Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
11. dub 2010

ja nejak zaciman byt nervozna, cakam ze dorazi mrska. zacinaju sa mi hlavou prehanat myslienky, ci je IVF dobry napad, ci mozme nieco spravit pre jeho uspesnost a tak. dokonca sa mi o tom aj snivalo.

eimmy
11. dub 2010

eust: chceš to IVF odložit???

eustoma
11. dub 2010

neviem.
ako asi nie, ale zacinam sa bat. pred par dnami som bola natesena.

eustoma
11. dub 2010

aj a vobec bojim co to citat o IVF, uspesnosti a tak...co ak nastane hyperstimulak......no vela co, ako, keby....
zase ma to svoje pozitiva, co ak sa zadari a vsetko dopadne vyborne, budeme mat vysnivane dvojicky.
no vsetko ma svoje pre aj proti.

alienka24
11. dub 2010

eust...tak strach je podle mě přirozenej, člověk si musí i připustit že to není na 100%

eustoma
11. dub 2010

to je taky mix strach/aj radost/ocakavania - proste take zmiesane pocity

alienka24
11. dub 2010

eust...já myslím že to je normální, neboj 🙂

eustoma
11. dub 2010

😉 momentalne papam karfiol s kyslymi uhorkami, super chute a to ani tehu nesom 😉. co to bude az budeme tehu 😉

alienka24
11. dub 2010

eust... no to mi povídej, já měla včera strašný chutě 😀

eustoma
11. dub 2010

😉 mna dnes tiez caka pracovna nedela, ale nastastie az od 3. takze este trosku oddychujem. uz teraz sa mi nechce.

alienka24
11. dub 2010

nikde nikdo koukám

lichtakova
11. dub 2010

ahoj ali 🙂

alienka24
11. dub 2010

ahoj lichtacku, jaký jsi měla den?

lichtakova
11. dub 2010

ale jo, vypráno, vyžehleno, uvařeno, snědeno, uklizeno.....a můžem začít nanovo 😉
co ty, jak to dneska jde? a jak se cítíš před zítřkem?

val123
autor
11. dub 2010

ahojky holky.
cell tak to v depce nejsi sama, teda teď o víkendíku mi manža zvedl hodně moc náladu, vzal mě včera i dnes na výletí a i když je ziminka, tak to byl nádherný balzám na nervy, ale jinak se v té depce topím taky. Mám pocit, že se nikdy nedočkáme a už ani tomu, že mám ovu nevěřím ☹

alienka24
11. dub 2010

no v práci se to dneska nějak vleče ☹ a vůbec mám plnou hlavu toho mýho bratra 😖 takže nad zítřkem moc nepřemejšlím, akorát se těším do pelechu

lichtakova
11. dub 2010

val,ale ne, prosím tě, copak, že to na tebe tak lehlo ☹
neboj, to víš, že všecko bude, holt musíme čekat a čekat a čekat...je to dlouhý a otravný, ale neboj, na všecko pak zapomeneš a budeš mít mrňouse

lichtakova
11. dub 2010

ali, a co blbne brácha?

alienka24
11. dub 2010

licht... ☹ nechce se mi to psát sem jestli chceš pošlu ti to do IP

val123
autor
11. dub 2010

ali co zase ten brácha, to je děs, nedávno Ti taky dělal hlavu.
lich já nevím, jak se teď kolem mě těhule hlásí jedna za druhou,tak to se mnou pěkně mává. ☹

alienka24
11. dub 2010

val...nojo občas to člověka přemůže, ale zase bude líp, uvidíš 😉

val123
autor
11. dub 2010

ali na těch výletech mi to 100% vyhovovalo, to byla paráda, to sem si v tu chvíli říkala, že s mimísem by to nešlo

val123
autor
11. dub 2010

ali ale ty už bys měla testíkovat, už se na ty dálnice těším

lichtakova
11. dub 2010

val, dyť já vím, je to přece tak 14 dní, co jsem se v tom zase topila já, já myslím, že když to mimčo chceme, tak je to prostě normální, že to na nás takhle občas padne...to je furt nemmysli na to, když to se těžko řekne, navíc na to ještě člověk musí myslet, když se soustředím, abych si vzala ve správný den ty prášky a mám je na 10 dní, tak to jde dost blbě to nesledovat

lichtakova
11. dub 2010

val, no jo, taky si občas (ale fakt jen občas) říkám, kam se to vlastně honím, že už to bude od prvního okamžiku starost-jestli se to udrží a jestli je to v pořádku a jestli se nic nestane u porodu a pak jestli něco nechytne nebo se něco neobjeví, pak aby někam nespadlo nebo mu někdo neublížil a co ve škole, šikana, drogy.........pak ta puberta...
jéžiš, proč to vůbec plánujeme????? 😅

val123
autor
11. dub 2010

lich přesně tak, nedá se na to nemysle, jen když mám takle vyplněný čas tak na to nemyslím a jsem spokojená, furt si vymýšlím různé aktivity a kravinky, jen abych byla zaměstnaná a pak jsem z toho ještě více unavená a vydeptaná. A už sem alergická na větu od těch co se mimískovi brání "nesmíš na to myslet" nebo těch, kterým se zadařilo napoprvé.

val123
autor
11. dub 2010

jj přesně tak lichtáčku, stejně než se otočíme,tak z ních budou velcí floutci, tak kam spěcháme? 😕

alienka24
11. dub 2010

val...za tuhle větu bych fakt střílela 😠 😀

lichtakova
11. dub 2010

jo od těch mě to fakt s..., snáším to jen od sestřenky, co je po 7 letech snažení, jednom mimidělož., dvou inseminacích a konečně úspěšným ivf, ale ta mi to ani vlastně neříká, protože ot zná, ta jen říká, a´t vydržím, že ňuním bude 🙂

val123
autor
11. dub 2010

ali mě vždycky úplně cuká ruka a musím polikat sprostá slova