Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
12. dub 2010

Vali ............ ach jo to je hrozne,ze je mu spatne ☹ Ale snad vse zle je k necemu dobre..............

koblizek.janinka
12. dub 2010

Budes mit myslim kure,ze ...............zda se mi ze jsem to tu cetla 😉 Ja kure mam mooooooc rada 😵 MNAM

val123
autor
12. dub 2010

no už je bere 3 měsíce, tak se to hold ukazuje na nevolnostech
jj kuře, už jsme ho dlouho neměli,tak jsme koupili zázvor a udělám ho pečené na zázvoru s brambůrkama. Jak musím denně vymýšlet obědy i večeře,tak už mi dochází inspirace

cell
12. dub 2010

fíha kuře na zázvoru, mňam .... a já jsem v práci a piju matonku a budu jí pít celý večer, dneska jsem vlezla zase na váhu a hrůůůůza
jinak jsem byla dnes na kontrolním utz a vpravo je velmi pěkný folikul. Leč jsem v práci, a tak jdu zítra na utz zas, abychom věděli, co zítra s volným večerem 😀

val123
autor
12. dub 2010

jéé ahojky cellinko, no tak to je paráda, že je pěkný folík, tak to musíte zítra vyplnit každou volnou chviličku 😀

cell
12. dub 2010

no uvidíme, blbý je, že jdu ve středu na přednášku spojené s degustací vínka a Tom je v práci. Jestli nepraskne do středy, budu muset navštívit svého chotě ve službě v podroušeném stavu ... no tě prsk, tomu říkám opravdu plánované rodičovství 😀 😀

val123
autor
12. dub 2010

ale dark jednou říkala, že při společenské únavě to většinou vychází 😀 Tak proč by ne a hlavně přesně tak to má být, žádné omezování ani plánování (to plánování jde hůř)

cell
12. dub 2010

valíku to mě neznáš, když já jsem společensky unavená. Buďto se chechtám jak střívko všemu ... nebo blinkám. Každopádně ani jednou nejsem příliš přitažlivá 😨

val123
autor
12. dub 2010

cell tak musíš tak jemně do přitažlivosti 😀

cell
12. dub 2010

valíku, to já málokdy trefím 😔

eustoma
12. dub 2010

holky ja som este v praci 😢 idem si spravit cajik

val123
autor
12. dub 2010

eus to znám, to jsem minulé tři týdny táhla od rána do večera 😠 fuj fuj
cell jej tak to je pak těžký 😀

eustoma
12. dub 2010

cell: krasa folik 😉, urcite nieco fajne si npalanujte. a super ze nemate obaja sluzbu. to ste dobre naplanovali 😉.
😉 aj ta navsteva u maznu v praci znie dost dobre 😉

eustoma
12. dub 2010

val: uz mas lepsiu naladu?

val123
autor
12. dub 2010

já když začnu mít lehce náladu,tak začnu hned zvracet, tak mám smůlu, se opít nemůžu 😖

val123
autor
12. dub 2010

eus no tady musím mít naprosto výbornou, jinak mi dá ali a asus co proto 😀

cell
12. dub 2010

když ono je to blbý, u mě by se to ještě dalo, ale u Tomík na ARU je to mnohem složitější. Joo rodičovství je dřina už od samýho začátku 😎

val123
autor
12. dub 2010

cell přesně tak, tvrdá práce 🙂

eustoma
12. dub 2010

😉 😉 😉 😉 ale pracu na mimcu by som menila za celodennu pracu v praci 😉

eustoma
12. dub 2010

joj ale znie divne ta veta co som napisala, ale snad to pochopite 😉

val123
autor
12. dub 2010

jej tak to já jak kdy 😀

cell
12. dub 2010

eustíku, já to teda vůůůbec nechápu, vysvětli prosím 😀 😀

val123
autor
12. dub 2010

holky už sem na to přišla, ta depka na nás padá schválně, ona z nás má nehoráznou radost a ráda nás trápí, tak to tedy ne, musíme se začít bránit

eustoma
12. dub 2010

no ze kebyze miesto prace sa venujes iba mimcu, ako sexikovaniu, sledovaniu folikov 😉 a tak, tak sameo sebe je to prijemnejsie, nez od rana do vecera pracovat.

koblizek.janinka
12. dub 2010

Holky dobrou noc a krasne snicky 😉 .Eusti a ty uz utikej domu 😉 Ja pracuji zase zitra cely den,ale pak mam nastesti dva dny volna a to me ceka ve ctvrtek lekar ,tak jsem zvedava...... 😕 😅 😔
Tak pa 😵 😵 😵

val123
autor
12. dub 2010

jani ty už jdeš hajat?

alienka24
12. dub 2010

val...no koukám žes na to konečně kápla 😉

darkwitch
12. dub 2010

ahoj holky

darkwitch
12. dub 2010

vubec nevim na co se mam koukat...

cell
12. dub 2010

tak jsem to nevydržela a spucla chleba s paštikou 😠