Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
14. kvě 2010

val budu patrat po netu 😉

val123
autor
14. kvě 2010

a jinak tady je to 1500,-

koblizek.janinka
14. kvě 2010

No ja jdu taky na vse mozne ,ted vyplaznu peknou sumicku(1600,-), ale co budu v klidku.Pak udelame to vysetreni hrazene a budu mit pry z tech dvou vysetreni 95procentni jistotu,ze jsem v poradku.

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Ze jsme v poradku...hlavne mimisek 😵

val123
autor
14. kvě 2010

jani za jaké vyšetření 1600?

asus
14. kvě 2010

janinko to viš že jo neboj co mě doporuči doktor taky pujdu jen nepujdu na odběr plodove vody jen když to bude na 100 procent nutne je tam velka potratovost

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Vali,je to vysetreni vad mimiska.... nevim jak se mu rika,ale nemusi se delat tohle hrazene ,dela se stejne vsem i pozdeji ,to hradi pojistovna,ale je tam pry mensi procento zachyceni vyvojovych vad ve vysledku (jen 60%). A kdyz pry udelas obe, tak je vysledek jisty na 95% .
Doktor mi to tak rikal a ja to pred tim cetla i v Betince... tak jsem uz vedela dopredu,ze na to pujdu dopredu.

koblizek.janinka
14. kvě 2010

No presne As na to bych taky mela strach,ale to se pry musi jit jen kdyz tyto dve vysetreni by dopadly spatne... ,nebo s podezrenim na nejake vady....

koblizek.janinka
14. kvě 2010

As dostala jsi vitaminky a vzorek masticky k prukajde???? Ja jdu ted studovat od kdy se ma brat ten mamavit... ja doposud brala ten baby plan....asi uz presedlam!!!! 😵 😵 😵

val123
autor
14. kvě 2010

jani tak to Ti schvaluji, to je dobře, že na to jdeš, to je moc dobře a určitě to dopadne výborně 😉

asus
14. kvě 2010

Janinko ja beru centrum Materna je dobrý a doktor řikal že už mě stači ho jist ob den .Jinak ja dostala k prukajdě časopis o miminku porodu a pruběhu těhu tak jsem četla a včera jsem ho hledala no kde mylsiš že byl manžel ho měl u postele a študoval ho 😀 😀 😀

asus
14. kvě 2010

val tak dneska si udělam k obědu ty vysněne palačinky 😝 😝 😝

koblizek.janinka
14. kvě 2010

Vali jeste to vysetreni ted mi na nej brali krev,a priste bude nejake mereni na ultrazvuku(mozna 3D UTZ), ale jine nez normalne.... vic nevim,zkusim neco precist na netu

val123
autor
14. kvě 2010

janííí tak to je to co jsem myslela, to bylo za těch 1500,- 😀

val123
autor
14. kvě 2010

asus zase mi děláš chutě, i ty jedna. Já budu zítra dělat jahodové knedlíky 😝

asus
14. kvě 2010

janinko to měřeni na ultrazvuku dělal pravě mě a to je v pořadku mame to ulně předpisově měřila se šije plodu a velikost hlavičky

asus
14. kvě 2010

val jee jahodove knedliky ja cu taky jedu k vam 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

val123
autor
14. kvě 2010

asus tak přijeď, budou z tvarohem a spoustou máslíčka

asus
14. kvě 2010

val by si moc rada nebyla jsem ted rozežrana jak prasatko zblajznu nač mam chut 😝 😝 😝 ba jste mě přiště už nepozvaly 😀 😀 😀

koblizek.janinka
14. kvě 2010

As a vidis jak ti pekne miminko roste ... ja musim uz zacit taky papkat neco uz lepsiho 😉 ,
i kdyz jsme pry pesne velici na 10+1 (3,2 cm 😵 😵 😵 ),ale at taky pekne rosteme,chceme vas predehnat 😀 😀 😀 😉!!!!!!!!
Jo a videli jsme rucicky s prstiky ...ty ale jen manza,i kdyz je doktor ukazoval 😉 , a peknou kulatou hlavicku..... pry cely manzel,
nozicky,celisti,pupecnik,kolinko, aaaa srdicko 😵 😵 😵 Manzovi se to moooc libilo 😵 😵 😵Konecne broucka videl,kdyz ja nemam ty fotky ...vis 😔 😉
As byl uz tam manza s tebou???? As a rodila jsi prvni v terminu?

asus
14. kvě 2010

Janinko manžel chtěl jit semnou ale nestihl to tak jsem si zaplatila fotečku a ukazala jsem ji manžo. byl nadšenej jak je velkej a tak už hladi rano břiško a furt chce už slyšet jak kope 😀 😀 řikam se dočkaš neboj brzo. a co se týče terminu porodu u syna uplně přesně na termin sem rodila 😀 😀 😀

koblizek.janinka
14. kvě 2010

As ja mam TP podle ms toho 5.12. a podle utz tam jeste nemam napsane.

asus
14. kvě 2010

janinko to se ppčuta podle pohybu to druhe víš na to maš ještě čas 🙂

alienka24
14. kvě 2010

dobré ránko 😉

darkwitch
14. kvě 2010

dobre ranko
ty prvni testy jsou NT screening v prvnim trimestru, pak jsou tripple testy (ty jsou nespolehlive a casto vychazeji falesne pozitivne), u plodovky je riziko potratu 1% a po NT screeningu vas muzou poslat na klky (coz je obdoba plodovky, jeste nez se plodovka vytvori)
to mam vyspehovane z tech diskuzi, kde ostatni krome me tehotni 😀

asus
14. kvě 2010

dark si ši,kovna 😀

alienka24
14. kvě 2010

tak já mám nemocnýho mužíčka, už třetí den prská a smrká a kašle, chjo ☹

val123
autor
14. kvě 2010

ahojky Ali a dark 🙂

val123
autor
14. kvě 2010

dark téda no to máš krasně naštudované 😀

asus
14. kvě 2010

ali taky jsem prskala minulej tyden 😒 no nic holky jdu do toho hnusu na nakup tak zatim papap