Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
31. kvě 2010

no dr. mě i označila za zkušenou snažilku

darkwitch
31. kvě 2010

vlk sliboval a asus splni 😀 skoda, ze tu neni 😀

alienka24
31. kvě 2010

no uvifíme, ale jak říkám ta se dostane už do takovýho stadia že toho nebude schopna 😉 😀 ale jen at mi to vrátí, já si na to ráda počkám

darkwitch
31. kvě 2010

ali pockej 😀

alienka24
31. kvě 2010

jen počkej zajíci?
tam taky většinou vlk dostal na frak 😉

mirkf
31. kvě 2010

Ne Ali, to se neboj - ono to začne a pak se to drží na "normální hladině demence" a už se to tolik nezhoršuje, takže neboj, za chvíli nás doženeš. Ale jak jsem psala, mi k té těhudemenci máme už i mateřskou demenci, takže jsme na tom o něco hůř. 😀 😀 😀

darkwitch
31. kvě 2010

ali mas recht, protoze az as zkonic tehu demence, zacne materska demence a ty budes mit porad o trosku vice inteligence...

darkwitch
31. kvě 2010

mirkf tak pry ne...

darkwitch
31. kvě 2010

tam melo byt ali

alienka24
31. kvě 2010

no to se uvidí, dneska mi přišlo že jsem uplněj blbec, a a v čekárně se mi strašně klepaly ruce, jako tenhle moment je pro mě uplně novej mít pozitivní test a jet na gyndu s tím 😉

darkwitch
31. kvě 2010

ali 😀

alienka24
31. kvě 2010

no jo no, se to na mě už podepsalo no

darkwitch
31. kvě 2010

to se podepise na kazdem, pockej az najdu dve ja...

val123
autor
31. kvě 2010

ali a lich potichoučku gratuluji a držím palečky.

darkwitch
31. kvě 2010

ahoj val 🙂

alienka24
31. kvě 2010

val....děkuju 😉

lichtakova
31. kvě 2010

ahojda, tak jsem tu

lichtakova
31. kvě 2010

ali, tak držím pěsti, ať se ve čt něco vyjeví, já jsem dneska čekala něco většího a je to "jenů 6mm bublina a to mám být podle utz 4tt+4 a podle ms 5tt+4

darkwitch
31. kvě 2010

ahoj lich tak bublina 6mm je dobra, ne?

darkwitch
31. kvě 2010

teda ja nevim co budu delat az budu tehu, kdyz z vasich tehu jsem strasne nervozni

lichtakova
31. kvě 2010

ono tu už nikdo není, chjo, no nic, i tak vám moc děkuju
tak se budu modlit a klepat, jsem ráda, že mám od praktický do čtvrtka neschopenku, na gyndě mi ji vůbec nenabízeli
už jsem dneska spořádala da utroše, teď si teda na noc dát tu boraxovou globuli, kdyby se náhodou chtěla množit kvasinka
jinak je mi celý den jako na ms, tak nevím, co znamená, že by se něco dělo a co mám jen po vyšetření... ☹

lichtakova
31. kvě 2010

budeš nervózní, protože, kdyby tady někdo psal, co já dneska, tak bych ho uklidňovala, že to nic není, že se to stává a sama jsem na diazepam

darkwitch
31. kvě 2010

a ja jsem vosk?

darkwitch
31. kvě 2010

lich to si urcite dela mimisek mistecko, ja vim, ze se bojis, proto jsme tu abychom ti dodavaly odvahu 😉

lichtakova
31. kvě 2010

hlavně už to ze mě začlo trochu opadávat-měla jsem to dostat 22.5., čekala jsem do pondělí, protože to byl nejzazší termín pro krvácení po proveře a pak jsem zkusila ovu test, protože jsou průkaznější dřív než těhotenský, ten už jsem měla jen poslední, ale objevily se dvě čára, tak jsem smočila i ten těhu a taky se objevila zřetelná čárka, pak jsem si koupila další mamatesty, ale až doma jsem zjistila, že to jsou jen 10, ale tam mi čárka vybíhá před kontrolní-jak sákne tekutina a dneska jsem zkoušela klasiku, 25 a taky tam byl hned a stejná jako kontrola....
tak doufám doufám ☹

lichtakova
31. kvě 2010

ty jsi moje beruška, dark

lichtakova
31. kvě 2010

i když mě celkem uklidnil mužka, že by to mělo být ok, obzvlášť, když řekla 5tý týden, že je to uhnizďování a byla tam bublina vidět, že je to ok
tak se budu do pátku válet, to jdu do práce a pak zas na gyndu a uvidím co mi řeknou
nebo to holt bude tak porouchaný, že to nebude ☹

darkwitch
31. kvě 2010

lich a jsi doma uz ted? hezky odpocivej koukej na televizku, cti si peknou knizku, nejlepe romantiku, aby si se nerozrusovala a odpocivej 🙂 a jeste hlad brisko a rikej miminku, ze ho mas rada 😉

darkwitch
31. kvě 2010

a porouchany to urcite neni a miminko bude za krasnych osm mesicu 😉

lichtakova
31. kvě 2010

když já jsem i taková rozpolcená, jestli se na to mám moc upínat.....no ikdyž už jsem samozřejmě o víkendu koukala, jestli ještě registrujou u Apolináře a koukám po všech možnej věcech...