Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
10. čer 2010

jeee ahoj, no to teda 😉

eimmy
10. čer 2010

ahoj holky,
tak se jdu na vás mrknout... co je tady nového?? nemáte někdo tabulku abych se pokochala kolik máme těhulek???
u vás asi bude změna.. zvažuju že IVF trošku odložím... asi na podzim.. tak uvidíme jak se doma dohodneme...
ali: jak ti je ???
eust: kdy máte naplánovanou IVF???

eimmy
10. čer 2010

plánujete nějakou dovolenou??? my jí "odložili" kvůli IVF ake možná nakonec někam pojedeme...
zítra zahájim koupací sezonu 😀

alienka24
10. čer 2010

ahoj eimmy...🙂 jakpak se máš? a co že chceš odložit IVF? necítíš se na to nebo nějaké plány na léto?

alienka24
10. čer 2010

eimmy...no tak my už máme po dovolený 😅
ted jen pojedemem na pár dní na slovensko za příbuznejma 😉

darkwitch
10. čer 2010

tak ja pojedu ted do svycarska a pak uvidime...

eimmy
10. čer 2010

ali: nevím prostě mám pocit že ted není ten pravý čas.. je to strašně rychle .. měla jsem nějakou depku a připadala sjem si ( pardon ten výraz) ale jako chovná kráva .. prostě to chci ještě zkusit.. aspon přes to léto.. musím se přiznat že jsem se ted dokázala od toho odpoutat a vypustit to.. prostě toho bylo moc - hormony, testování apod...

eimmy
10. čer 2010

já chci aspon na 14 dní k moři... vloni jsme byli skoro měsíc.. a paráda...

alienka24
10. čer 2010

eimmy....no já ti to jen schvaluju 😉

alienka24
10. čer 2010

dark....juu švýcarsko, nějaká poznávačka?

darkwitch
10. čer 2010

eimmy tak to je fajn, ze na to tolik nemyslis

eimmy
10. čer 2010

ali : jsi zlatá 😉 já to tak prostě cítím... je mi za 3 týdny 27 let a myslím že je čas ... že tomu dám ještě šanci.. neřeknu kdyby mi bylo po 30 tak bych asi neváhala ale nechci být ted vystresovaná .. bylo toho už dost ...

eimmy
10. čer 2010

dark: a jak to máte ted vy????

darkwitch
10. čer 2010

ali ne, jedem jen na prodlouzeny vikend na jeden hrad, na svatojanske slavnosti

eimmy
10. čer 2010

švýcarsko je parádní...

alienka24
10. čer 2010

eimmy...ono třeba tělo začne makat samo po tomhle náporu hormonů a vůbec ivf nebudete potřebovat, a psychika dělá hodně takže určitě děláš dobře když to tak cítíš 😉

alienka24
10. čer 2010

dark...jo ták 🙂 no ale to bude určitě super 🙂 taky bych jela 😉

no já budu muset nějak přežíz zbytek června...od soboty najíždíme na dvanáctky do konce měsíce takže příští týden jich mám pět a ještě tuhle sobotu 😝 😔

darkwitch
10. čer 2010

eimmy v pondeli jdu na hsg a pak se uvidi

eimmy
10. čer 2010

ali: já vím 😉 věřím že to začne fungovat.... a kdyby ne tak to podzim jistí... chci se dneska domluvit s Michelem a zítra zavolat do CARU aby zatím žádost neposílali na pojištovnu

eimmy
10. čer 2010

dark: a dělala jsi dnes test??? šla by jsi na další IUI nebo už IVF???

alienka24
10. čer 2010

dark....a v kolik máš to hsg v pondělí? a budeš pak doma že jo? alespon ten jeden den 😉 budu na tebe moc myslet 😉

darkwitch
10. čer 2010

eimmy nedelalala jsem si test, prisla ms a hlavne jsem v pondeli byla na krvi 😉 kdyz dopadne dobre hsg tak bych sla do dalsiho iui, a pak kdyztak na podzim do ivf...

darkwitch
10. čer 2010

ali ve 12, mela bych pak byt doma? ja myslela, ze pojedu jeste na dve hodiny do prace...

eimmy
10. čer 2010

to já nevěděla že přišla MS... a ty nemáš ještě výsledky z pondělka????

alienka24
10. čer 2010

dark....no já teda doma byla, ono bys po tom měla tak dvě hodiny ležet možná i v nemocnici si tě tam nechají a já pak jela dom teda, byla sem ráda že můžu bejt v klidu

darkwitch
10. čer 2010

eimmy no prave ze jo, hcg 0 😀 tak jsem vedela, ze delat test je k nicemu 😉

eimmy
10. čer 2010

jo aha,...
a co je to hsg???

darkwitch
10. čer 2010

aha to jsem netusila, tak ja uvidim jak mi bude...

darkwitch
10. čer 2010

hysterosonografie, nebo tak nejak pruchodnost vejcovodu pomoci kontrastni latky

eimmy
10. čer 2010

ale to nebolí ne???