali, tak co teplota.
asus a to jsi měla úplně normální ms ty 3 měsíce?

asus
6. dub 2010

val nene jen sem měla slabši menzes no a pak jsem musela bejt na neschopence doma

val123
autor
6. dub 2010

asus tak vidíš, třeba je to podobný průběh.