Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
4. čer 2010

licht....copak je s tebou dneska?

mysycka
4. čer 2010

kočky už jsem zase tady 🙂
ali a nemáš nějakej dvoučárkovej test v zásobě?

alienka24
4. čer 2010

mysko....jako pro tebe? no bohužel mi žádný nezbyly a kupovat už asi nebudu 😉

mysycka
4. čer 2010

ali no to chápu, že už kupovat nebudeš, nebo aspoň testíky ne 🙂 teď hezky nkupuj oblečky, plínečky kočárek a tak a hlavně se opatruj ať je vše tak jak má být 🙂 😉 ali a u doktora už jsi byla?

alienka24
4. čer 2010

jo byla ve čtvrtek a mám přijet zase v úterý 😉

darkwitch
4. čer 2010

dobry vecer

alienka24
4. čer 2010

dobrý večer

darkwitch
4. čer 2010

ali ahoooj
jsem se cestou z prace stavila ve svetozoru na zmrzku 😅 ale byla fakt vyborna... a jeste jsem si udelala radost a koupila si nausnice, jsou rozkosne, s andilkama (na to ze mam poslednich 600kc pred vyplatou sem se nejak rozjela, ale co)

alienka24
4. čer 2010

tak hlavně že sis udělala radost, no já si zas domů beru barevný papíry tuto toppku 🙂
http://www.knizniweb.cz/jnp/cz/katalog/detail/t...

darkwitch
4. čer 2010

to budes delat? ty jsi sikulka 🙂

alienka24
4. čer 2010

no chci si něco umotat 🙂 do oken 🙂

darkwitch
4. čer 2010

a co moje salka? ne ze bych na ni tehle tyden mela penize, ale jsem na ni strasne zvedava, skoro stejne jako na pondelni test 😀 a oproti pondelnimu testu ma tu vyhodu, ze me urcite nemuze zklamat

alienka24
4. čer 2010

no neboj myslím na to, asi v neděli si k tomu sednu večer, to budu mít asi klid, no anebo během příštího týdne 😉 ted holt nebyla správná nálada na to 😉

eimmy
4. čer 2010

ahoj holky,
ali jak ti je ???
dark: tak jsi ještě netestla? vydržíš do pondělka?

alienka24
4. čer 2010

ahoj eimmy, už celkem dobrý, ten telefonát sem už rozdejchala a prostě věřím že to bude dobrý, navíc matějův děda se o to tam zvrchu postará 😉 takže se nebudu zbytečně nervovat tím že se něco může stát

eimmy
4. čer 2010

jj ted si to jen pěkně užívej.. 🙂

darkwitch
4. čer 2010

eimmy jeste ne, snad to pondeli vydrzim maximalne bych testla v nedeli, zitra na to nastesti nebudu mit cas 😀

alienka24
4. čer 2010

no každopádně mě to moc nepotěšilo co mi řekla 😒

eimmy
4. čer 2010

co ti řekla????

darkwitch
4. čer 2010

ali jasne az na to budes mit naladu, ja jen trosku rypam 🙂

eimmy
4. čer 2010

dark: tak budu držet v pondělí stráááááááášně moc palce 😵

alienka24
4. čer 2010

eimmy...přečti si příspěvek o stránku dřív prosím, nechce se mi to znova smolit 😅

alienka24
4. čer 2010

dark...taky budu držet palečky 😉 😉

darkwitch
4. čer 2010

eimmy dekuju, budu to potrebovat 🙂

darkwitch
4. čer 2010

ali taky dekuju 🙂

eimmy
4. čer 2010

ali to si děláš srandu... tohle ti přeci nemůže říct.. už by mě tam nikdy neviděla tohle je krajně neprofesionální 😠 😠

darkwitch
4. čer 2010

ja si na jednu stranu rikam, ze to nevyjde a na druhou stranu si predstavuju jak rozesilam sms po porodu, ze mame miminko/a 😀

eimmy
4. čer 2010

holky na dnešek jsem měla sen... zdálo se mi o Eust že se jí narodili dvě holčičky že jsme se sešli a viděla jsem je měla je v růžových dupačkách....

darkwitch
4. čer 2010

koukam ze o dvojcatkach se ted nejak casto zdaji sny 🙂 me v patek a mirkf a eimmy dneska 😀

eimmy
4. čer 2010

nooo ale byl to jako hrozně živý sen...