Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
22. kvě 2010

Dobré ránko holky zdravim a budu možna střidavě nakukovat ale nevim zda stihnu 😉 mam toho moc .

Ali ahojik 🙂

Dark krasná fotka 🙂

alienka24
22. kvě 2010

ahoj asus...a co máš v plánu?

asus
22. kvě 2010

aůi uklozet uklizet uklizet 🙄 manža seka zahradu 😉

asus
22. kvě 2010

ali promin to viš ta dem... 😀

alienka24
22. kvě 2010

asus....v pohodě ty máš ted jednoznačnou omluvenku na to abys mohla psát nesmysly 😎 😀

asus
22. kvě 2010

ali 😎 😎

alienka24
22. kvě 2010

fuj já jsem se přežrala, jsem si dala teplej loupák s máslem ke snídani a hekám tady, uf uf

asus
22. kvě 2010

ali namky si teda davaš ja dělala pomazanku chlebik a čajik tak ja jdu něco dělat zatim 😉

alienka24
22. kvě 2010

no jsem tomu teplýmu neodolala v pekárně no 🙂

val123
autor
22. kvě 2010

dobré sluníčkové ráno holky 🙂

val123
autor
22. kvě 2010

téda nikde nikdo

alienka24
22. kvě 2010

ahoooooooj Val 🙂 jak je brouku?

val123
autor
22. kvě 2010

jé ahojky alie, téda Ty jsi měla naprosto úžasnou snídaničku, loupáček a ještě ke všemu čerstvý, mňamííííííííí. No jinak je celkem dobře a co Ty? Pracovní víkend asi nic moc,viď, ale tak třeba se najde nějaká pěkná knížečká? Ještě bolí svalíky?

val123
autor
22. kvě 2010

jééé tak teď jsem zjistila, že dardulka bude mít v pondělí narozeninky

alienka24
22. kvě 2010

ani ne ale prsa mě furt bolejo, nějak nevim co s tim 😝 no hlavně je blbý že pracovní víkend budu mít i příští týden a v červnu tady asi zemřu páč tady budem jenve třech tak to bude maso, no a v září budou asi další změny páč se bude otvírat nová pobočka u nás takže nejenže jí budem muset pomáhat zařizovat tak nás možná i rozdělí, takže mazec , návrat do reality 😝

val123
autor
22. kvě 2010

téda,takže zápřah naplno, no tak to je teda hezký, kor v létě. No ale tak červen uteče jak voda. V červeci to vychází už lépe? No jestli bude počasí jak do teď, tak Tě to nemusí vůbec mrzet, protože to počasí je fakt děs. Doufám, že dneska bude aspon tak, jako je teď. Tak třeba naberou šikulky a nebou vás muset rozdělit, jen třeba na začátek na zaučení a pak se to vrátí do zpátky. No uvidíš, nějak se to vyvrbí.
A to Tě takhle bolívají normálně do MS?

alienka24
22. kvě 2010

no právě že to bude zajímavý no, ale na začátku června se snad dovíme jak to bude tak se nám snad uleví, ta nejistota že nevíš co bude je nejhorší, no a v červenci nebo v srpnu si vemu asi ještě dovolenou, zbývá mi 10 dní takže si nechám 3 pro jistotu kdyby něco a 7 dní si vyberu, páč září dovču už mít nesmíme kvůli tý prodejně, a pak už bude frmol a vánoce

val123
autor
22. kvě 2010

jj uděláte si relax týden v letě a nabijete baterky. No uvidíš, co tedy řeknou, změny v práci jsou vždycky děs a člověk má strach, jak moc to do zaběhnutého koloběhu zasáhne, kor když vše funguje tak jak má.

alienka24
22. kvě 2010

no vypadá to tak že já asi půjdu do toho nového no a kolegyňka taky a pak se uvidí 😝

no a ještě v srpnu mám jeden jarmark na kterej pojedu prodávat hedvábí tak sna di nějakou tu kačku utržím 😉

val123
autor
22. kvě 2010

a ta nová prodejna bude normálně nějaký kamenný krámek nebo taky ve velkém obchoďáku?
Jé prodávat hedvábí?

alienka24
22. kvě 2010

ve velkém obchodáku, bude to 2krát větší než my 😝 takže fakt masakr

ty to nevíš? že maluju na hedvábí a prodávám?

val123
autor
22. kvě 2010

ne to jsem ali nevěděla, asi jsem tuhle věcičku přehlédla někde. Téda, to se mi hrozně moc líbí, to je krásný koníček.

val123
autor
22. kvě 2010

hm, tak to nic, já Tě chtěla utěšit, že tam bude lepší pracovní doba třeba, ale když to bude ještě větší a v obchoďáku, tak to nehrozí, chjo.

val123
autor
22. kvě 2010

no ale uvidíš, co řeknou v tom červnu a určitě to nebude tak špatný jak to vyznívá

alienka24
22. kvě 2010

http://picasaweb.google.cz/Terez11111111/Malova...

tak tady máš nějaké moje výtvory 🙂)

no ono to nebude tak hrozný, no hlavně propouštět se nebud, mě ani vadit nebude že tam půjdu, budu to mít 5 minut do práce, no a holt to budem budovat zas všechno znova 😝 😉

val123
autor
22. kvě 2010

téda Ty jsi šikulka, jsou moc pěkné

alienka24
22. kvě 2010

kuju, no ty nejhezčí tam ani nejsou 🙂

alienka24
22. kvě 2010

když si to projdeš celý tak tam mám i kravaty a polštáře 😉

val123
autor
22. kvě 2010

tý jo i deštníky, no to je nádhera. Teda ty kravaty jsou fakt boží 🙂

alienka24
22. kvě 2010

jj kravaty jsou moje oblíbený, vždycky Matýskovi maluju na ples kravatu podle toho jaký mám oblečení, aby mi ladil 😀 😎